Saltar al contenido

Шахрайство Mercari: чи законний цей Інтернет-ринок?

9 de junio de 2021

eBay, Craigslist та інші інтернет-магазини дуже популярні, оскільки дозволяють людям купувати або продавати товари будь-якого виду, як правило, з великими знижками. Інші сайти включають мобільний додаток під назвою Mercari. Якщо вам цікаво, чи є Mercari законним бізнесом, відповідь так.

tebapit / Тереза ​​Чієчі
Люди часто знаходять спосіб перетворити навіть невинну діяльність з продажу на таких сайтах у шахрайство. Існує кілька способів захистити себе навіть на такому технічно безпечному сайті, як Mercari.

Змістовий покажчик

Що таке афера Mercari?

З Меркарі не існує жодної афери. Однак є багато різних скарг від продавців та покупців, які користуються сайтом, частково тому, що Mercari затримує кошти у продавців, поки покупці не будуть задоволені своєю покупкою. Існують також суворі обмеження щодо видів реалізованої продукції, які продавці іноді можуть несвідомо порушити. Якщо це відбудеться, всю транзакцію можна скасувати або призупинити чи скасувати рахунок продавця. Крім того, існує безліч правил і зборів, які, як видається, не дають спокою і покупцям, і продавцям, включаючи систему рейтингу, подібну до системи eBay. Недобросовісні продавці теж відвідують сайт так само, як це роблять недобросовісні покупці. Mercari – це мобільний додаток для користувачів iOS та Android. Японська компанія була заснована з ідеєю створення мобільного ринку для покупців та продавців. На сайті продаються нові, вживані та виготовлені вручну предмети. Поєднання цих факторів призвело до численних скарг на форумах спільнот в Інтернеті, де деякі люди називають цей сайт загалом аферою. Інші наполягають, що їх конкретна ситуація повинна бути частиною шахрайства. Хоча всі скарги можуть бути справжніми, слово афера відноситься до шахрайської схеми, здійсненої нечесною особою, групою чи компанією, намагаючись отримати гроші або щось інше, що має цінність. Цей загальний опис, схоже, не описує саму Mercari, хоча він може описати багато видів діяльності, за якими користувачі стверджують, що відбуваються на сайті між покупцями та продавцями.

Як працює афера Mercari?

У випадку з Mercari шахрайство, як правило, має форму продавця, який намагається продати товари, які є або фальшивими, або пошкодженими; або залучати покупців, які не мають наміру платити за товари, які вони купують, тому вони вимагають фіктивну шкоду чи інші проблеми, намагаючись отримати предмети безкоштовно. Кошти продавцям не надходять, поки покупець не підтвердить прибуття товару, як описано, та не завершить покупку, оцінивши продавця. Після завершення цієї дії продавець може оцінити покупця.

Як шахраї знаходять жертв Меркарі?

Продавці шахраїв пропонуватимуть на продаж підроблені або шахрайські товари. Вони знайдуть вас, просто перерахувавши ці товари на продаж за надто добрими, щоб бути справжніми цінами, або написавши описи товарів, які роблять ці предмети справжніми і, отже, вартими кожної копійки дуже високої ціни. Оскільки їм не платять, доки покупець не схвалить покупку, продавцям непросто обдурити покупців. Покупці шахрайства купуватимуть товари та намагатимуться використовувати способи оплати, які не схвалені Mercari, пропонуватимуть ридальні історії, щоб спокусити продавців знизити ціни, заявляти, що товари надійшли пошкодженими, відправляти назад предмети, пошкоджені, коли продавці відправляли непошкоджені товари тощо. Можливості адже шахрайства такі ж нескінченні, як і люди, навіть незважаючи на те, що Mercari має різні правила щодо продажів і прибутку.

Як мені уникнути участі у шахрайстві Mercari?

На будь-якому веб-сайті покупок важливо ретельно досліджувати не тільки те, що ви купуєте, але й у кого це купуєте. У продавців менше варіантів, оскільки вони не можуть відмовити комусь продати. Продавці

  • Зробіть кілька фотографій усіх товарів, які ви відправляєте.
  • Переконайтесь, що ви дотримуєтесь правил продажу.
  • Зберігайте свої оцінки відгуку якомога вище.

Покупці

  • Зробіть своє дослідження, щоб підтвердити, що предмети є законними.
  • Перевірте відгуки продавця та оцінки, залишені іншими покупцями.
  • Задавайте запитання за допомогою системи приватних повідомлень.

Я вже жертва. Що я повинен зробити?

Стандартним способом звернення жертви шахрайства з Mercari є подання скарги через службу обслуговування клієнтів Mercari. Якщо ви вважаєте, що сам сайт якось усунув проблему, припиніть користуватися ним. Додаткові дії можуть включати подання поліцейського звіту та, залежно від обставин, навіть подання заяви жертви шахрайства до трьох основних кредитних бюро.

Як мені уникнути націлювання на шахрайство Mercari?

Найкраще – бути активними та пильними. Хоча сам сайт Mercari є справжнім бізнесом, є багато веб-сайтів, які з самого початку є фальшивими. Ви можете помітити веб-сайти з шахрайством, якщо ви приділяєте пильну увагу, але один великий підказка, яку слід врахувати, – це те, як ви потрапили на сайт: ваш веб-браузер раптом перенаправив вас на незнайомий веб-сайт чи ви навмисно його шукали? Шахрайські веб-сайти часто можуть бути частиною комп’ютерного вірусу, тому важливо постійно оновлювати антивірусне програмне забезпечення. Ці програми розроблені, щоб допомогти виявити шахрайські сайти або виявити підозрілу активність на вашому комп’ютері. Крім того, знайте, як виглядають шахрайські та інші шахрайські роботи, щоб випадково не потрапити на веб-сайт шахрайства. Фармінг-шахрайство – це також конкретні типи шахрайства, які спрямовують користувачів на фальшиві веб-сайти, спеціально для викрадення особистої та фінансової інформації.