Saltar al contenido

Чому Twitter на основі підписки не буде працювати

20 de abril de 2021

Ключові винос

  • Twitter наближається до впровадження на своїй платформі опції на основі підписки.
  • Деякі способи здійснення Twitter послугою підписки потенційно могли б призвести до видалення реклами та надання певних функцій доступності користувачам, які платять.
  • Експерти стверджують, що послуга підписки на соціальні мережі не може працювати з усіма проблемами цих платформ.

Чесно / Getty Images

Twitter серйозно розглядає можливість підписки на свою платформу, але експерти стверджують, що є занадто багато, щоб розплутати, щоб вона була успішною. Під час дзвінка з прибутків на початку цього тижня Twitter заявив, що прагне додати опцію підписки, яка вимагатиме від користувачів доступ до певних функцій, серед яких може бути TweetDeck, опція «скасувати надсилання» та видалення оголошень. Однак багато хто стверджує, що платформи соціальних медіа не є правильним видом послуг, що пропонують підписку через численні проблеми, які їх турбують. «Я твердо вірю, що зараз у Twitter та інших людей є реальні проблеми з довірою та прозорістю», – сказала Емі Конарі, засновниця та голова The Subscribed Institute та глобальний віце-президент групи передплачених стратегій у Zuora. tebapit в телефонному інтерв’ю. «Я вважаю, що їм потрібно буде це подолати, щоб велика кількість людей давала їм гроші на підписку».

Змістовий покажчик

Як би виглядав передплатний Twitter?

Незважаючи на те, що Twitter вже багато років говорить про додавання опції типу підписки, він стає все більш серйозним до цього з 2017 року. Минулого літа в опитуванні на всій платформі він запитав користувачів, які функції вони вважають за можливе платити, включаючи спеціальні кольори, менше або взагалі відсутні оголошення, більш досконала аналітика, статистичні дані про інші облікові записи тощо. Деякі абоненти вважають, що платна версія матиме цінні переваги.

Однак Twitter не розкрив конкретного плану того, як працюватиме послуга підписки, і експерти мають деякі думки щодо того, що може планувати Twitter. «Одна ідея – це спосіб, коли, підписавшись, ви зможете бачити вміст, який інакше міг би знаходитись за прибутковою стіною», – сказав Конарі. «Користувачі Twitter, які не підписуються, бачитимуть лише короткий зміст». Конарі сказав, що ще один спосіб, за який Twitter може стягувати плату за свої послуги, – це зробити свій TweetDeck доступним лише за передплатою. «Можливо, передплатники також мають можливість розміщувати типи вмісту, який інакше не був би доступний», – додала вона. «Це буде вміст довшої форми або мультимедійний вміст». Але Конарі сказав, що перед тим, як Twitter насправді зможе реалізувати ці ідеї підписки, їм доведеться вирішити багато, що стосується основних проблем соціальних мереж. «По мірі збільшення соціальних мереж все більша кількість людей вносять до них вклад, і немає такого самого спільного відчуття результату». «[Twitter] має вирішити проблему, з якою вони стикаються навколо цілісності інформації та навколо того, що їхні клієнти насправді не є людьми, – сказала вона. – Їх метою є використання користувачів для продажу реклами – це не для того, щоб повідомити мене або вас, що бути метою фактичної передплатної медіа-послуги «.

Занадто багато для подолання

Від питань антимонопольного права до проблем конфіденційності, Конарі зазначив, що Twitter та інші платформи соціальних медіа мають надто багато подолати, щоб зробити послугу підписки успішною. Вона зазначила, що основним бізнесом Twitter є реклама, а не обслуговування фактичних користувачів. «У більшості випадків із соціальними мережами замовник – це не окрема людина – це справді рекламодавець в кінці дня», – сказала вона. «Я скептично налаштований [Twitter] змогли б зробити [a subscription service] в поточному стані компанії та їх зв’язках з рекламним бізнесом «. Хоча деякі стверджують, що Twitter, який базується на підписці, обмежить розповсюдження фальшивих новин та акаунтів тролів, Конарі сказав, що підписка не вирішить природу соціальних мереж та її хаотична екосистема.

Слово

brazzo / Getty Images

«Чи може платформа справді увійти і створити підзвітність та спільне відчуття цілі? Можливо, не так у соціальних мережах», – сказала вона. «По мірі збільшення соціальних мереж все більша кількість людей вносять до них вклад, і немає того самого спільного відчуття результату – ми не всі намагаємось досягти одного і того ж». Вона сказала, що коли ви платите за послугу передплати, ви взамін очікуєте чогось, що пропонує персоналізовану цінність. «Мені важко обернути голову, тому що в кінці дня я не знаю, чи збираюся я довіряти постачальнику настільки, щоб побудувати довгострокові відносини, за які я плачу» – сказав Конарі.