Saltar al contenido

Чому Mi 11 Ultra від Xiaomi має екран на задній панелі

21 de enero de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Новий Xiaomi Mi 11 Ultra виглядає стильно, але має масивний виступ камери на задній панелі.
  • Незважаючи на те, що виступ займає значну частину задньої панелі телефону, він також містить 1,1-дюймовий OLED-екран.
  • OLED-екран на задній панелі можна використовувати, щоб робити селфі, відстежувати час і перевіряти сповіщення.

Додавання екрана на задній панелі Xiaomi Mi 11 Ultra може здатися безглуздим, але це приносить кілька нових функцій, призначених для полегшення використання телефону. Минулого тижня Xiaomi представила новий Mi 11 Ultra, конкурент, який може протистояти Galaxy S21 Ultra від Samsung та іншим флагманським пристроям на ринку прямо зараз. Mi 11 Ultra включає один із найкращих доступних на даний момент чіпсетів Snapdragon, масивний 6,81-дюймовий QHD+ OLED-екран із частотою 120 Гц і батарею на 5000 мАг. На задній панелі телефону є три різні об’єктиви камери — основним двигуном тут є сенсор Samsung GN2 на 50 МП, а поруч — надширококутний об’єктив на 48 МП і перископ на 48 МП, щоб надати вам ще більше можливостей. Однак справжньою перевагою є 1,1-дюймовий OLED-екран, розташований поруч із камерами, який, на думку експертів, дозволить вам використовувати переваги потужніших камер по-новому. «Користувачі нового Mi 11 можуть робити кращі селфі, вирівнявши телефон відповідно до відображення на екрані», — сказала Lifewire в електронному листі Елла Хао, керівник відділу маркетингу WellPCB. «Тепер можна використовувати основну або ширококутну камеру, щоб робити селфі та записувати широкі кути».

Ідеальний постріл

Одна з найбільших речей, які ви могли помітити в останніх смартфонах, це те, як камери продовжують ставати більшими та пропонують більшу потужність. Схоже, що в кожному випуску смартфона основна увага приділяється камері, яка пропонується, і хоча Mi 11 Ultra нічим не відрізняється, головне значення має екран на задній панелі. Однією з найцікавіших речей Mi 11 Ultra є симетричний вигляд пристрою, який тепер має Xiaomi додала 1,1-дюймовий екран на задній панелі. Звичайно, 20-мегапіксельна камера на передній панелі є більш ніж достатньою для створення якісних селфі, але якщо ви хочете скористатися перевагами ультраширокої задньої панелі, цей екран дозволить вам це зробити. Завдяки потужнішим датчикам, які тут включені, ви можете записувати відео високої якості з підтримкою запису до 8K. Ще одна важлива примітка: 1/1,12-дюймовий датчик Samsung GN2, який містить Mi 11 Ultra, є найбільшим сенсором у мобільному телефоні. Цей датчик, швидше за все, з’явиться на інших телефонах преміум-класу, але наразі Mi 11 Ultra може з гордістю демонструвати його.

Симетрія, мій дорогий Ватсон

Однією з найцікавіших речей Mi 11 Ultra є симетричний вигляд пристрою, який тепер має Xiaomi додала 1,1-дюймовий екран на задній панелі. Нерівності камери, як правило, додають задній панелі телефонів нерівномірного вигляду — особливо це помітно на таких пристроях, як Samsung Galaxy S21 Ultra — і навіть більше, коли вони оснащені кількома датчиками камери. Загалом, додатковий розмір екрана допомагає зробити Mi 11 Ultra виглядає краще зі спини, тому що все вирівнюється.

Збільшене зображення задньої панелі телефону Xiaomi Mi 11, на якому видно камери та маленький екран.

Біля виступу камери немає зайвого пустого місця. Незважаючи на те, що горб досить товстий сам по собі, той факт, що він тягнеться майже по всій задній частині телефону, повинен допомогти вирівняти ситуацію, коли телефон лежить. Коливання телефонів є однією з найгірших частин поточного дизайну, на якому зосереджуються багато виробників смартфонів. Однак, за словами Хао, з Mi 11 Ultra вам не доведеться хвилюватися про те, що ваш телефон хитається, коли ви кладете його на стіл. Частково це пов’язано з більш симетричним дизайном шишки, а також додатковою вагою, яку вона має. Звичайно, ви також можете покласти його на стіл обличчям донизу, оскільки задній екран також має кілька інших функцій, якими ви можете скористатися. Якщо ви думали, що додатковий екран призначений лише для того, щоб подивитися на себе, вам буде приємно почути, що це не так. На екрані також можуть з’являтися сповіщення, коли ви тримаєте телефон екраном донизу на столі чи іншій поверхні. Ви також можете налаштувати його на забезпечення постійного дисплея, на якому відображається час і додаткова інформація, і навіть відповідати на дзвінки, проводячи пальцем по екрану.