Skip to content

Чому я хочу нові навушники Bose QuietComfort 45

30 de Червень de 2022

Ключові речі на винос

  • Я не можу дочекатися, щоб випробувати нові шумопоглинаючі навушники Bose QuietComfort 45.
  • Bose обіцяє, що ця модель пропонуватиме 24 години відтворення, що значно перевершить мої Apple AirPods Max.
  • Я також очікую, що навушники Bose будуть зручнішими, ніж AirPods Max.

Мене дзвонять нові бездротові шумопоглинаючі навушники Bose QuietComfort 45 (QC45). Я ледве чую пісню сирени гарнітури Bose, оскільки ношу нові навушники Apple AirPods Max, але банки Bose можуть бути довговічнішим і зручнішим варіантом, ніж найкращі навушники Apple. QC 45 за 329,95 доларів США також дешевше, ніж ProMax, який продається за 549 ​​доларів. Але нова гарнітура Bose обіцяє бути більше, ніж просто цінною пропозицією. Я володів кількома гарнітурами Bose, включаючи поточну QuietComfort 35, і був вражений їх комфортом. ProMax звучить приголомшливо, але їх щільна посадка та велика вага болить мені голова після довгих сеансів прослуховування.

Кращий термін служби батареї

Мене найбільше радує заявлений 24-годинний час автономної роботи QC45. Тепер навушники заряджаються через USB-C, і Bose каже, що для повної зарядки потрібно дві години і швидких 15 хвилин для трьох годин відтворення. Я ніколи не отримував нічого подібного часу автономної роботи від інших навушників, якими я володію. Мені пощастило, що я 10 годин інтенсивно використовую свої AirPods Max, і це може дратувати, коли я використовую їх протягом тривалого періоду часу або під час робочого відеодзвінка. «Нова гарнітура Bose обіцяє бути більше, ніж просто цінною пропозицією».

Однак не очікуйте радикального відхилення у відділі зовнішнього вигляду з останньою новиною Bose. QC45 майже не відрізняється від попередньої моделі. Але Bose стверджує, що вигляд нової моделі витончений, складки та волани були прибрані з м’яких матеріалів, а проміжки між компонентами замінено плавними переходами.

Зберігати це просто

Однією з областей, де QC45s буде важко перевершити AirPods Max, є його блискуче прості елементи керування. У AirPods Max є колесо для регулювання гучності та кнопки для вмикання або вимкнення шумозаглушення, що потенційно пропонує найінтуїтивніше керування, яке я коли-небудь використовував у навушниках. На відміну від цього, QC45 має чотири кнопки на правому навушнику: збільшення гучності, зменшення гучності, живлення та підключення через Bluetooth, а також одну для найпоширеніших завдань, зокрема відповіді та завершення дзвінків, а також відтворення/призупинення музики. На лівій чашці навушника є ще одна кнопка для перемикання між режимами та вимкнення мікрофона під час дзвінків.

Людина, яка використовує регулятори гучності на навушниках Bose QuietComfort 45

У мене немає претензій до шумозаглушення на AirPods Max, але, виходячи з опису Bose, QC45s не повинно мати проблем із моделлю Apple. Навушники QuietComfort 45 мають лише два налаштування за допомогою нової системи активного шумозаглушення. У ТИХОМУ режимі мікрофони всередині і зовні навушників поєднуються з власним цифровим чіпом для визначення, вимірювання та реагування на небажані звуки на середніх частотах, як у приміських поїздах. У режимі AWARE навушники QC45 перемикаються на повну прозорість, де все знову чутно, не знімаючи їх.

Bose також пропонує інтригуючу функцію, яка, як стверджується, дозволяє власникам QC45 поділитися своїм шумопоглинанням. Масив у формі променя ізолює їхній голос, тоді як масив відхилення приглушує та блокує звукові відволікаючі фактори, що відволікають їх, як-от кавомолка або гавкаючий собака, від того, щоб їх підхопили та передали тому, з ким вони розмовляють. Імовірно, функція ізоляції означає, що той, з ким ви розмовляєте по телефону або під час відеодзвінків, почує вас краще. Якщо модель QC45 виправдає свій ажіотаж, я б серйозно подумав про торгівлю своїми AirPods Max. Мої вуха страждають від AirPods, і 24 години роботи від батареї на моделі Bose спокусливо. Я не можу дочекатися, щоб спробувати їх, коли вони вийдуть 23 вересня.