Saltar al contenido

Чому Minecraft так важливий?

22 de julio de 2021

Історія відеоігор визначається дуже добірною кількістю назв. Ці назви вплинули на спосіб створення відеоігор, незалежно від того, впливають вони на жанр чи концепцію в цілому. Minecraft дав як старим, так і новим розробникам безліч концепцій, над якими можна працювати, реалізуючи свої ідеї. Окрім того, щоб навчити розробників створювати власні відеоігри, Minecraft також змінив спосіб сприйняття відеоігор у школах. У цій статті ми обговоримо багато елементів, чому Minecraft це так важливо.

Змістовий покажчик

Важливий час для незалежних розробників

Хоча багато незалежних компаній зробили його великим, жоден інді-розробник ніколи не робив його таким великим, як Mojang. Той факт, що такий інді-розробник, як Mojang, міг так швидко прославитись завдяки такій відеоігри Minecraft напевно надихне нових творців та компанії по всьому світу. Minecraft дав можливості тим, хто має ідеї. Якби ви озирнулися п’ять років тому і побачили Minecraft таким, яким він був тоді, ви ніколи не здогадувались, що він перетвориться на культурні явища, якими він є сьогодні. У повсякденні часи, коли щодня в мережі кидають нові ідеї, це не надто шокує як Minecraft досягла своєї популярності. Шанувальники зібралися і дали Minecraft любов, яку вона дуже заслуговує.

Кінцевий інструмент викладання

Лідія Вінтерс, бренд-директор, Minecraft

Minecraft в освіті
Багато шкіл пристосувались до використання Minecraft у своїх класах для викладання різних уроків. Хоча деякі уроки обертаються навколо схем та Редстоуна, інші уроки – навколо таких предметів, як історія, математика та навіть мова. Використовуючи тривимірну, повністю настроювану обстановку, як Minecraft дає викладачам можливість викладати старі уроки по-новому, привертаючи увагу. Це одна з перших відеоігор в історії ігор, яка дала багато можливостей збагатити людський розум завдяки досвіду на заздалегідь визначених уроках інструкторів. Хоча в минулому існували відеоігри, які були зосереджені навколо спеціально викладацьких уроків, кодованих творцями гри, жодна відеогра не може бути такою, що налаштовується, як Minecraft. Вчителі можуть повернути своїх учнів у часі, наочно зображаючи місця та події з реального життя, не виходячи з класу.

Поп-культура

Леді Гага - ХЛОПЕЦЬ - Фільм ARTPOP

Леді Гага
Minecraft була включена в поп-культуру різними способами. Відома відеоігра, складена з блоків, з’явилася на телебаченні, на неї згадували рекламу, музичні відео та багато іншого. Якщо ви шукаєте вміст в Інтернеті, заснований навколо Minecraft, Вашим найкращим місцем для пошуку може бути YouTube. З мільйонами відео, завантаженими спеціально про Minecraft, немає кращого місця для початку. Minecraft за ці роки стала дуже великою частиною веб-сайту для обміну відео. Сотні каналів YouTube присвячені виключно Minecraft контенту і роблять надзвичайно добре у порівнянні з іншими популярними ігровими каналами з різноманітними відео, створеними навколо інших ігор. Якщо його недостатньо згадували в поп-культурі, Minecraft став ще помітнішим з точки зору іграшок. Якщо ви зайдете до будь-якого розділу іграшок у Walmart, Toys “R” Us чи будь-якого іншого великого роздрібного продавця, ви помітите багато товарів на полицях. Лего, фігурки та пінопластові мечі в достатку заповнять полиці, коли ви штовхаєте візок по проходу. Існує дуже великий шанс, що віддані шанувальники відеоігри, мабуть, уже володіють пристойною кількістю товарів. Багато знаменитостей, включаючи Джека Блека, Deadmau5 та Леді Гагу, зазначили, що їм подобається Minecraft час від часу. Джек Блек і Deadmau5 були представлені у відео на YouTube, граючи у відеоігру. Фільм ARTPOP Леді Гаги «ХЛОПЕЦ» (Дівчина під тобою) містив не лише посилання на Minecraft але також був дуже популярним Minecraft YouTuber “SkyDoesMinecraft”. Леді Гага твітнула про Minecraft до цього, посилаючись на музичний кліп “Form This Way” (Minecraft Parody of Lady Gaga’s Born This Way) від InTheLittleWood. Приналежність Deadmau5 до Minecraft однак не лише у формі відео YouTube. Отримати татуювання Creeper і бути єдиним гравцем Minecraft зі спеціально розробленою шкірою, в якій його персонаж має вуха, як на його знаковому шоломі, зміцнює його місце як хардкор Minecrafter. У 2011 році Джоель Циммерман також виступав перед дуже схвильованою аудиторією в Minecon. Як Minecraft постійно набирає популярності, має сенс лише посилатися на нього у різних видах мистецтва та засобах масової інформації. Будучи представленим у багатьох журналах, рекламних роликах, веб-коміксах, телевізійних шоу та інших видах розваг, можна лише забезпечити MinecraftПопулярність Росії зростатиме.

Культура модифікації

Костюми Minecraft Box

WonderHowTo
Модифікація відеоігор не є нічим новим у культурі відеоігор. Однак до Minecraft, якщо ви хочете модифікувати, вам знадобляться досить широкі знання. MinecraftНадзвичайно велика спільнота створила багато можливостей для натхненних творців. Багато творців мають досвід у галузі модифікації Minecraft зробили підручники, щоб навчити тих, хто хоче створювати власні моди, як. Ці підручники варіюються від викладання азам до викладання, як створювати повноцінні, повні та функціональні моди. Minecraft спільнота надихнула на багато модифікацій гри всіх типів творінь. Деякі моди створюють простіший досвід для доступу до різних аспектів гри, тоді як інші моди можуть створювати абсолютно нові середовища, які повністю змінюють спосіб гри. Ці модифікації дають гравцям нові можливості щодо пошуку їх ідеального способу гри Minecraft. Якщо вам цікаво гратиMinecraft з літаючими островами та новими захоплюючими мобами, мод Aether II може стати вашим новим найкращим другом. Якщо ти Minecraft має тенденцію до відставання, Optifine може бути вашим найкращим варіантом. Багато модів сумісні між собою, що дозволяє отримати дуже настроюваний досвід.

Порівнянні відмінності

Натюрморт в Minecraft

MinecraftПопулярність Росії породила багато явно натхненних відеоігор з моменту її першого випуску. Після того, як розробники це зрозуміли MinecraftБлокнистий дизайн привернув увагу мільйонів гравців по всьому світу, багато хто вирішив використовувати цей тип художнього стилю, щоб потенційно привернути більше уваги до своєї гри. Деякі відеоігри, що містять різні риси від MinecraftХудожній стиль Росії Піковий туз, Перехресна дорога, CubeWorldта багато інших. Незалежно від того, були ці відеоігри безпосередньо натхненними Minecraft, їх, швидше за все, надихнули інші навколишні джерела з точки зору спрямованості мистецтва в інших іграх чи засобах масової інформації. Крім відеоігор, явно натхненних та натхненних Minecraft, багато відеоігор можна вважати повними розбійниками. Деякі відеоігри мають дуже чітко натхненну механіку, тоді як багато відеоігор є повністю клонами. Багато ігор слідують механіці видобутку та крафта, тоді як багато інших розгалужуються з них. Для прикладу; ЯгексаПіковий туз містить багато аспектів та ідей з обох Minecraft та Valve’s Командна фортеця 2. Незважаючи на Піковий туз грає нічого подібного Minecraft, все ще існує велика кількість гравців, які будуть співвідносити ці дві гри, виходячи лише з точки зору дизайну. На ці відеоігри, створені за допомогою воксельного дизайну, зазвичай дивляться негативно, незалежно від того, наскільки якісною є відеоігра. У багатьох відеоіграх, що дотримуються блочного формату, до дизайну, як правило, прикріплюється клеймо, яке кричить «копія».

Шлях до кодексу

Графіка кодування Minecraft для Hour of Code

Вступ до шляху до коду ніколи не був просто прямим пострілом. Як вже згадувалося раніше у статті «Minecraft з кампанією» Година коду «, Minecraft об’єднався з кампанією «Година коду», щоб надихнути дітей розпочати кодування та створення. Оскільки технологія швидко прогресує протягом останніх кількох років, наші нинішні лідери у розробці нових захоплюючих гаджетів, веб-сайтів, ігор, послуг та різних інших подібних концепцій усвідомлюють, що наступне покоління має знати основи кодування. Замість того, щоб кидати дітей у середовище з клавіатурою та екраном, одночасно кажучи їм «щось робити», Minecraft і кампанія «Година коду» переконалися, що вони надають належні інструменти та освіту, щоб підняти їх ентузіазм до навчання кодуванню. Як кампанія «Година кодексу», так і Minecraft зробив кодування здаватися надзвичайно веселим та розважальним із дуже звичним блочним відчуттям, замість того, щоб давати порожнє полотно. Вид зверху вниз Minecraft наведене в посібнику з кодування дає гравцям відчуття, ніби вони щось роблять. Якщо гравець помітив, що те, що вони зробили, зіпсувало, він може це виправити, повернувшись назад і подивившись, що вони зробили неправильно. Замість того, щоб розчарувати гравця до того, що він більше ніколи не хоче пробувати кодування, Minecraft а підручник з кампанії «Година коду» надихає гравця продовжувати намагатися, поки це не спрацює.

Розсунення меж

Майнкрафт ялинка

MinecraftВплив Росії на світ лише починає розгортатися. З новими технологічними досягненнями, Minecraft включається до багатьох. Гравці в Minecraft громада зробили безліч надихаючих творінь. Ці творіння розширюють межі між нашим фізичним та нашим цифровим світом. У грудні 2014 року i_makes_stuff на YouTube створив «Minecraft Контрольована ялинка ”. Це творіння показало що Minecraft був здатний поводитися з реальними об’єктами. Використовуючи свої знання кодування та програмування, Райан надав своїй реальній ялинці надзвичайно унікальний штрих. При натисканні на різні важелі Minecraft, Реальна новорічна ялинка Райана засвітиться залежно від того, який перемикач обраний плеєром натиснути.

На завершення

Хоча в цій статті ми перелічили безліч причин, чому Minecraft важливо, є багато інших. Minecraft створив багато шляхів, за допомогою яких гравці намагаються розвивати свої творчі навички, освіту та багато іншого. У той час, коли відеоігри щороку випускаються все частіше і частіше, важко знайти відеоігру, яка матиме тривале враження.