Saltar al contenido

Чому я схвильований грати у Ratchet & Clank: Rift Apart

9 de abril de 2021

Ключові винос

  • Ratchet & Clank: Rift Apart виходить 11 червня 2021 року, повертаючи легкі забави шутерам від третьої особи завдяки новій механіці і дизайну геймплея.
  • Улюблений дует Sony займається історією, розпочатою 19 років тому, і переглядає питання, які фанати роками обговорюють.
  • Представлення ігрової головної героїні – вітається доповнення до постійних серіалів і обіцяє чудові розповіді.

Рейчет і Кланк катаються на рейці крізь сльозу насправді

Ігри безсоння

Після восьми довгих років нудних шутерів з копіюванням і вставленням, Ретчет і Кланк повернулися, щоб внести в жанр вкрай необхідне задоволення, Ratchet & Clank: Rift Apart. Я кажу вісім років, тому що знижую перезавантаження 2016 року, яка суто послужила пов’язанням із посереднім однойменним фільмом. Канонічно, Into The Nexus була останньою грою в серії, яка спиралася на майже два десятиліття історію, в яку я вклав свій час, і саме в цю історію я з радістю продовжую з останньою частиною.

Ratchet & Clank – одна з тих серій, від якої мені всередині стає тепло і нечітко. Це найважливіший фактор ностальгії революційної ігрової компанії Insomniac Games, який переосмислив кінофільм дружка-поліцейський у бестселер. Можливість зареєструватися з двома своїми найкращими друзями з дитинства – єдина причина, чому я придбаю PS5 цього літа.

Змістовий покажчик

Ігри наступного рівня

Раніше випущена семихвилинна демо-версія ігрового процесу демонструє чудово вироблений світ і наш улюблений дует, який викрадає галактику. Він представляє повністю реалізовані, швидко мінливі пейзажі, можливі лише зараз завдяки твердотільному накопичувачу PS5.

Цей атмосферний, потойбічний рахунок та барвисті деталі його моделей персонажів та світу вимагають застосування нових стилів гри. Гра більше, ніж привернула мою увагу, і я з нетерпінням чекаю подорожі між чужими світами в один мить, і гаптична інтеграція справді забезпечить досвід наступного покоління. Я готовий відчути м’яку, загасаючу вібрацію своєчасно встановленої Тіньової бомби або відкат двоствольної рушниці, що відчужує. Однак окремі сюжетні лінії робляться до смерті. Зокрема, з Ratchet & Clank серії, вони, як правило, найслабші назви (я дивлюсь на вас Розмір має значення). Зрештою, вони дует, і я нічого не маю без Кланка, мого гібридного реактивного літака-вертольота.

Забута Лоре

Також у трейлері представлений загадковий жіночий Ломбакс, який обов’язково кине гайковий ключ у канон серії. Хоча ми бачили й інші Ломбакси, а саме зовсім забуту Анжелу Крос у другій частині серії, Йде Commando, з тих пір нас змусили вважати, що Ретчет – останній з його видів.

Новий персонаж Ломбакса в Ratchet & Clank: Rift Apart

Ігри безсоння

Цей ігровий жіночий Ломбакс, швидше за все, з іншого виміру, оскільки точка продажу гри – це міжвимірний світовий стрибок, але я радий бачити, чи є тут більш глибока сюжетна лінія. Поглиблення знань про види Ломбакс було б новаторським для серіалу – існування або відсутність такого, а важливість котячих гуманоїдів залишається актуальною темою серед шанувальників. Я сподіваюся, Insomniac дасть нам відповіді, до яких ми жадали з тих пір, як ми подивились покинуті руїни Ломбакса колись славетної раси в Інструменти знищення. Історія Ломбакса завжди була невловима, і я сподіваюся Rift Apart нарешті відкриває шлюзи.

Новий погляд на старий хіт

Розробники вибрали плодотворного письменника Сема Меггса, щоб він очолив команду письменників і допоміг розкрити історію серії. Вона спеціалізується на історіях, орієнтованих на жінок, включаючи успішні виступи з одиночним коміксом та графічними романами Marvel’s Captain Marvel, а також серіалами «Хоробрий і сміливий» DC. Вона вміє писати переконливих, багатогранних та самодостатніх жінок-лідерів. І я одержимий. Відсутність жіночих варіантів у нових відеоіграх, орієнтованих на історію, є головною з причин, чому я застряг, граючи у свою восьму програму повністю модифікованого Skyrim. Отже, мати майстра жанру головних героїнь, котрий прикрашає одну з моїх улюблених серій, майже схоже на розробників, які читають мої особисті записи в журналі. Неназвана в даний час жінка-Ломбакс, безсумнівно, захопить інших шанувальників, але на цьому етапі мені абсолютно добре, оскільки це лише задоволення від мого задоволення.

Я також з нетерпінням чекаю чистого, руйнівного задоволення. Так багато ігор відійшли від фактора розваги і замінили його прихильністю до піщаного реалізму кінематографічним кожухом. Звичайно, воно має своє місце, але іноді вам просто хочеться загубитися у світі з якимись мудрими антропоморфними інопланетянами. Це занадто багато просити? Я не думаю так, і, здається, ані ті, хто вищі у Insomniac Games, які нарешті випустили свою готівкову корову з її сараю. Я не міг би бути більш збудженим за майбутнє Росії Ratchet & Clank; моя 6-річна я не можу дочекатися. Я буду купувати цього дня, і ти теж повинен.