Saltar al contenido

Що може постійно ввімкнений дисплей для вашого iPhone

14 de abril de 2021

Ключові винос

  • Подейкують, що iPhone 13 матиме постійно ввімкнений дисплей, як Apple Watch.
  • Apple може принести віджети, схожі на годинник, або «ускладнення» на сплячий екран iPhone.
  • FaceID повинен подбати про будь-які побоювання щодо конфіденційності.

Даніель Ромеро / Unsplash

IPhone 13 може надійти з постійним дисплеєм, як і Apple Watch. Ця невелика функція може внести величезні зміни в спосіб використання наших телефонів. Згідно з витоками, опублікованими 9to5Mac, наступний iPhone матиме постійно ввімкнений екран, який виглядає як «зменшений екран блокування». На ній відображатимуться годинник і стан акумулятора, а сповіщення з’являтимуться, не висвітлюючи весь екран, щоб показати їх. Це звучить акуратно, але що може зробити iPhone з постійно ввімкненим дисплеєм? «Подейкують, що принаймні на постійно ввімкненому екрані iPhone буде відображатися час і заряд батареї, а також система для відображення додатків, сповіщення яких очікують», – сказав Вестон Хапп, менеджер з розробки продуктів в Merchant Maverick, електронною поштою. «Чи буде iPhone 13 мати особливі цікаві функції, такі як списки справ або обкладинки альбомів, суттєво пов’язаний із очікуванням на заряд акумулятора та досягненнями Apple, яких він може досягти».

Змістовий покажчик

ProMotion, Stop Motion

Очікується, що новий iPhone також використовуватиме технологію екрану ProMotion від Apple, як це знайдено в iPad Pro, що дозволяє дисплею змінювати частоту оновлення. Під час прокрутки він оновлюється на частоті 120 Гц для максимальної чутливості до дотику та плавнішої анімації. Коли зображення на екрані нерухомо, частота оновлення падає, щоб заощадити заряд акумулятора. IPad навіть може використовувати різну частоту оновлення для різних частин екрана. Наприклад, він може показувати фільм на панелі покажчиків із кінематографічною швидкістю 24 кадрів в секунду (кадрів в секунду), одночасно прокручуючи дисплей зі швидкістю 120 кадрів в секунду.

Щоб запропонувати постійно включений дисплей, частота оновлення падає ще нижче. Наприклад, Apple Watch Series 5 знижує частоту до 1 Гц або одне оновлення в секунду, щоб заощадити енергію. «Якщо Apple рухається вперед і повністю інтегрує свою технологію ProMotion в дисплей для iPhone 13, адаптивна частота оновлення – від 60 Гц до 120 Гц (ігри), 48 Гц для фільмів із частотою 24 кадри в секунду і 24 Гц для економії енергії на статичному зображення та інтерфейси – безумовно, добре піддаватимуться постійним функціям «, – говорить Хапп.

Завжди

Можливість швидкого перегляду часу та стану заряду акуратно зручна, але телефони Android роблять це роками. Що насправді може зробити Apple, щоб реально змішати речі? Одним чудовим доповненням будуть міні-віджети, як-от ускладнення, які використовуються на Apple Watch, які відображають всі види статичних та напівстатичних даних. Найпростішим є червона пляма, яка повідомляє, що є непрочитані сповіщення, але на годиннику є також віджети погоди, таймери, показники крокоміра тощо. Ці віджети є одними з найкращих речей про Apple Watch. Хапп погоджується. «Побудова системи віджетів, вперше представленої в iOS 14, здається ще одним природним початковим місцем для постійно ввімкнених елементів екрана блокування», – говорить він. І, як і Apple Watch, iPhone може тримати конфіденційні дані затьмареними, поки ви активно на них не подивитесь.

iPhone показує час, відпочиваючи на ноутбуці ручкою

Джес Бейлі / Unsplash

«Деякі міркування щодо налаштувань конфіденційності можуть вимагати спрощення такої системи або редагування будь-якої конфіденційної інформації, залишаючись при цьому корисним для власника телефону», – говорить Хапп. Годинник показує такі відредаговані ускладнення, коли дисплей перебуває в режимі сну, і відображає всі дані лише тоді, коли ви піднімаєте зап’ястя. IPhone може зробити краще, оскільки він може почекати, поки він виявить вашу увагу за допомогою FaceID, тому лише ви коли-небудь побачите вміст приватних віджетів. Основною проблемою є час автономної роботи, але, схоже, Apple зрозуміла це з Apple Watch. Тепер це питання реалізації. Сподіваємось, Apple може придумати щось вражаюче. Він любить запускати нові функції із сплеском, тому, можливо, буде якесь нове використання постійно ввімкнених дисплеїв, про які ми навіть не розглядали.