Saltar al contenido

Шеррард Харрінгтон: стартап та венчурний капітал Maven

9 de abril de 2021

Шеррард Харрінгтон не чужий для технологічної гри, але він намагається змінити клеймо венчурного капіталу за допомогою своєї останньої компанії.

Шеррард Гаррінгтон
Гаррінгтон є співзасновником і президентом заснованої в Маямі EONXI, 2-річної стартап-студії та венчурного фонду, що інвестує в технологічні компанії на ранніх стадіях у секторах ігор, спорту, блокчейну та розваг. Він надихнувся створити свою компанію, оскільки однолітки часто приходили до нього з питаннями про участь у підприємницькому середовищі. Незважаючи на успішне зростання попереднього бізнесу, Гаррінгтон сказав, що люди у світі венчурного капіталу часто сумніваються в його здатності керувати EONXI. Він тут, щоб довести, що вони помиляються. «Я стикався з бідами людей, які вважали, що не маю кваліфікації для збору капіталу або залучення фонду, або розміщення капіталу з фонду або чогось подібного», – сказав Гаррінгтон в інтерв’ю tebapit. EONXI працює під двома парасольками: EONXI Ventures, яка управляє венчурним фондом компанії, та EONXI Studio, інкубаційний двигун компанії, який допомагає запускати та масштабувати стартапи на початковій стадії в цільових секторах. EONXI вже інвестував у технологічні стартапи, включаючи Dapper Labs, канадську компанію, яка надає досвід і продукти блокчейну.

Змістовий покажчик

Швидкі факти

Ім’я: Шеррард Гаррінгтон
Вік: 28
Від: Вашингтон, округ Колумбія
Ігри, в які він грає: Медден та NBA2K на PlayStation
Ключова цитата або девіз, яким він живе: «Вплив не має квот. Вплив не має меж. Він ніколи не закінчується.»

Від серійного підприємця до венчурного капіталу Maven

Гаррінгтон вперше розпочав підприємницьку діяльність, коли був стипендіатом з футболу в Університеті Колорадо. Він змінив фокус, коли зазнав травми, яка закінчилася кар’єрою, на першому курсі. «Я намагався зрозуміти, що буде далі в моїй подорожі», – сказав він. «Мені пощастило опинитися в Боулдері, штат Колорадо, де Techstars і багато цих великих фірм тільки починали. Мені пощастило мати тих самих наставників як професорів, які працювали в підприємницькій сфері». У цьому ж першому курсі коледжу Гаррінгтон створив багатосімейний фонд нерухомості. Він навіть зібрав венчурний капітал, перш ніж продав цю компанію, і врешті-решт запустив EONXI. Виймаючи свою нинішню справу, Харінгтон об’єднався з гравцем «Бруклін Нетс» Спенсером Дінвідді. Гаррінгтон допоміг Дінвідді спроектувати офіс, дізнатись про блокчейн і навчитися інвестувати в технологічні стартапи. Зараз Дінвідді є генеральним партнером EONXI разом із трьома іншими. Решта команди EONXI включає менеджерів з продуктів, розробників, маркетологів та торгових представників.

Крупним планом портрет Шеррарда Гаррінгтона.

Шеррард Гаррінгтон
Для свого першого автомобіля венчурного капіталу EONXI спрямував мільйон доларів власних грошей на вісім технологічних стартапів, інвестиційні угоди в середньому становлять від 75 000 до 100 000 доларів кожен. Зараз EONXI зосереджується на залученні свого другого фонду в 100 мільйонів доларів, щоб інвестувати ще більше. На стартап-студії бізнесу EONXI співпрацює з технічними підприємцями над розробкою концепцій, які потенційно можуть виникнути як окремі організації. EONXI нещодавно забезпечила співпрацю з Apple для розробки прискорювальної програми для підприємців, що зосереджується на програмному забезпеченні з низьким кодом. «Ми маємо галузево-агностичний підхід до студії», – сказав Гаррінгтон.

Від біди до успіху

Оскільки EONXI вже мав розподілену команду по США, Гаррінгтон сказав, що компанія легко адаптується до віддаленого робочого життя, коли наступила пандемія. На початку минулого року компанія також закрила раунд фінансування, що допомогло їй утриматися на плаву. «Нам пощастило витримати шторм у той час», – сказав Гаррінгтон про невизначеність економіки, коли відбулася пандемія. «Мені пощастило мати тих самих наставників, що і професори, які працювали в підприємницькій сфері». Що стосується викликів у зростанні EONXI, Гаррінгтон зазначив, що він стикався з масою негараздів, особливо на початку своєї підприємницької кар’єри. Оскільки він був таким молодим, що потрапляв у приватний капітал, Гаррінгтон сказав, що йому довелося зняти багато сумнівів серед представників галузі. Msgstr «Перехід до такої громади, як Боулдер з [Washington] DC, я б сказав, що населення в Колорадо було дуже білим, не так багато чорношкірих, – сказав він. – У мене були деякі недоліки, бо я не був схожий на своїх однолітків, які там збирали капітал. Але у мене була перевага, бо я не був схожий на традиційних людей там, тому люди хотіли знати, ким я є «. Оскільки компанія збирає капітал для свого другого венчурного фонду, Гаррінгтон сказав, що EONXI все ще зосереджена на допомозі своїм портфельні компанії накопичують дохід. Компанія також планує випустити новий продукт. Він намагається не впадати в сумнів і зосередитись на прогресі своєї компанії. «Я хочу розподілити ресурси для інших людей, схожих на мене, та людей, які потребують «, – сказав він. -» Ми хочемо відігравати важливу роль у цьому «.