Saltar al contenido

Чому PS5 – це мій перший вибір

19 de abril de 2021

Ключові винос

  • PlayStation 5 – це надзвичайно потужна консоль із швидким часом завантаження та перспективною бібліотекою.
  • Він сумісний із більшістю назв PS4.
  • Sony пропонує найкращу лінійку ігор для запуску та запуску вікон.

Sony

Чотири покоління, Sony встановила, що знає, як зробити ігрову коробку. PlayStation 4 була першою консоллю, яку я коли-небудь попередньо замовляв, і я поставив своє ім’я для її наступника, як тільки міг отримати перевантажений сайт, з якого я намагався замовити його, щоб прийняти мою інформацію. Чесно кажучи, я зробив те саме з Xbox Series X, і мені також дуже спокійно повернути цю систему додому. Але я з нетерпінням чекаю розпакування PS5 з різних причин.

Змістовий покажчик

Апаратне забезпечення

Як правило, я більше дбаю про ігри, ніж про процесори, оперативну пам’ять та охолодження. Поки система працює і в неї є багато для гри, я щасливий. Але PS5 може похвалитися деякими вражаючими технологіями як ззовні, так і з-за меж зацікавленого покупця, як я. Розбиття Sony забезпечує глибокий огляд кишок всередині цієї величезної пластикової оболонки. Особливий інтерес представляє швидкий твердотільний накопичувач, який значно зменшить час завантаження навіть у старих іграх; напрочуд гарний і на вигляд стимпанк радіатор; і тепловий інтерфейс рідина-метал, який є відносно новим та надзвичайно ефективним способом переміщення тепла, яке виробляють процесори, від системи.

Іншим апаратним забезпеченням, якому я не терплять потрапити в мої фактичні руки, є новий контролер DualSense. Я завжди віддавав перевагу контролерам Sony перед контролерами Microsoft, і я припускаю, що так буде і цього покоління. DualSense покращує свого безпосереднього попередника, DualShock 4, завдяки декільком функціям. Одна проста, зручна зміна полягає в тому, що ви можете заряджати його, не підключаючи до консолі. Але в ньому є і більше.

Контролер PlayStation 5 DualSense білого кольору

Sony

DualSense також має «адаптивні тригери», які, на думку Sony, забезпечуватимуть більший або менший опір залежно від того, що ви робите. Основним прикладом, який використовувала компанія, є малювання лука; курок повинен бути важче відтягнути назад, щоб імітувати опір струни. Це може виявитись трюком, який мало хто з ігор фактично використовує, але я з нетерпінням чекаю його випробувати.

Ігри

Все це обладнання не годиться, якщо немає чого грати, і, на щастя, PlayStation 5 має солідну лінійку для запуску. У день, коли він вийде, він матиме багатоплатформові назви, як Кредо вбивці: Вальхалла, Devil May Cry 5: Special Edition, і Fortnite (усі вони також будуть доступні для нових консолей Xbox). Однак у нього також буде кілька ексклюзивних назв, які дають цій консолі перевагу над конкурентами. Супергерой спиноф Marvel’s Людина-павук: Майлз Моралес, довгоочікуваний римейк Душі демона, та відверто химерний зоологічний титул Багснакс буде доступний лише для консолей Sony.

Знімок екрану з гри PS5 Bugsnax

Молоді коні

PS5 також має кілька майбутніх ексклюзивів, які надалі допомагають виправдати цю ціну в 500 доларів США, в тому числі Ratchet & Clank: Rift Apart і Горизонт: Заборонений Захід. Ці та інші ексклюзиви дозволять повною мірою використовувати апаратне забезпечення PS5 та контролер, а також враховуючи Горизонт це серія, яка складає приблизно 90% стрільби стрілами в роботів-динозаврів, це дасть цим адаптивним тригерам хороші тренування. Незважаючи на те, що Xbox Series X Sony перевершила зворотну сумісність, підтримуючи ігри останніх трьох поколінь (оригінальні Xbox, Xbox 360 та Xbox One), PlayStation 5 там не зовсім порожня. Sony заявляє, що майже кожна назва PlayStation 4 працюватиме з новим обладнанням, і вони скористаються перевагами швидшого завантаження та деяких графічних оновлень. Кожен, хто пропустив нинішнє покоління, матиме багато хорошого, щоб наздогнати його, разом із усім іншим. Як і Microsoft, Sony також має послугу ігор на вимогу, PlayStation Now, яка усуває частину слабкості, включаючи заголовки, що повертаються до PlayStation 2. Тоді, хоча PS5 не знатиме, що робити з старіші диски у вашій колекції, ви все одно зможете відтворювати їх за допомогою щомісячної передплати.

Менш цікава версія

За 100 доларів менше ви можете підібрати версію PS5 без дисковода, яка відтворює лише цифрові версії ігор. У ньому буде така ж вражаюча бібліотека, але для нинішніх власників PlayStation 4 це може бути не найкращою інвестицією. Оскільки у них може бути бібліотека, повна фізичних дисків, цифрове видання не дозволяє їм повною мірою скористатися функцією зворотної сумісності, не купуючи цифрові версії ігор, які вони вже мають. Новим людям Sony, яким не обов’язково потрібно витратити півграда в особливо важкий рік, все одно доведеться пограти на дешевшій версії. Однак я займаюся повнофункціональною програмою PlayStation 5 та її слотом для реальних дисків, і я не можу дочекатися, щоб звільнити для неї багато місця біля телевізора.