Saltar al contenido

Що дивитись на YouTube

15 de abril de 2021

Вам не потрібен обліковий запис для перегляду відео на YouTube, але це допомагає. За допомогою облікового запису YouTube ви можете зберігати відео для перегляду пізніше, налаштувати домашню сторінку YouTube з улюбленими каналами YouTube і отримувати індивідуальні рекомендації щодо перегляду відео YouTube.

Змістовий покажчик

Зареєструйтеся в обліковому записі YouTube

Щоб зареєструвати безкоштовний обліковий запис YouTube:

 1. Відкрийте YouTube за допомогою улюбленого браузера на комп’ютері
 2. Натисніть на Зареєструйтесь у верхній частині екрана.
 3. Введіть свою інформацію відповідно до запиту.

Звідти ви налаштовуєте свій обліковий запис YouTube.

Що дивитися з початкового екрана

Коли ви входите на YouTube, вам одразу ж пропонується рекомендований розділ відео, який сайт вибрав для вас, оскільки ви раніше переглядали подібні відео. Під цим розділом знаходиться підбірка трейлерів до фільмів, нещодавно завантажених відео та популярних каналів у категоріях, що включають Розваги, Суспільство, Спосіб життя, Спорт та інші, які залежать від вашої історії на сайті. Вам також представлений розділ «Перегляньте ще раз» із відео, які ви переглядали раніше, і розділ «Популярні музичні відео». Все це на початковому екрані YouTube. Однак є на що подивитися, якщо ви знаєте, де шукати.

Переглядайте канали YouTube

Клацніть на рядки меню у верхньому лівому куті екрана YouTube, щоб відкрити бічну панель навігації. Прокрутіть вниз до Перегляд каналів і натисніть його. У верхній частині екрана, що відкриється, є ряд піктограм, які представляють різні категорії відео, які ви можете переглянути. Ці піктограми представляють:

 • Популярне на YouTube
 • Музика
 • Спорт
 • Ігри
 • Фільми YouTube
 • ТВ-шоу
 • Новини
 • Прямий ефір
 • Прожектор YouTube
 • Віртуальна реальність

Клацніть на будь-якій з цих вкладок, щоб відкрити сторінку з відеозаписами тієї категорії, які ви можете переглянути.

Дивіться YouTube Live

Доступний через Прямий ефір на вкладці «Огляд каналів» YouTube пропонує прямі трансляції новин, шоу, концертів, спорту тощо. Ви можете побачити, що пропонується, що зараз грає в прямому ефірі та що планується. Існує навіть зручна кнопка, яка дозволяє додавати нагадування про майбутні прямі трансляції, які ви не хочете пропускати.

Дивіться фільми на YouTube

YouTube пропонує великий вибір поточних та старовинних фільмів, які можна взяти напрокат або продати. Клацніть YouTube Фільми на лівій навігаційній панелі або в Фільм , щоб відкрити екран вибору фільму. Якщо ви не бачите потрібний фільм, використовуйте поле пошуку вгорі екрана, щоб знайти його. Клацніть на мініатюру будь-якого фільму, щоб побачити розширений попередній перегляд фільму.

Збережіть відео YouTube для перегляду пізніше

Не кожне відео можна зберегти для перегляду пізніше, але багато хто. Додаючи відео до списку відтворення «Переглянути пізніше», ви зможете отримати до них доступ, коли у вас буде більше часу для перегляду.

 1. Вийдіть із повноекранного режиму, якщо дивитесь у повноекранному режимі.
 2. Зупиніть відео.
 3. Прокрутіть вниз до рядка піктограм безпосередньо під відео
 4. Клацніть на Додати до значок, на якому є знак плюса.
 5. Установіть прапорець поруч Переглянути пізніше щоб зберегти відео у списку відтворення «Переглянути пізніше». Якщо ви не бачите опції «Переглянути пізніше», відео не можна зберегти.

Коли ви будете готові до перегляду збережених відео, перейдіть на панель навігації зліва на екрані (або клацніть рядки меню, щоб відкрити її) і натисніть Переглянути пізніше. На екрані, що відкриється, відображаються всі збережені відео. Просто натисніть ту, яку ви хочете переглянути.

Дивіться YouTube на великому екрані

YouTube Leanback – це інтерфейс, розроблений, щоб зробити його зручним для перегляду YouTube на великому екрані. Всі відео автоматично відтворюються у повноекранному форматі HD, тому ви можете відкинутися назад і дивитися на екрані телевізора, якщо у вас підключений відповідний пристрій. Використовуйте один із наступних пристроїв для відтворення HD на великому екрані:

 • Року
 • Apple TV
 • Wii та Wii U
 • Xbox
 • Ігрова приставка
 • TiVo

Дивіться YouTube на своїх мобільних пристроях

За допомогою смартфона або планшета ви можете дивитися YouTube, де б не було з’єднання з Інтернетом. Ви можете завантажити програму YouTube або перейти на мобільний сайт YouTube через веб-браузер вашого пристрою. Перегляд відео YouTube на телефоні чи планшеті найприємніший завдяки екрану з високою роздільною здатністю та з’єднанню Wi-Fi