Skip to content

Що може зробити для вас електронна пошта IMAP

19 de Червень de 2021

IMAP – це скорочення від “Протокол доступу до Інтернет-повідомлень”, а доступ до Інтернет-повідомлень – це саме те, що дозволяє протокол.

POP та IMAP, протоколи доступу до електронної пошти

Коли ви отримуєте повідомлення електронної пошти, отримані на вашу поштову скриньку, з поштового сервера за допомогою програми електронної пошти (на комп’ютері чи мобільному телефоні), сервер та ваша програма (виконуючи роль клієнта) на початку електронної пошти використовували протокол пошти (POP) для спілкування. Завантаження повідомлень у програму електронної пошти – це те, що поділяють IMAP та POP. Хоча POP був розроблений лише для того, щоправда, IMAP надає багато додаткових корисних функцій.

POP та його проблема з кількома комп’ютерами або пристроями

Під час типового сеансу POP програма електронної пошти завантажує всі нещодавно надійшли повідомлення, а потім негайно видаляє ці електронні листи з сервера. Ця процедура зберігає простір на сервері і працює абсолютно нормально, звичайно, за умови, що ви отримуєте доступ до електронної пошти лише з одного комп’ютера чи пристрою та рівно з однією електронною програмою. Як тільки ви намагаєтеся працювати над електронною поштою з кількох машин (наприклад, робочого столу, ноутбука вдома та телефону), електронна пошта POP стає головною головним болем для управління:

  • Вхідні електронні листи починають відсутні у всіх ваших програмах електронної пошти, крім однієї
  • Повідомлення не можна легко завантажити знову (тому ви переходите до пересилання та перенаправлення повідомлень собі),
  • Вам доведеться відтворювати правила скрізь і
  • Надіслана пошта зазвичай доступна лише на машині, з якої ви її надіслали

Це лише короткий перелік речей, які можуть зіпсуватися з електронною поштою POP.

Корінь проблем POP Доступ до електронної пошти

В основі всіх цих проблем лежить концепція POP про автономний доступ до електронної пошти. Електронні повідомлення доставляються на сервер. Програма електронної пошти завантажує їх на ваш комп’ютер і негайно видаляє всі повідомлення з сервера. Це означає, що всі вони є локальними для машини та програми електронної пошти. Тут ви видаляєте, відповідаєте, сортуєте та подаєте повідомлення до папок. Тепер, як IMAP може покращити це? Хоча IMAP може використовуватися для доступу до електронної пошти майже так само, як POP, він також забезпечує обробку електронної пошти в режимі онлайн, яка автоматично синхронізує дії між програмами електронної пошти.

IMAP: Ваша скринька електронної пошти в хмарі

Що це означає? В основному, ви працюєте з поштовою скринькою, яка знаходиться на сервері, ніби вона є локальною для вашої машини. Повідомлення не завантажуються та не видаляються негайно, а розміщуються на сервері, а програма електронної пошти зберігає локальну копію лише для відображення. На сервері IMAP повідомлення можуть бути позначені такими прапорами, як “видно”, “видалено”, “відповідено”, “позначено”. (IMAP також підтримує визначені користувачем прапори; проте вони рідко використовуються.)

Синхронізований доступ до всіх папок електронної пошти

Що ще ви робите з повідомленнями у своєму поштовому клієнті? Ви можете зберігати їх у різних папках і шукати в папках певні повідомлення. І те, і інше можна зробити за допомогою IMAP прямо на сервері. Ви можете налаштувати папки електронної пошти та файлові повідомлення в них, а також можете сказати серверу здійснити пошук у своєму сховищі та доставити вам результати. Оскільки ви маніпулюєте електронною поштою безпосередньо на сервері, використання декількох комп’ютерів для доступу до одного облікового запису електронної пошти є швидким. Можна навіть відкрити однаковий обліковий запис і папку, наприклад, у веб-інтерфейсі та одночасно на телефоні. Будь-які дії, які ви робите в одному місці, автоматично відображаються на сервері, а потім на іншому пристрої.

Спільні папки

IMAP також надає доступ до спільних поштових скриньок. Це простий засіб обміну інформацією або забезпечення перегляду важливої ​​електронної пошти (наприклад, на поштову скриньку служби підтримки): увесь службовий персонал може отримати доступ до поштової скриньки IMAP, і вони миттєво побачать, на які повідомлення відповіли, а які ще на розгляді. Це теорія. На практиці спільні папки не часто використовуються, а підтримка обмежена серед поштових серверів та програм.

Приклад використання IMAP

Уявіть собі Джину, яка любить працювати на кухні, використовуючи свій ноутбук, і біля озера з iPad, але також має комп’ютер на роботі. Коли вона зазирнула до своєї поштової скриньки IMAP безпосередньо перед тим, як вийти з офісу, надійшов терміновий електронний лист від Джона, її хлопця. Ми не знаємо, що він хотів знати, але Джині було досить важливо позначити повідомлення як важливе. Повернувшись додому, Джина вже забула про послання Джона. Завдяки рутині, вона перетягнула свій портативний комп’ютер до кухонного столу та перевірила свою поштову скриньку. Повідомлення Джона було саме там, звичайно, вимагаючи уваги своїм червоним, сяючим прапором. – одразу відповіла Джина. Повідомлення, яке Джина надіслала Джону, автоматично зберігалося на сервері IMAP у папці “надіслані товари”. Наступного дня та на пляжі в папці “Вхідні” Джини було повідомлення від Джона, позначене як “відповів”, і її відповідь була легко доступна в папці “надіслані товари”.