Saltar al contenido

Чому Super Follows отримує зворотну реакцію у Twitter

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Пізніше цього року Twitter запровадить послугу платної передплати під назвою Super Follows.
  • Користувачі зможуть підписатись на свої улюблені акаунти в Twitter для спеціального доступу до унікального вмісту.
  • Більшість користувачів Twitter бажали якісних функцій, таких як кнопка редагування, замість більшої монетизації на платформі.

Експерти кажуть, що відсутність реакції Twitter на пропозиції спільноти може призвести до короткого терміну життя Super Follows. Нещодавно Twitter оголосив про введення Super Follows – можливості стягувати з користувачів щомісячну плату за підписку за доступ до вашого вмісту. Хоча винагорода творців за їх напружену працю завжди є плюсом, експерти кажуть, що Twitter може зіткнутися з негативною реакцією за монетизацію вмісту, замість того, щоб зосередитись на функціях, про які громада вимагає роками. «Більшість фактичних користувачів хотіли кнопку редагування, перш ніж вони хотіли отримати інший спосіб безпосередньо заробляти гроші на Twitter і впливовим людям», – сказав Джефф Фергюсон, партнер агентства з цифрового маркетингу Amplitude Digital, електронною поштою. «Користувачі Twitter – це вже продукт, який продається рекламодавцям. Ідея платити, щоб щось робити на цій платформі, не потрібна для Twitter».

Змістовий покажчик

Супер слідування

Платформа Super Follows з’явиться пізніше цього року і дозволить користувачам на веб-сайті соціальних мереж налаштовувати різні варіанти платних підписок. Після підписки ви зможете отримати доступ до різноманітних доповнень до вмісту цього користувача, включаючи інформаційні бюлетені, групи спільноти – ще одне, що Twitter зараз тестує – і навіть до значка, що показує вашу підтримку для цього користувача. «Традиційно вони [Twitter’s] були досить повільними для впровадження інновацій «, – сказав Тім Хілл, співзасновник і генеральний директор» Соціального статусу «по електронній пошті.» Я думаю, що це функція, що змінює гру від Twitter «.» Більшість фактичних користувачів хотіли кнопку редагування, перш ніж вони захотіли ще один спосіб безпосередньо дати гроші Twitter і впливовим людям «. За словами Хілла, ця функція дозволить творцям контенту – і лише тим користувачам, які накопичили велику кількість підписок у Twitter – почати монетизувати свій контент, не переглядаючи сторонні програми, такі як Patreon або Купи мені каву. Помістивши все це за одним планом підписки, Twitter може відкрити двері для більшої кількості авторів, щоб заробити більше грошей. Але не всі знаходяться на одній сторінці.

Інші ще зовсім не списали цю ідею. «Для мене це насправді залежить, хто і що стоїть за платнею», Написав користувач Twitter Біллі Рюкер у відповідь на опитування про нову функцію. «Більш добре фінансується громада з дослідженнями та глибокими дискусіями? Я б заплатив за це. Доступ, щоб просто привернути чиюсь увагу? Безумовно, ні».

Чи варто це?

Також слід обговорити те, як Twitter планує розбити спосіб заробітку творців вмісту за допомогою Super Follows. З огляду на те, що майже 80% користувачів Twitter на мобільних пристроях, за даними OmniCore, багато користувачів Super Follows, швидше за все, підписуються через додаток компанії для смартфонів. Як Google, так і Apple знижують плату за підписку в додатку на 30%, причому цей відсоток падає до 15% після першого року. Це означає, що творці вмісту спочатку отримували лише 70% доходу від підписки. Twitter ще не розкрив, яке скорочення він буде робити з Super Follows, так що цей відсоток, ймовірно, впаде ще більше. «Twitter, і, можливо, деякі впливові особи могли б виграти від цього; однак, якщо останні дійсно хочуть заробляти гроші, вони вже роблять це на прямих угодах з брендами або через рахунок OnlyFans», – написав Фергюсон.

Палець на пульсі

Незважаючи на будь-які негативи чи позитиви навколо Super Follows, користувачі відчувають, що Twitter їх не слухає. «Давай чуваки», користувач Білл0wnag3 написав у Twitter. «Ніхто не просив про супер підписку. Дайте нам нашу кнопку редагування. Або ще краще; видаліть хештеги, які використовуються для переслідування». Інші приєдналися, висловлюючи своє розчарування у нещодавньому розкритті функцій Twitter, включаючи Super Follows та Fleets. «Користувачі Twitter – це вже товар, який продається рекламодавцям». Якщо користувачі відчувають, що їх ігнорують, вони можуть з меншою ймовірністю використовувати таку функцію, як Super Follows, особливо якщо це безпосередньо приносить користь Twitter у фінансовому плані. Якщо Twitter не робить Super Follows дуже привабливим як для творців вмісту, так і для користувачів і не починає ефективніше слухати та спілкуватися зі спільнотою, експерти бачать, що ця функція має дуже короткий термін служби. «Це зазнає жахливого краху», – написав Фергюсон. «Шукайте цього, щоб отримати захід сонця менш ніж за рік».