Saltar al contenido

Що відбувається, коли ви говорите 14 Siri?

16 de diciembre de 2022

Якщо ви хочете викликати Siri на своєму iPhone, щоб побачити, що станеться, якщо ви скажете число «14», ви можете двічі подумати. Це якщо вам не потрібні екстрені служби.

Змістовий покажчик

Яка справа з певними цифрами?

За межами Америки використовується номер 14 та інші, щоб зв’язатися з поліцією, пожежною службою та швидкою допомогою у разі надзвичайної ситуації. Не в кожній країні чи регіоні використовується номер 911. Окрім номера 14, номери 15, 17, 18 і 19 також використовуються для зв’язку зі службами екстреної допомоги в таких країнах і регіонах, як Албанія, Чад, Малі, Мартиніка, Марокко, Таїті тощо. Інші номери, такі як 01, 02 і 03, використовуються в Україні, Латвії та Білорусі для екстрених служб. Щоб отримати повний перелік номерів екстрених служб і подібних кодів, перегляньте таблицю Державного департаменту США – Бюро консульських справ для використання 911 за кордоном.

Що робить Siri, коли ви говорите 14?

Якщо ви отримуєте доступ до Siri на своєму iPhone і промовляєте будь-який із наведених вище номерів, це не повинно негайно викликати поліцію, пожежну службу або службу швидкої допомоги у вашому регіоні. Наприклад, на iPhone 12 з iOS 14.5 проголошення Siri цифр 14 і 03 викликає відповідь, а не автоматичний екстрений виклик. Siri відображає повідомлення з поясненням, який номер використовується в деяких місцях для зв’язку зі службами екстреної допомоги. Потім Siri переходить до підтвердження, чи слід набирати 14, 03 або справді екстрену службу.

Зверніть увагу; однак це не гарантує, що він працюватиме таким чином на кожному пристрої Apple і версії операційної системи. Якщо Siri здійснить екстрений виклик, у вас буде три секунди, щоб натиснути Скасувати перш ніж він пройде. І якщо ви отримаєте повідомлення на знімках екрана вище, ви можете торкнутися або попросити Siri щось ще, не вживаючи жодних дій для здійснення чи скасування виклику.

Чи можна змусити Siri зателефонувати 911?

Тепер, якщо вам цікаво, чи Siri зателефонує вам у 911, якщо ви отримаєте вказівку, відповідь: так. Проста команда «Hey Siri, dial 9-1-1» зробить саме це. І у вас є три секунди, щоб влучити Скасувати перед здійсненням виклику.

Відповідь Siri на номер 911 на iPhone

Що Siri робить із цими номерами на Mac?

Користувачі Mac також можуть скористатися допомогою Siri. Однак, якщо ви назвете ті самі цифри, що й вище, як-от 14 або 03, Siri повідомить вам, що вам знадобиться телефон, щоб зв’язатися зі службами екстреної допомоги. І важливо зауважити, що те ж саме вірно, якщо ви дасте команду «9-1-1» для Siri на вашому Mac.

Відповідь Siri на номери 14 і 911 на Mac

Не грайтеся з цими цифрами

Не варто возитися з Siri, щоб побачити, що станеться з цими цифрами. Завжди можливо, що він міг помилково зв’язатися з місцевою екстреною службою. Зверніть увагу на це попередження та використовуйте ці номери з Siri на вашому iPhone лише в екстрених випадках. Ще один корисний ярлик Siri: «Привіт, Сірі, мене зупиняють».

FAQ

  • Як використовувати Siri на iOS 14?

    Переконайтеся, що Siri увімкнено Налаштування > Siri та пошук. Щоб скористатися, скажіть «Hey Siri» або довго натисніть кнопку з правого боку.

  • Як активувати Siri на Mac?

    Якщо ви не ввімкнули Siri під час першого налаштування Mac, ви все одно можете ввімкнути її пізніше. В останній версії macOS виберіть Яблуко значок > Системні налаштування > Siri > Увімкніть «Запитати Siri»..