Saltar al contenido

Чому я хочу новий Moto SmartWatch

13 de abril de 2021

Ключові винос

  • Motorola випускає новий набір розумних годинників, і їх вражаючий вигляд привернув увагу.
  • Мій Apple Watch робить все, про що я прошу, і багато іншого, але було б непогано мати більше можливостей.
  • Moto G Smartwatch поставляється у біло-срібному корпусі з двома плоскими кнопками з правого боку.

Westend61 / Getty Images

Зображення нового Moto SmartWatch глузують мене уві сні. Опублікована презентація для інвесторів демонструє захоплюючу лінійку майбутніх смаколиків від годинників від Motorola. Smart G Smartwatch дуже схожий на нинішній Moto 360. Але нова модель має біло-срібний корпус, а його обертову головку замінено двома плоскими кнопками з правого боку. Також є новий прямокутний Moto Watch під управлінням Wear OS з однією кнопкою, схожою на Apple Watch. Фірмовий циферблат компанії, мабуть, адаптований до різної форми екрану. Тим часом Moto One має більш стрункий, округлий вигляд. Згідно з презентацією, Moto G вийде у червні, тоді як інші дві моделі з’являться у липні. Інших специфікацій не надано. «У моєму Apple Watch 6. немає нічого поганого. Він надсилає мені всі сповіщення, які я міг би побажати, а потім деякі». Немає абсолютно жодної причини, чому я повинен хотіти один із цих годинників, оскільки я володію приголомшливим Apple Watch 6, який робить все, що робить Moto, і багато іншого. Крім того, він чудово синхронізується з моїм iPhone. Але я роблю. Проблема в тому, що я люблю зовнішній вигляд Moto, а дизайн Apple Watch стає несвіжим. Годинники – це емоційна покупка. Люди витрачають на них мільйони, і вони живуть ближче до нас, ніж наші найдорожчі друзі.

Змістовий покажчик

Виглядає Матерія

Мій Apple Watch робить все, про що я прошу, і багато іншого, але було б непогано змінити зовнішній вигляд. І було б цікаво випробувати деякі нові функції, замість того, щоб бути замкненим у огородженому саду, де Apple обмежує свої програми. Я прихильник дизайну годинників Motorola з часів оригінального Moto 360, коли він був випущений в 2014 році. Я все ще вважаю, що це найкрасивіший розумний годинник, який коли-небудь випускався. У нього гарне кругле обличчя та високоякісна шкіряна стрічка, завдяки якій він виглядає у категорії зовнішнього вигляду серед багатьох годинників, які коштують на тисячі доларів дорожче. У моєму Apple Watch 6. немає нічого поганого. Він надсилає мені всі сповіщення, які я міг би побажати, а потім деякі. Це відстежує моє самопочуття і нудить мене до фізичних вправ. Це зручно, щоб стежити за погодою. Це навіть говорить про час.

Проблема в тому, що Apple Watch поставляється лише в одній формі, яка є квадратною. О, Apple намагається придурити цей факт, додаючи кілька необов’язкових кольорів та безліч різних варіантів діапазонів. Але не можна заперечувати, що те, що ви отримали наприкінці дня, – це майже те саме, що на багатьох зап’ястях інших людей.

Чи може Wear OS Measure Up?

На жаль, я мав досить похмурий досвід роботи з Wear OS від Google, порівняно з Apple Watch. Moto 360 також мав багато недоліків та химерностей, зокрема той факт, що він рідко реагував на команди, мав затемнений екран та жалюгідний час автономної роботи. Також є незручний факт врахувати, що Wear OS ідеально працює лише з телефонами, на яких встановлено Android. У мене є iPhone, тому теоретично я міг би використовувати новий Moto Watch, але він не отримував би iMessages, що для мене не є початком. Також неможливо відповісти на повідомлення від сторонніх додатків, таких як Telegram, якщо ви використовуєте iPhone. «Годинники – це емоційна покупка. Люди витрачають на них мільйони і живуть ближче до нас, ніж наші найдорожчі друзі». З іншого боку, програма Wear OS для iPhone робить чимало чудових речей, таких як керування плитками, які є маленькими шматочками інформації, яку ви можете відображати на годиннику Wear OS. Ви також можете завантажувати програми з телефонів, що працюють під управлінням ОС Wear, безпосередньо з App Store, так що ви не пропустите досвід перевірки останніх смакот. Це функція, яку ви не отримуєте з iOS. Чим більше я його розглядаю, тим більше я відчуваю, що це просто мій обов’язок придбати його, враховуючи, що на Moto Watch можна робити стільки речей, навіть з iPhone. Звичайно, в ім’я співпраці між ОС. Зрештою, мій Apple Watch починає виглядати трохи похмуро.