Saltar al contenido

Чому BlizzConline був і обнадійливим, і обнадійливим

8 de abril de 2021

Ключові винос

  • Оскільки більші шоу показують, що вони стануть віртуальними до 2021 року, BlizzConline пропонує поглянути на форму нової норми.
  • Класичний World of Warcraft відкриває нові сервери на 2007 рік Палаючий хрестовий похід розширення.
  • Дві найбільші майбутні ігри Blizzard, Diablo 4 і Overwatch 2, досі не мають твердих дат випуску.

Activision Blizzard

BlizzConline 2021 року, віртуальна версія щорічного BlizzCon від Blizzard, був тихим шоу, де було лише трохи доказів життя для довгоочікуваних ігор, таких як Overwatch 2. Це справді дало шанувальникам кілька солідних поглядів за лаштунками сучасного Blizzard, і, можливо, трохи надії, що ветеран-розробник з часом випустить свої обіцяні ігри. BlizzCon 2021 – це остання велика подія, яка переходить на домашній формат, а інші шоу, такі як Fanime та E3, вже оголосили про подібну зміну. Таким чином, підхід BlizzCon – надає перевагу прямим трансляціям панелей, віртуальним виступам та новим подіям, таким як Diablo-тематичні Підземелля та дракони жива п’єса акторського складу Критична роль –ставить його на обшарпаний край нової нормалі. Очікуйте інші шоу протягом року, щоб шукати тут подальшого натхнення, оскільки більше мінусів заради безпеки переходять на віртуальний підхід. Анонси на BlizzCon 2021 включали перегляд майбутнього випуску 9.1 World of Warcraft: Shadowlands, анонс ремастеризованого видання класичного підземелля Diablo 2, дебют нового класу символів (але без дати випуску) для Diablo 4, та нове розширення для безкоштовної карткової гри Камінний камінь. «Часткою того, що завжди приносить задоволення від BlizzCon, є спільнота, і Blizzard докладає багато зусиль, щоб BlizzConline все ще відчував себе подією спільноти», – сказала Елізабет Харпер, директор редакції Blizzard Watch, у електронному листі до tebapit. «Був віртуальний« Марш мурлоків » [infamous fish-people monsters from World of Warcraft] які включали відеокліпи та фотографії від шанувальників по всьому світу, одягнених у мурлоки. Такі речі давали відчуття, ніби ми всі були там, хоча нас і не було ».

Змістовий покажчик

Конвенційна схема 2021 року

Карантинні блокування та проблеми зі здоров’ям змусили еволюціонувати індустрію міжнародних подій у 2021 році. Це більша угода для спільноти ботаніків, ніж усвідомлюють багато шанувальників. Велика частина щорічного циклу новин для ігор, коміксів, фільмів та іншої поп-культури побудована навколо конвенції. Йдеться не лише про втрачені соціальні можливості; велика частина екосистеми відеоігор, від художників-фанатів до графіків розробок до практичних публічних демонстрацій, залежала від обману. Без цього ніхто не впевнений, як виглядатиме пейзаж. Оскільки такий великий гравець, як BlizzCon, перейшов на онлайн-формат, поряд з іншими нещодавніми шоу, такими як тижневий віртуальний Penny Arcade Expo минулого року, шахрайство в ході вироблення нових правил. За допомогою віртуальних шоу організатори заходів переосмислюють те, що навіть означає конвенція. Очікуйте, що навіть після закінчення пандемії особисті події, такі як BlizzCon, все одно матимуть значну віртуальну складову.

Вони вийдуть, коли закінчать

Дві найбільші майбутні ігри Blizzard, Diablo 4 і Overwatch 2, мав кілька оголошень на BlizzCon, але жоден з них не дійшов до дати випуску. Diablo 4 розкрив новий ігровий клас, Rogue, який тріумфально повертається від оригіналу Diablo. Її можна зіграти як майстра пасток, стрільця або високомобільного винищувача рукопашного бою, подібно Diablo 3Мисливець на демонів.

Overwatch 2, для порівняння, здається набагато далі від запуску. Спочатку він був анонсований на BlizzCon 2019 як пряме продовження оригінальної гри, що включає більше персонажів та деякі основні корективи в її геймплеї. Хоча Blizzard дійсно пропонував тривалу кулуарну віртуальну панель, включаючи довгий огляд нового персонажа Sojourn, більша частина того, що він показав про гру, все ще активно розробляється і може бути змінена. Blizzard справді підтвердив деякі чутки, оголосивши Diablo II: Воскрес, римейк, який оновлює графіку класичної гри до стандартів 2021 року і майже нічого іншого не робить; ви навіть можете вимкнути вигадливі візуальні зображення 4K і відтворити їх з оригінальним виглядом 2000 року. Воскрес планується випустити пізніше цього року на ПК, PlayStation 4 і 5, Xbox One, Xbox Series X | S та Nintendo Switch.

Стан гри

«Частина того, що завжди робить BlizzCon веселим, – це спільнота, і Blizzard доклав багато зусиль, щоб BlizzConline все ще відчував себе подією спільноти». Останні пару років були бурхливими для Blizzard, ознаменованими суперечками, відходом чи виїздом багатьох розробників старої гвардії, а також теплою реакцією громади на такі проекти, як Битва за Азерот та Warcraft III переробляти. Хоча Blizzard не загрожує банкрутством через такі популярні ігри, як World of Warcraft Classic, Однією з найбільших проблем цьогорічного BlizzCon було показати своїм шанувальникам та недоброзичливцям, що він знає, куди йде. «Зміни завжди трохи страшні, трохи тривожні. Ми точно знали, чого чекати від старого Blizzard, але поки не знаємо, чого чекати від це Заметіль, – сказав Харпер. «Але стара гвардія рухається далі – це те, що дозволяє новим талантам рухатись і демонструвати, що вони можуть зробити. Можливо, ми ще не знаємо їхніх імен, але це не привід вважати, що тих людей немає, готових рухатись вперед у ці ігри «.