Saltar al contenido

Чому Apple Watch – це найточніший годинник там

14 de julio de 2021

Apple Watch не тільки є найбільш продаваними годинниками у світі, але й є найбільш точними. Що стосується Apple Watch, точність надзвичайно важлива. Кілька речей відбуваються за лаштунками, щоб годинник завжди був якомога точнішим. Ось як годинник підтримує оптимальну продуктивність, незалежно від того, куди вас ведуть подорожі.

Змістовий покажчик

Чому Apple Watch – найточніший годинник

Непросто бути найточнішим годинником у світі. Ось кілька причин, чому Apple пропонує найточніші годинники на ринку.

  • Щоб підтримати Watch, Apple створила Network Time Protocol (NTP), який працює за допомогою серверів, розташованих у різних місцях. Ці сервери гарантують, що час, який відображається на Apple Watch, є якомога ближчим до точності Stratum 1.
  • Секундна стрілка на годиннику ідеально синхронізується з секундною стрілкою на всіх інших Apple Watch. Кожен пристрій має точність до 50 мілісекунд універсального координованого часу (UTC). Хоча один годинник Apple може бути незначною кількістю від іншого, вони настільки близькі, що жодна людина не може відчути різницю.
  • Час на Вахті походить від атомних годинників, які вимірюють час, використовуючи резонансну частоту атома цезію – атомного елемента, – який обробляє секунди. Час подається на супутники GPS, які обертаються навколо Землі, де для визначення місцезнаходження використовується високоточний час. Цей час транслюється на сервери, розгорнуті по всьому світу, щоб приймати сигнали від супутників GPS і ділитися часом із сервером часу, який, у свою чергу, спілкується з годинниками.
  • Apple тестувала Apple Watch у різних погодних умовах, щоб забезпечити його точність скрізь. Годинник налаштовується на холодну погоду – ситуацію, коли годинник часто менш точний, щоб забезпечити постійний час.
  • Команда Apple Watch використовувала високошвидкісні камери для перевірки точності роботи Apple Watch. Команда знімала екран зі швидкістю 1000 кадрів в секунду, гарантуючи, що кожен годинник має точність мілісекунд. Цей точний час походить від атомних годин у тестовій лабораторії Apple.

Виняткова точність

Все це разом робить один надзвичайно точний годинник. Наступного разу, коли ви спробуєте вирішити, хто з ваших друзів має найточніший час для мобільних телефонів чи годин перегляду, викиньте кілька цих фактів про свій Apple Watch, ви, ймовірно, щоразу виграєте суперечку.