Saltar al contenido

Чому я хочу нові навушники Bose QuietComfort 45

30 de junio de 2022

Ключові речі на винос

  • Я не можу дочекатися, щоб випробувати нові шумопоглинаючі навушники Bose QuietComfort 45.
  • Bose обіцяє, що ця модель пропонуватиме 24 години відтворення, що значно перевершить мої Apple AirPods Max.
  • Я також очікую, що навушники Bose будуть зручнішими, ніж AirPods Max.

Мене дзвонять нові бездротові шумопоглинаючі навушники Bose QuietComfort 45 (QC45). Я ледве чую пісню сирени гарнітури Bose, оскільки ношу нові навушники Apple AirPods Max, але банки Bose можуть бути довговічнішим і зручнішим варіантом, ніж найкращі навушники Apple. QC 45 за 329,95 доларів США також дешевше, ніж ProMax, який продається за 549 ​​доларів. Але нова гарнітура Bose обіцяє бути більше, ніж просто цінною пропозицією. Я володів кількома гарнітурами Bose, включаючи поточну QuietComfort 35, і був вражений їх комфортом. ProMax звучить приголомшливо, але їх щільна посадка та велика вага болить мені голова після довгих сеансів прослуховування.

Змістовий покажчик

Кращий термін служби батареї

Мене найбільше радує заявлений 24-годинний час автономної роботи QC45. Тепер навушники заряджаються через USB-C, і Bose каже, що для повної зарядки потрібно дві години і швидких 15 хвилин для трьох годин відтворення. Я ніколи не отримував нічого подібного часу автономної роботи від інших навушників, якими я володію. Мені пощастило, що я 10 годин інтенсивно використовую свої AirPods Max, і це може дратувати, коли я використовую їх протягом тривалого періоду часу або під час робочого відеодзвінка. «Нова гарнітура Bose обіцяє бути більше, ніж просто цінною пропозицією».

Однак не очікуйте радикального відхилення у відділі зовнішнього вигляду з останньою новиною Bose. QC45 майже не відрізняється від попередньої моделі. Але Bose стверджує, що вигляд нової моделі витончений, складки та волани були прибрані з м’яких матеріалів, а проміжки між компонентами замінено плавними переходами.

Зберігати це просто

Однією з областей, де QC45s буде важко перевершити AirPods Max, є його блискуче прості елементи керування. У AirPods Max є колесо для регулювання гучності та кнопки для вмикання або вимкнення шумозаглушення, що потенційно пропонує найінтуїтивніше керування, яке я коли-небудь використовував у навушниках. На відміну від цього, QC45 має чотири кнопки на правому навушнику: збільшення гучності, зменшення гучності, живлення та підключення через Bluetooth, а також одну для найпоширеніших завдань, зокрема відповіді та завершення дзвінків, а також відтворення/призупинення музики. На лівій чашці навушника є ще одна кнопка для перемикання між режимами та вимкнення мікрофона під час дзвінків.

Людина, яка використовує регулятори гучності на навушниках Bose QuietComfort 45

У мене немає претензій до шумозаглушення на AirPods Max, але, виходячи з опису Bose, QC45s не повинно мати проблем із моделлю Apple. Навушники QuietComfort 45 мають лише два налаштування за допомогою нової системи активного шумозаглушення. У ТИХОМУ режимі мікрофони всередині і зовні навушників поєднуються з власним цифровим чіпом для визначення, вимірювання та реагування на небажані звуки на середніх частотах, як у приміських поїздах. У режимі AWARE навушники QC45 перемикаються на повну прозорість, де все знову чутно, не знімаючи їх.

Bose також пропонує інтригуючу функцію, яка, як стверджується, дозволяє власникам QC45 поділитися своїм шумопоглинанням. Масив у формі променя ізолює їхній голос, тоді як масив відхилення приглушує та блокує звукові відволікаючі фактори, що відволікають їх, як-от кавомолка або гавкаючий собака, від того, щоб їх підхопили та передали тому, з ким вони розмовляють. Імовірно, функція ізоляції означає, що той, з ким ви розмовляєте по телефону або під час відеодзвінків, почує вас краще. Якщо модель QC45 виправдає свій ажіотаж, я б серйозно подумав про торгівлю своїми AirPods Max. Мої вуха страждають від AirPods, і 24 години роботи від батареї на моделі Bose спокусливо. Я не можу дочекатися, щоб спробувати їх, коли вони вийдуть 23 вересня.