Saltar al contenido

Чому Apple Watch Series 6 незабаром отримує знижки?

11 de junio de 2021

Ключові винос

  • Робіть покупки – багато торгових точок пропонують гроші на найновіші Apple Watch.
  • Якщо у вас годинник Series 5, у 6 ледь з’являються нові функції.
  • Apple Watch Series 6, мабуть, найкращий розумний годинник.

Яблуко

Вже через два місяці після запуску Apple Watch Series 6 вже знижується. Це знак того, що ніхто не хоче нової моделі? Або це настільки популярно, що роздрібні торговці використовують його як лідера збитків для залучення покупців? Apple Watch Series 6, мабуть, найкращий розумний годинник, який ви можете придбати. Проблема в тому, що торішня серія 5 майже така ж хороша. Практично немає нових функцій, про які б дбала звичайна людина, і найбільші вдосконалення знаходяться в останньому оновленні програмного забезпечення watchOS, яке також доступне для старшої серії 5. «Це трохи краще, але не велика різниця», Apple Розповів розробник годинників та iOS iOS Грем Бауер tebapit за допомогою миттєвого повідомлення. «Однак це якось так, як Apple робить це».

Змістовий покажчик

Найкращий годинник Apple

Давайте розглянемо ці знижки. Ось скріншот реклами кількох днів тому. Ви бачите знижки від магазину 9to5Mac, від страхової компанії та пов’язані з угодами Чорної п’ятниці.

Для мене це здається класичним лідером втрат. Ви робите знижку на найпопулярніші товари, щоб залучити покупців до дверей, а потім продаєте їм речі з більшим націнком. Наприклад, супермаркети знизять хліб і молоко, але вони не потурбуються, пропонуючи щось езотеричне, наприклад, поленту, у збиток. Кому було б все одно? Тож, можливо, Серія 6 ​​отримує знижки, бо вона популярна, а не тому, що продається погано. «Це трохи краще, але не така велика різниця. Це приблизно такий спосіб, як Apple робить це».

Серія 6 ​​є Apple Watch

Apple часто продовжує продавати старі моделі, знижуючи ціну, пропонуючи дешевший варіант. Apple Watch не є винятком, але нинішня модель знижок не є минулорічною Серією 5; це серія 2017 року. Поточний склад працює таким чином:

  • Серія 6 ​​від 399 доларів
  • SE від 279 доларів
  • Серія 3 від 199 доларів

SE – це свого роду проміжна модель. Він використовує більший дизайн корпусу та дисплей флагманського S6, але залишає постійно включений дисплей. І саме цей дисплей є основною причиною придбання 6-ти.

Хто повинен купувати Apple Watch Series 6?

До серії 5 екран Apple Watch залишався порожнім. Щоб активувати дисплей, потрібно було підняти зап’ястя або торкнутися екрана. Це зробило це жахливим годинником, бо не було можливості поглянути на нього, щоб побачити час, або прочитати будь-які ваші ускладнення. Серія 5 змінила це, додавши постійно ввімкнений екран, який при неактивному стані тьмяніє, але продовжує відображати циферблат. Отже, якщо ви хочете постійно відображати дисплей, вам доведеться купувати Series 6. В іншому випадку отримайте SE. Серія 3 є старішою технологією і напевно припинить отримувати оновлення watchOS раніше, ніж S6 та SE. Основна мета Серії 3 – розчарувати обдарованого на Різдво. «Усі додаткові оновлення складаються. Отже, якщо ви оновлюєтесь кожні три-чотири роки, то це великий стрибок». Якщо у вас вже є серія 5, S6 дійсно важко продати. У нього є кілька різних варіантів обробки корпусу, він додає датчик крові та додаток для крові та має трохи яскравіший дисплей, але це все. Датчик кисню в крові навіть не схвалений для медичного використання. За словами Apple, «вимірювання, зроблені за допомогою програми» Кисень крові «, не призначені для медичного використання, а призначені лише для загальних потреб у формі та оздоровчій діяльності». Знаючи це, головний операційний директор Apple Джефф Вільямс заявивши у своїй заяві для преси, що «Apple Watch Series 6 повністю переосмислює те, що можуть зробити годинники», здається, трохи надмірним.

Що з тими знижками?

На закінчення здається, що ці знижки – це не що інше, як рекламні переможці для різних продавців. Apple Watch – найгарячіший розумний годинник та пристрій для фітнесу, а S6 – найновіший і найкращий. Роздачі та знижки завжди були зосереджені на найбільш бажаних продуктах, і це не виняток. Тим не менш, можливо, цього року спостерігається уповільнення темпів. Можливо, всі люди, які чекали постійного дисплея, придбали S5 минулого року, і тепер із задоволенням зачекають деякий час. «Я думаю, це трохи божевільно [upgrade your watch] раз на рік. Особливо за цією ціною «, – каже Бауер. З іншого боку, – каже» – всі додаткові оновлення складаються. Отже, якщо ви модернізуєте кожні три-чотири роки, то це великий стрибок «.