Saltar al contenido

Чому iPad Mini 6 є (майже) ідеальним iPad

5 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Ключові речі на винос

  • Macs M1 роблять iPad Pro менш привабливими.
  • iPad mini — ідеальний «автомобіль» для «вантажівки» Mac.
  • iPad mini – ідеальне поєднання розміру та потужності.
iPad mini 6 не є найпотужнішим iPad, у нього не найкращий дисплей, і його екран іноді може бути трохи тісним, але він може бути ідеальним iPad для більшості людей. iPad Pro може легко стати чиїмось основним або єдиним комп’ютером. У поєднанні з чохлом Magic Keyboard з трекпадом 12,9-дюймовий iPad є надійною заміною ноутбуку. Але ця комбінація коштує мінімум 1448 доларів і важить понад три фунти. M1 MacBook Air коштує всього 999 доларів, важить 2,8 фунта і пропонує набагато більше потужності та гнучкості у своєму програмному забезпеченні. Незважаючи на те, що iPad Pro набагато кращий за MacBook Air з точки зору апаратного забезпечення, macOS все ще набагато перевершує iPadOS — і я кажу це як той, хто роками використовував iPad як єдиний робочий комп’ютер. Але iPad mini — ідеальний iPad для тих, у кого вже є Mac. «IPad Mini 6 майже розміром зі звичайний ноутбук, до чого ми дуже звикли, тому він ідеальний розмір і для Apple Pencil», — сказав технічний блогер Асім Кішор електронною поштою Lifewire.

Mac повертається

Протягом багатьох років iPad Pro набагато перевершував Mac. У нього був кращий екран, він мав сенсорний екран, міг використовувати олівець і мав миттєвий вихід із сну та час автономної роботи протягом кількох днів. Останні MacBooks Air і Pro M1 все ще відстають від дотику (і камер), але в усіх інших аспектах вони рівні з iPad. «Менший екран iPad Mini може дати художникам ті ж можливості, що й більший iPad, а також надати їм більше можливостей для портативності». Отже, MacBook Pro тепер набагато привабливіший варіант. Він не нагрівається, його вентилятор не розкручується під час використання. Коротше кажучи, це схоже на пристрій iOS з потужністю Mac, що ставить iPad Pro у незручне положення. Він великий і важкий, але він не може робити те, що робить Mac. Витрачати майже 2 тисячі доларів на iPad Pro здається марною тратою, коли ви можете мати Apple Silicon Mac набагато дешевше.

Менше – краще

Але iPad mini підтримує свою портативність. Може поміститися у (велику) кишеню. У нього немає Face ID, але оскільки він завжди у вас в руці, він йому не потрібен. Це лише USB 2.0 (так, незважаючи на порт USB-C), але це нормально, тому що навряд чи він буде в середині налаштування настільного комп’ютера. З точки зору потужності, міні дуже здібний. Він використовує останній чіп A15, на якому базуються Mac M1, і працює з магнітним Apple Pencil 2. У нього хороші камери, в тому числі стабілізація відео. Він має центральну сцену для FaceTime, стереодинаміки, 5G стільниковий зв’язок тощо. На даний момент міні є одним із найдосконаліших iPad. Але ніщо з цього не говорить вам, наскільки добре його використовувати. Ви можете помістити його однією рукою, і завдяки цьому його набагато легше брати та використовувати. У мене є Apple Pencil протягом багатьох років, але я рідко ним користуюся. На міні у мене він постійно прикріплений. Ви можете торкнутися його на сплячому екрані iPad і почати малювати чи писати, щоб він був швидким, як паперовий блокнот.

iPhone поверх iPad mini, щоб показати різницю в розмірах.

«Багато художників хочуть мати можливість брати свій iPad і малювати в кав’ярні, готельному номері чи навіть кемпінгу», – розповіла художній блогер Діана Фіттс Lifewire електронною поштою. «Природа цифрового мистецтва в дорозі є великою перевагою. Менший екран iPad Mini може дати художникам ті ж можливості, що й більший iPad, а також надати їм більше можливостей для портативності». Scribble, функція Apple, яка перетворює ваш рукописний ввод у набраний текст будь-де на iPad, має набагато більше сенсу на міні, хоча б тому, що екранна клавіатура займає так багато місця. Він закриває майже дві третини екрана в альбомній орієнтації. Його легко взяти і прочитати. Він може поміститися на тумбочці. З вами воно може піти куди завгодно. iPad і iPad Air звичайного розміру є компромісними, ні достатньо портативними, ні достатньо великими. Міні має свої розміри і стає ідеальним компаньйоном для M1 Mac або MacBook Pro.

Зниклі безвісти

Не все ідеально. iPad mini не має Face ID, Pro Motion, USB 3.1, miniLED або OLED-екран, а рамки екрану все ще занадто великі поруч із цим крихітним екраном. А для людей із слабким зором текст на головному екрані крихітний (хоча текст у програмі легко налаштувати відповідно до ваших власних очей). Є місце для вдосконалення. iPad Pro mini був би чудовою машиною. Але зараз ця маленька машинка — звір. Можливо, це ще мій улюблений iPad.