Saltar al contenido

Що означає КОЗА?

15 de julio de 2021

Виявляється, «КОЗА» – це не просто слово, яке використовується для опису тварини, яка проводить своє життя на фермі чи на схилі гори. Ні, це слово насправді теж є абревіатурою. GOAT розшифровується як:

Найбільший за всі часи.

Це відносно популярний вираз, який ви можете почути у повсякденній очній розмові.

Змістовий покажчик

Як використовується КОЗА

GOAT – це скорочення, яке зазвичай використовується для опису чогось або когось як абсолютного найкращого у своїй лізі чи категорії. Якби ви порівнювали щось чи когось із чимось або кимось ще подібних якостей, характеристик, досягнень чи навичок, він або вони все одно були б номером один. Багато людей використовують GOAT як спосіб поділитися своєю думкою про щось або когось, кого вони вважають найкращим – з власної точки зору. Іншими словами, використання GOAT часто базується на суб’єктивності. Коза також часто використовується в перебільшеному сенсі, коли викликає емоційну реакцію в поточний момент. Якщо щось у конкретній речі чи людині вас досить вразило, ви можете відчути натхнення сказати, що вони «найкращі за всі часи» – навіть якщо ви підсвідомо знали, що існують інші подібні речі або люди, які були такими ж добрими (або кращими) .

Дивовижне походження Козла

Абревіатура GOAT як «Greatest Of All Time» була спочатку придумана репером LL Cool J, коли він назвав свій восьмий альбом в 2000 році. скорочення та жодного слова, що використовується для опису одомашненої ферми / дикої тварини, що живе в гірських районах.

Приклади використання кози

Приклад 1

Текст друга №1: «Гей, ти зловив минулу ніч і останні 3 хвилини ?! Це було епічно !!!«Текст друга №2:»Так, чоловіче, Джонсон – КОЗОЛ !!!!«У цьому першому прикладі двоє друзів говорять про спортивну подію. Друг №2 описує одного з гравців як КОЗА, можливо, як перебільшений наслідк захоплюючого та сприятливого результату.

Приклад 2

Повідомлення у Facebook від друга: «Просто хотів сказати, що ваша нова фотографія профілю – КОЗА«У цьому прикладі користувач Facebook використовує GOAT як спосіб зробити комплімент комусь. Вони також вирішили залишити в ньому слово» the «перед власне абревіатурою.

Приклад 3

Twitter твіт: «Непопулярна думка: Холостяк – це КОЗОЛ, коли справа доходить до реаліті-телебачення.«Цей третій приклад наочно показує, як за допомогою GOAT можна просто поділитися думкою. Інші люди можуть не погодитися, виходячи зі своїх власних поглядів.

Приклад 4

Текст від друга: «Вибачте, я зовсім забув про наше побачення з кавою. Я зрозумів, що випадково запланував його на неправильний місяць у своєму календарі … тому що я козел …«Цей останній приклад показує, як GOAT можна використовувати саркастично. Цей друг помилився у своєму графіку і пропустив зустріч, а потім описав себе як GOAT, який робить помилки заради жартівливого ефекту.

Як визначити, чи хтось означає скорочення або тварину

GOAT – це одне з тих дивних скорочень, яке також є звичайним словом в англійській мові. Майже всі знають, що насправді є козелом, і ваш мозок може автоматично визначити його як тварину, перш ніж розглянути абревіатуру. Але що, якщо ви не можете сказати, що вони означають? Шукайте ці ознаки:

  • Це написано з великої літери.
  • Слово «the» вжито прямо перед ним.
  • У ньому є крапки після кожного листа.
  • Він використовується як посилання на щось або когось.
  • Здається, людина, яка його використовує, вражена.

Якщо ви можете визначити будь-яку з перерахованих вище якостей у коментарі, що містить GOAT, то є ймовірність, що він використовується як абревіатура. Наступний тест повинен передбачати прочитання його принаймні один раз з урахуванням скорочення, а потім повторне читання з урахуванням тварини, щоб визначити, який із них має більше сенсу.