Saltar al contenido

Чому SSL Big Six — це перший правильний мікшер для сучасних музикантів

1 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Ключові речі на винос

  • SSL Big Six — це гібридний аналоговий студійний мікшер та USB-аудіоінтерфейс.
  • Він використовує легендарні звукові фрагменти SSL і робить їх цифровими.
  • Найбільш вражаюча частина Big Six за 3 тисячі доларів — це її абсурдно гнучкі параметри маршрутизації аудіо.
Британська компанія Solid State Logic розробила гібридний аналого-USB-мікшер, настільки добре продуманий, що це може стати останнім мікшером, який ви коли-небудь купите. Більшість мікшерів створені або для сцени, або для запису груп, з великою кількістю мікрофонних входів, або вони більше схожі на інтерфейси USB, зі стереовходами та USB, але без фізичних елементів керування. Велика шістка — це обидва; Якість SSL, але з масою корисних стереосистем. Він ідеально підходить для дому або невеликої професійної студії, і вам більше нічого не знадобиться. Але, звичайно, не всі задоволені. «Я б волів, якби вони не включали інтерфейс і натомість надавали нам окремі вихідні дані на всіх каналах», — сказав чиказький музикант Hold My Beer у повідомленні Lifewire на форумі. Але ми випереджаємо себе.

Шість апеляцій

SSL Big Six за 3 000 доларів США є більшим братом і сестрою вже популярної SSL Six. Початкова шість мала шість вхідних каналів (більше чи менше), звідси й назва. Велика шістка більша, але частина «шість» є не що інше, як нагадування старшій моделі. Для початку він має вісім основних входів. Існує багато аналогових мікшерів, які також мають аудіоінтерфейс USB, який оцифровує аудіо перед відправкою на комп’ютер для запису. І кілька мікшерів мають більше одного або двох стереовходів і гнучкі параметри маршрутизації. Але «Велика шістка» — один із єдиних підрозділів, у яких усе це робиться. І хоча 3 тисячі доларів здаються чимало, в цьому контексті це напрочуд дешево. Якби ви придбали власні аналого-цифрові перетворювачі SSL в окремому форматі, ви вже заплатили б більше. SSL також добре відомий як аудіокомпанія високого класу. Їхні студійні консолі легендарні, і, за всіма рахунками, лінійці Six вдається принести цю аудіо магію у ваш дім.

Заходи та виходи

Уявіть, що ви музичний продюсер для спальні. У вас є мікрофон і, можливо, гітара, але, швидше за все, більшість ваших установок – грувбокс, синтезатори, драм-машини та семплери. Тобто стереоприлади. Але мікшери майже завжди створені для запису або зведення живих музикантів, що означає моновходи для мікрофонів і гітар. Співаки використовують мікрофони, гітарні підсилювачі записуються за допомогою мікрофонів, а барабани використовують кілька мікрофонів для захоплення комплекту. Електронний музикант, таким чином, повинен або купити коробку з купою мікрофонних входів і передпідсилювачів, які вони ніколи не використовуватимуть, або погодитися на аудіоінтерфейс USB з входами, але без фізичних елементів керування. Велика шістка – це відповідь, і форуми пішли з ладу. Він пропонує все вищесказане, а також незалежний вхід/вихід USB для кожного каналу. Він також має додаткові місця для підключення магнітофону або інших пристроїв, і — ось хороша частина — два стереоефекти надсилають вихідні дані. Вони дозволяють направляти різні інструменти через зовнішні звукові ефекти — реверберацію, затримку, спотворення тощо.

Змішувач Big SiX для читання

«Велика шістка є центральним елементом сучасної гібридної студійної екосистеми — за розумну ціну», — сказав у повідомленні Lifewire німецький музикант Monotrack. «Це весело [record] і змішувати з великою шісткою, і ще набагато веселіше підключити якісь високоякісні [outboard devices] щоб піти набагато далі.» Ця гнучка маршрутизація – це те, що так захоплює людей. Ви можете надсилати аудіо з комп’ютера, за допомогою аналогових ефектів і назад, наприклад. Ви можете використовувати EG і компресор Big Six для своїх синтезаторів, але також ваш комп’ютерний аудіо. Велика шість може бути не для всіх, але якщо це так, ви відразу дізнаєтеся про це, і ці 3 тисячі доларів будуть здаватися вигідною угодою.