Saltar al contenido

Що далі для Black TikTokers

13 de abril de 2021

Ключові винос

  • Black TikTokers намагаються зрозуміти потенційну заборону США, балансуючи між своїми брендами в соціальних мережах.
  • Копія Instagram Reels піддається критиці як спроба монополізувати індустрію соціальних медіа.
  • Алгоритм TikTok стикається із звинуваченнями у придушенні вмісту Black, а творці вважаються неприйнятними для основного ринку.

Instagram Reels у програмі Instagram

Facebook

Творці Black TikTok переосмислюють життя на платформі соціальних мереж після того, як адміністрація Трампа закріпила заклики заборонити додаток через загрозу безпеці щодо його потенційного зв’язку з китайським урядом. Описані як творці смаку в додатку, творцям Black призначають початок багатьох найстійкіших соціальних тенденцій на платформі, починаючи від танцювальних божевільних, як «Renegade», і закінчуючи популярними звуками із зауваженнями до відео-реперси Нікі Мінаж. 6 серпня президент Трамп видав розпорядчий наказ, який заборонятиме популярний додаток у соціальних мережах працювати в США до 15 вересня, якщо китайські керівники не зможуть укласти угоду з американськими покупцями. Наказ націлений на материнську компанію TikTok, ByteDance Ltd., із санкціями, що забороняють «будь-яку операцію будь-якою особою або будь-яке майно, що підлягає юрисдикції США, з ByteDance Ltd.» Це повідомлення відбулося через тиждень після того, як первісна загроза заборони президента Трампа спричинила галас, який пролунав на всіх платформах соціальних мереж. «Спочатку я не розуміла, чому це відбуватиметься», – сказала творця TikTok Лорен Монтгомері по телефону tebapit. «Почути, що це зникає серед мене, коли я стає все більшим і більшим у моєму бренді … Я був засмучений».

Більш відома своїм іменем користувача Тітка Лорен, Монтгомері створила собі ім’я в додатку завдяки своєму унікальному поєднанню ритмічних мелодій R&B та кухні комфорту. Залучивши аудиторію з понад 320 000 підписників, вона уклала торгові угоди з Kroger та Home Shopping Network, що ілюструє успіх, досягнутий деякими у відносно молодій мережі соціальних мереж.

Змістовий покажчик

Угода з котушками

З наближенням підвіски платформи ці творці змушені переосмислити свою присутність у соціальних мережах і те, як перетворити популярність TikTok на успіх на інших платформах. Після заяви президента Трампа Instagram розгорнув свою вертикаль «Котушки», яка має надзвичайно схожий вигляд та відчуття, як китайський додаток. Ознайомившись із усіма діловими витонченостями, які галузь очікувала від Facebook, Reels може бути факсимільним, і такі творці, як Монтгомері, кажуть, що він блідне в порівнянні з оригіналом. «Я наростила зусилля, щоб перевести своїх підписників на свою сторінку в Instagram після оголошення заборони TikTok», – сказала вона. “Я не дуже маю справу з Котушками. Я намагаюся пристосуватися до нього на випадок, якщо TikTok все-таки піде, але це відчувається як щось, що поспішало лише як заміна на випадок, якщо заборона закінчиться успішною – це просто відчуття, що поспішило «.

Як виглядає Reels в Instagram

Facebook

За словами 29-річного педагога та політика Джорджа Лі, «Котушки» – це не просто спроба скопіювати успішну бізнес-модель TikTok. Він переживає, що Facebook, власник Instagram, постійно намагається вбивати нові програми, намагаючись монополізувати галузь. Далі він пояснює небезпеку монополізації соціальних медіа, що може призвести до ери, коли одна компанія здійснює повний контроль над тим, що можна, а що не можна розміщувати в мережі. «Я просто хочу почути про чорний ритм, я не хочу чути про чорний блюз». Творці TikTok давно лобіювали критику проти поводження програми з чорними талантами, і Лі є одним з найгучніших критиків. Накопичивши понад 750 000 підписників у двох профілях програми, ConsciousLee та ConsciousLeeSpeaks, він створив нішу на TikTok як захисник чорної соціальної справедливості, який описує свою марку залучення культурних коментарів як edutainment – і він не наносить ударів проти технологій конгломерат. “Один із компромісів із TikTok, який дає вам стільки знайомства та доступності до різних ринків та різних куточків світу, полягає в тому, що вони мають дуже довільні стандарти щодо дотримання своїх вказівок. За минулий рік мене заборонили і призупинили роботу цього додатка більше, ніж на всіх інших платформах разом ». – сказав Лі.

Придушення вмісту

Shadowbanning – це інструмент, який використовується платформами соціальних медіа для обмеження доступу спільноти до певного творця шляхом придушення вмісту без прямої заборони або призупинення роботи користувачів. Це не тільки Лі. Після протестів Джорджа Флойда та масового руху Black Lives Matter на початку цього літа творці Black перейшли до Twitter та інших платформ, щоб висловити занепокоєння тим, що TikTok репресує сферу популярних хештегов, що розповсюджуються в додатку, а саме #BlackLivesMatter та #GeorgeFloyd. Лі вважає, що це складний, хоч і пояснюваний, діловий хід. “Якщо я Джон Доу посеред Айдахо, мені байдуже до Black Lives Matter, я просто хочу бачити, як хтось танцює. Я просто хочу почути про чорний ритм, я не хочу чути про чорний блюз », – сказав Лі. «Отже, придушення чорних творців – це те, що відбувається, коли ви намагаєтесь прорватися на основні ринки як платформа, що розвивається».

Креативність та унікальні перспективи цих креативів далеко затьмарюють будь-яку особливу платформу соціальних медіа. І вони це знають. Виконавче розпорядження президента Трампа на перший погляд може здатися загрозою для їхнього творчого бачення, але вони розглядають це як черговий шматок у дусі того, що вони є креативними чорними в середовищі соціальних медіа, що не завжди сприяє їхньому успіху. “Мені це не загрожує. Мене це розважає … соціальних медіа багато », – сказала Лі. «Це майже як континуум – завжди буде інша платформа».