Saltar al contenido

Чому Stadia потребує більше, ніж безкоштовні демонстраційні програми

18 de abril de 2021

Ключові винос

  • Google вводить демо-версії обмеженого часу для Stadia, намагаючись залучити нових користувачів.
  • Хоча демо-версії дозволяють користувачам спробувати гру, вам все одно доведеться заплатити повну ціну, щоб купити її.
  • Google потребує більш надійних серверів із меншим відставанням, якщо він дійсно хоче рости.

Останнє оновлення для Google Stadia пропонує серію обмежених безкоштовних демо-версій для випробувань гравців. Хоча демо-версії можуть здатися гарною ідеєю, зрештою експерти вважають, що Google повинен робити більше, якщо хоче, щоб Stadia процвітала і росла. Google Stadia вийшов у кінці 2019 року, представивши хмарну ігрову систему Google удома по всьому світу. З моменту випуску Stadia намагається закріпитися в світі потокового передавання ігор. Однак останнього кроку компанії все ще може бути недостатньо, щоб заманити користувачів, оскільки безкоштовні демонстраційні програми насправді не є тим, що потрібно службі. «Найбільша проблема зі Stadia – це проблеми із затримкою та підключенням», – сказав нам в електронному листі Рекс Фрейбергер, генеральний директор Gadget Review.

Змістовий покажчик

Більше одного фронту

Freiberger – не єдиний, хто відчуває, що хмарні ігрові сервіси Google теж є відсталим безладом. Насправді, ще в листопаді 2019 року, коли Stadia почала працювати, сайти подобалися The Washington Post попередив користувачів не рухатися далі, поки Google не розбереться з проблемами. Хоча занепокоєння щодо підключення Stadia є важливим, є й інші проблеми, які мучать сервіс з моменту його випуску, наприклад, обмежена бібліотека ігор. Після нещодавніх повідомлень про деякі нові ігри, що надходять до Stadia, давні користувачі, такі як KingKeeton97, завітали до Twitter, щоб продемонструвати своє розчарування в ігрових пропозиціях Stadia, навіть вдруге здогадавшись про маркетинговий вибір компанії. Інші, такі як користувач Twitter ioneBear, схоже, задоволені поточним станом пропозицій Stadia, який відповів «Я дуже задоволений клієнт» у твіті до акаунта Stadia Twitter.

Джейкоб Сміт, фрілансер і блогер Edtech, вважає, що демонстраційні файли – це чудовий спосіб спробувати, перш ніж купувати. «Демо-версії здаються мені чудовим варіантом, оскільки вони дозволяють мені побачити цінність гри, перш ніж я витрачу на неї свої гроші», – сказав він у електронному листі. На відміну від інших потокових служб, Google Stadia не коштує нічого використовувати на своєму базовому рівні. Вам потрібно буде придбати ігри, в які ви хочете пограти, і багато з них отримують ту ж ціну, що і на інших консолях. Оскільки вам доведеться заплатити повну ціну за більшість назв, важливо знати, чи гра добре грає на вашому з’єднанні. Затримка вводу викликає велике занепокоєння у хмарних іграх, і не рідко можна спостерігати тести відставання вводу на таких сайтах, як Reddit, де користувачі можуть бачити, як гра реагує на основні командні введення від контролерів, клавіатур або мишей. Все-таки Сміт проданий. «Я в значній мірі є втіленням цільової аудиторії хмарних ігор», – сказав він. «Останньою спеціальною ігровою машиною, яку я придбав, був оригінальний Xbox, але я все ще дуже люблю ігри».

Загублений у хмарі

Тоді як деякі, як Огляд гаджетаFreiberger, вважає, що боротьба Stadia зводиться до інфраструктури сервісу, багато користувачів сервісу вважають, що загальна відсутність ігор є справжньою причиною помилок, які спіткали розширення хмарних ігор Google за останні кілька місяців. Google активно працює над тим, щоб заповнити діри, які в даний час займають її ігрову бібліотеку, багатьма новими іграми Кіберпанк 2077 має прибути на Стадію цього року. Незважаючи на ці майбутні випуски, стабільний ігровий досвід буде ключовим для отримання максимуму від хмарних ігор. «Якщо ви пропонуєте послугу потокового передавання ігор, немає виправдання для того, щоб затриматися. Ваші сервери повинні бути міцними», – написав Фрейбергер. «Якщо основна точка продажу вашої платформи (потокові ігри) насправді недоступна для переважної більшості людей, ваша послуга мертва у воді». Для Stadia ця надійність мережі виявилася проблемою з моменту запуску сервісу, а з іншими параметрами потокової передачі ігор Google все більше падає у списку, якщо не зробить щось для покращення відставання та зв’язку проблеми, що мучать систему. Зважаючи на те, що поточний стан основних швидкостей широкосмугового доступу погіршується на основі звітів BroadbandNow, Google Stadia потребує хорошої базової інфраструктури, щоб забезпечити безперебійну роботу. Волокно доступне не скрізь, і це означає, що підтримка більш базових швидкостей Інтернету стане важливою функцією, над якою Stadia повинна працювати. Немає значення, чи має служба потокової передачі найкращу бібліотеку ігор у світі, якщо сервери не можуть забезпечити своїм користувачам безперебійний ігровий процес. Це те, що зробить або зламає таку послугу, як Stadia: відсутність затримок і солідна бібліотека ігор, щоб грати на ній. Все інше – безкоштовні демо-версії чи ні – просто схоже на дим та дзеркала.