Saltar al contenido

Чудові витівки для iPhone та iPad, щоб натягнути друзів

3 de mayo de 2021

Не потрібно бути першим квітнем, щоб вивести гарну витівку. Вони призначені для людей з iPhone або iPad, особливо якщо вони тримають пристрій розблокованим, щоб ви могли возитися з налаштуваннями.

Змістовий покажчик

Використовуйте Siri для встановлення нагадувань, будильників, подій тощо.

метаморворки / Getty Images
Хоча встановлення нагадування або будильника, який спрацьовуватиме в дивний час, може здатися не найбільшою витівкою, щоб когось потягнути, є вагома причина, чому вона першою у списку: ви можете зробити це майже на будь-якому iPhone або iPad. Siri є персональним помічником розпізнавання голосу для iOS, і за замовчуванням він увімкнений навіть тоді, коли пристрій знаходиться на екрані блокування. Отже, ваша передбачувана жертва може захистити свій iPhone за допомогою пароля, і ви все ще можете розіграти на них жарт. Активуйте Siri, як зазвичай, утримуючи кнопку Home і даючи їй команду. Одна забавна витівка – створити ряд нагадувань, таких як:

  • «Нагадати мені о 21:00, щоб перевірити тиск у шинах».
  • «Нагадайте мені о 21:10, щоб я справді перевірив тиск у шинах».
  • «Нагадуйте мені о 21:15, що тиск у шинах є воротом безпечної їзди».

Ви також можете використовувати Siri для встановлення будильника на занадто ранній термін або планування фальшивої зустрічі. Тільки пам’ятайте, що ця витівка може бути натягнута і на вас, тож ви можете вимкнути Siri, перебуваючи на екрані блокування.

Скріншот фону

Порівняння Ipad2

Кредит: Джастін Салліван / Редакційний номер персоналу: 457316526
Витівка екранного знімка передбачає знімок екрана головного екрану та використання його як шпалери для екрана блокування. Це може змусити вашу нічого не підозрюючу жертву думати, що iPad або iPhone готові до використання, але всі крани у світі не відкриють програму, доки вони не розблокуються.

Скріншот головного екрана

Жінка користується мобільним телефоном

Карл Тапалес / Getty Images
Це схоже на фон скріншота. Для початку зробіть знімок екрана першої сторінки програм на головному екрані. Далі перемістіть кожну програму з першого екрана на будь-яку іншу сторінку програм. Потім додайте знімок екрана як тло головного екрана. Нарешті, видаліть знімок екрана з програми «Фотографії», щоб ваша ціль не зрозуміла вашу витівку. Результат – домашній екран, наповнений програмами, які не запускаються, оскільки вони насправді є частиною шпалер. Жертва все ще може запускати закріплені програми і все ще може переходити на іншу сторінку, щоб запустити програму, але навіть перехід на іншу сторінку дає iPhone або iPad порушений ефект, коли оригінальні програми залишаються на місці.

Синій екран смерті

blue-screen-of-death-trick.jpg

Це смішніше, якщо ви орієнтуєтесь на ІТ-спеціаліста або когось, хто трохи знає про комп’ютери. Знаменитий «Синій екран смерті» – це екран помилок, який Windows видає, коли операційна система виходить з ладу. Якщо на пристрої Apple з’явиться Синій екран смерті, це може або не може обдурити когось, хто знає щось про комп’ютери. Але, принаймні, це повинно викликати гарний сміх. Виберіть цю фотографію для синього екрану, розмір якого може бути таким, щоб він не заповнював екран. Мені подобається розміщувати його між часом, що відображається, та слайдом, щоб розблокувати інструкцію.

Інвертувати кольори

Комп’ютерна графіка людського ока (негативне зображення)

МЕХАУ КУЛИК / НАУКОВА ФОТОБІБЛІОТЕКА / Getty Images
Варіанти доступності iOS можуть стати золотою шахтою для жартівників. Інвертування кольорів може змусити iPad виглядати абсолютно невдало, не простий спосіб повернути його до звичного стану. Якщо ваша ціль дійсно не експериментувала з усіма налаштуваннями iPad, вони, мабуть, цього не зрозуміють. Забавна частина полягає в тому, що він інвертує всі кольори, а не лише ті, що знаходяться в користувацькому інтерфейсі, тому, якщо вони перейдуть у програму Фотографії, всі їхні зображення матимуть інвертовані кольори. Зробіть це смішнішим, запропонувавши їм перезавантажити пристрій, оскільки це вирішує більшість проблем. Звичайно, перезавантаження нічого не зробить, але процес цього зробить проблему ще більш серйозною. Ви можете дістатися до варіантів доступності, перейшовши Налаштування>Загальні>Доступність.

Переведіть пристрій у режим масштабування

Сонечко на руці дівчини під збільшувальним склом

Westend61 / Getty Images
Параметри доступності iPhone та iPad також мають режим масштабування, який чудово підходить тим, хто має проблеми із зором, і тим, хто хоче посміятися за рахунок друга. Увімкнувши режим масштабування, ви можете тричі натиснути кнопку «Головна», щоб збільшити iPhone або iPad і залишити це так, щоб ваш друг міг знайти.