Saltar al contenido

Чому «MLB The Show 21» може означати більше крос-консольних ігор

8 de abril de 2021

Ключові винос

  • MLB The Show 21 вперше цього року здійснить перехід на Xbox.
  • Гра стане першим ексклюзивом PlayStation, який вийде на консолі конкурента.
  • Експерти та геймери сподіваються, що це може призвести до того, що майбутні ексклюзиви теж будуть випущені на багатьох платформах.

AaronP / Bauer-Griffin / Getty Images

Випуск Xbox MLB The Show 21—раніше ексклюзивний для консолей PlayStation – міг провістити новий вік мультиплатформенних ігор першої сторони. З часу свого дебюту в 2006 році MLB The Show була доступна виключно на консолях PlayStation. Але нещодавнє повідомлення від Sony про це MLB The Show 21 прибуде на Xbox одночасно з виходом PlayStation, і геймери замислюються, чи нарешті не зникнуть «консольні війни» минулих поколінь. «Мені сподобалося безліч ексклюзивів для PS, випущених Sony протягом багатьох років, таких як Бог війни, Привид Цусіми, і Людина-павук Marvel назвати декілька «, – сказав Ясір Наваз, виробник цифрового контенту в PureVPN і завзятий фанат PlayStation tebapit в електронному листі. «Водночас, бували випадки, коли я хотів зіграти Гало серії, і проїхати по незайманому оточенню, пропонованому Forza Motorsport серія «.

Змістовий покажчик

Правда про MLB The Show

Ексклюзивні назви PlayStation, наприклад MLB The Show 21, поява на Xbox або навіть на ПК майже революційна. Ексклюзивні консолі були основою гри, поки існували PlayStation та Xbox.

Xbox Series X та PS 5, встановлені поруч один з одним у розважальному центрі з телевізором.

Філ Баркер / Видавництво майбутнього

Це змінилося в 2016 році, коли Xbox представив Xbox Play Anywhere, що також принесло всі власні ігри Xbox у магазин Windows 10. С MLB The Show 21 випускаючи на Xbox, геймери в захваті від перспективи майбутніх ігор PlayStation, які також з’являться на Xbox. «Останнє партнерство Sony-Microsoft означає, що я та інші геймери, які мали подібні побажання, можуть незабаром отримати те, що ми хочемо», – сказав Наваз по електронній пошті. На жаль, те, що може здатися революційною зміною в іграх, може просто закінчитися дрібним шрифтом у новій ліцензійній угоді між Sony та Major League Baseball (MLB). У грудні 2019 року вийшов прес-реліз, в якому детально описані деякі великі зміни в ліцензії MLB The Show поділився. У своєму дописі MLB показав, що Асоціація бейсболістів вищої ліги (MLBPA) та Sony Interactive Entertainment досягли нової домовленості про виведення серії на додаткові платформи вже в 2021 році.

Тому що MLB The Show – це ліцензована гра, розроблена студією San Diego від Sony, остаточне рішення щодо місця її випуску падає на MLB. Врешті-решт, це змусило деяких користувачів у Twitter відчути себе останнім кроком Шоу 21 для Xbox просто Sony намагалася зберегти ліцензію на цю серію. Це почуття, яким поділились і журналісти. Однак Sony не пропонувала жодної офіційної заяви з цього приводу.

Збираючись разом

Незалежно від того, чи рішення було вирішено компанією Sony, це не змінює можливості багатоплатформних випусків майбутніх ігор першої сторони. Sony вже представила одну зі своїх консольних ексклюзивів, Horizon Zero Dawn, до ПК минулого року.

Причіп для Душі демонів також згадав про випуск ПК та примітку про вихід на додаткові платформи. Трейлер швидко змінили, і згодом Sony відмовила у будь-яких запланованих випусках назви на будь-якій іншій платформі, крім PS5.

MLB The Show можливо, це не те, що деякі вважають справжньою власною грою, але це не означає, що зараз немає місця, щоб перерости у щось більше. «Останнє партнерство Sony-Microsoft означає, що я та інші геймери, які мали подібні побажання, незабаром можуть отримати те, що ми хочемо». «Найбільш очевидною перевагою буде більша кількість гравців, які грають у ці ігри», – сказав Наваз електронною поштою, посилаючись на можливість ексклюзивів PlayStation, які надходять на Xbox у майбутньому. Наваз також зазначив, що більша кількість копій, доступних на декількох платформах, може також призвести до збільшення продажів, що, в свою чергу, дозволяє розробникам вдосконалювати та створювати ще більше досвіду для насолоди гравців. Sony не пропонувала жодних офіційних заяв щодо того, чи має намір розмістити на Xbox або навіть ПК інші власні назви, тому нам доведеться почекати і подивитися, наскільки великий вплив Шоу 21-х Випуск Xbox стосується майбутнього консольних ексклюзивів.