Saltar al contenido

Що б не сталося з телефоном Facebook?

7 de abril de 2021

Ключові винос

  • Телефонна співпраця Facebook з HTC була невдалою ще в 2013 році.
  • Компанія створила скін Android для телефону і назвала його Facebook Home.
  • Проблеми конфіденційності можуть спричинити помилки у деяких споживачів, які колись можуть бути на ринку для майбутнього телефону Facebook.

Студія постріл жінок, що тримають білий HTC один

krystiannawrocki / Getty Images

Досяжність Facebook зростає, навіть з наближенням антимонопольних слухань, але одна сфера, яку вона, мабуть, не збирається переглядати найближчим часом, робить власний телефон, кажуть експерти. Ще в 2013 році Facebook представив свій перший телефон у співпраці з HTC, отримавши різкі відгуки. Телефон був невдалим завдяки незрозумілим характеристикам та менш ідеальному інтерфейсу користувача. «Телефонам Facebook не вистачило ажіотажу, щоб набрати обертів», – заявив в інтерв’ю електронною поштою Янів Масєді, CMO Nextiva. «Споживачі побачили альтернативи, які пропонували або кращі характеристики, або мали більш доступні варіанти».

Змістовий покажчик

Очищення Android

Facebook, мабуть, зрозумів, що люди соціальних мереж прагнули способу постійно спілкуватися з послугою. Сім років тому мобільна стратегія була в зародковому стані, і компанія прагнула вийти на нові платформи. «[Mark] сказав: «Ви знаєте, нам потрібно подумати про те, щоб, можливо, поставити мобільний телефон на перше місце і бути першим мобільним підприємством», «Віце-президент Facebook з питань ділового та маркетингового партнерства Девід Фішер заявив Fortune у 2013 році.» Ми змінили компанію навколо, тому всі відповідав за мобільний телефон «.

Компанія створила Android-скін для телефону і охрестила його «Facebook Home». Користувачів зустрічали із заміною головного екрана та блокованого екрану, відомою як Feed Feed, яка показувала вміст, опублікований друзями у Facebook, а також сповіщення від інших програм. Він також увімкнув обмін повідомленнями через Facebook або SMS з будь-якого додатка за допомогою накладеного вікна «Чати». HTC був першим виробником телефонів, який вкусив свою модель «First» і включив нещодавно придбаний Instagram як попередньо завантажену програму. Єдиним перевізником, який взяв на себе HTC First, був AT&T, який обмежив потенційних покупців. За сучасними стандартами, або навіть за 2013 р., Технічні характеристики були мізерними; Перший вразив 4,3-дюймовим РК-дисплеєм з роздільною здатністю 720p та двоядерним процесором Qualcomm Snapdragon 400. Критики не були добрими до Facebook Home. «Facebook Home повинен насторожувати прихильників конфіденційності, оскільки цей додаток руйнує будь-яке уявлення про конфіденційність», – написав технічний блогер Ом Малік. «Якщо ви встановите це, то дуже ймовірно, що Facebook зможе відстежувати кожен ваш крок і кожну незначну дію». «У телефонів Facebook не було ажіотажу, щоб набрати обертів». У травні 2013 року керівники Facebook заявили, що компанія планує провести модернізацію Home у відповідь на відгуки споживачів. Перше з цих удосконалень з’явилося в оновленні, випущеному наступного місяця, яке додало можливість закріплювати ярлики в треї внизу екрана меню програми. Потім, у грудні 2013 року, Facebook випустив оновлення Home, яке додало більш традиційний домашній екран. Але з тих пір Home не оновлювався і більше не доступний у магазині Google Play.

Багато оголошень, повільні продажі

Facebook влив мільйони в рекламу. Незважаючи на рекламний бліц, продажі були повільними. «Я однозначно вважаю, що Home працює повільніше, ніж я сподівався», – заявив керівник Facebook Марк Цукерберг в інтерв’ю на технічній конференції 2013 року. Це був поганий знак, коли AT&T знизила ціну на телефон до 99 центів. Також не зовсім мрією керівника реклами було, коли Time назвав HTC First одним із 47 «найхромніших моментів у техніці» за 2013 рік. Потім з’явилися повідомлення про те, що AT&T з моменту запуску продала лише 15 000 одиниць First, і плануєте припинити роботу пристрою.

Проблеми конфіденційності можуть затьмарити майбутні телефони

Чи міг Facebook коли-небудь відродити свою телефонну ідею? Компанія не дала жодних ознак того, що планує це зробити, але проблеми конфіденційності можуть зробити паузу для деяких споживачів, які одного разу можуть бути на ринку для майбутнього телефону Facebook. Компанія подана до суду за шпигунство за користувачами Instagram за допомогою камери на телефоні, повідомляє Bloomberg. У позові стверджується, що програма обміну фотографіями отримувала доступ до камери на iPhone, щоб шпигувати за користувачами, навіть коли вони не були активовані. Facebook відхилив претензію, але Августин Т. О’Брайен Касерес, менеджер з міжнародного розвитку бізнесу в Law & Exports Group, каже, що не розглядав би можливість купувати телефон Facebook. В інтерв’ю електронною поштою він заявив, що Facebook – «погана компанія, яка не поважає трудові права, громадянські права та авторські права». Оскільки деякі політики, здавалося б, мають намір зменшити доступ до Facebook, зараз навряд чи настав час для компанії розглянути ще одне підприємство на своєму телефоні. Але Facebook став настільки повсюдним з часів «дому», що, можливо, це вже не потрібно.