Saltar al contenido

Що означає, коли хтось відповідає на запитання «Ммм»?

21 de julio de 2021

MHM це звук, який більшість англомовних людей пов’язують із «так». Якщо бути трохи конкретнішим, це довгий звук «мммм», за яким слідує ще один довгий звук «хммм», схожий на гудіння.

Змістовий покажчик

Що означає Mhm?

На перший погляд, ви можете автоматично припустити це мм має стояти за щось, враховуючи величезну популярність скорочень в Інтернеті (особливо таких, що містять три літери). Але мм насправді взагалі не є абревіатурою. Однак це позитивна відповідь і показує згоду з вами як абревіатуру «мм-хммм».

Ммм використовується так само в Інтернеті або через текстові повідомлення, як і в реальному житті. Загалом, мм завжди означає «так», але це не завжди так чітко чи захоплено звучить, як пряме «так».

tebapit / Нуша Ашджаї
Ось як це працює: одна людина, як правило, задає іншій людині запитання, на яке потрібна відповідь так чи ні. Якщо інша людина думає так у свою голову, вона може просто вибрати друкувати мм натомість. Коли використовується в реальному житті, мм може тлумачитися по-різному залежно від того, як людина це говорить. Тон відіграє важливу роль у тому, чи відповідає людина так із захопленням чи апатією. На жаль, людина не може насправді передати свій точний тон голосу в Інтернеті або в тексті так, як це можливо, використовуючи власний голос особисто, тому вам доведеться використовувати інші фактори для інтерпретації будь-якої відповіді, що містить мм. Контекст розмови, а також стосунки між допитуючим і відповідачем можуть допомогти вам краще зрозуміти, що людина насправді має на увазі, коли вона відповідає мм.

Приклади використання Mhm

Приклад 1

Друг №1: «Ви отримали файл, який я надіслав сьогодні вранці?«Друг №2:»мм«У першому прикладі вище, Друг №2 повинен відповісти лише так чи ні. Вони вирішили використовувати мм, що не зовсім кришталево чітко і прямо, як сказати так, але це може натякати на той факт, що між ними двома існують невимушені, дружні стосунки.

Приклад 2

Друг No1: «Гей, ти зловив вчорашню гру ??»

Друг No2: «Ммм, епічна п’єса протягом 2-го періоду!»

У другому прикладі вище ви можете побачити, як контекст насправді впливає на відповідь друга №2. Їх коментар після сказаного мм показує, що вони, мабуть, говорять із ентузіазмом.

Приклад 3

Друг No1: «Ви впевнені, що можете перенести нашу зустріч на наступний тиждень?»

Друг No2: «mhm … просто потрібно відредагувати це в моєму календарі.»

У цьому останньому прикладі ви можете побачити, як контекст створює протилежний ефект від того, що було інтерпретовано в Прикладі 2. Зрозуміло, що двоє друзів змінюють свої плани, і хоча друг №2, схоже, погоджується внести зміни, їх використання еліпсис і апатичний коментар свідчать про те, що вони можуть не радіти цьому.

Коли використовувати Mhm проти коли просто сказати так

Ммм вважається синонімом так, але зазвичай існує час і місце для його використання. Ось декілька загальних вказівок, які слід врахувати, якщо ви хочете додати його до свого словника Інтернету / текстових повідомлень.

Коли використовувати «MHM»

Ви ведете надзвичайно невимушену розмову. Текстові повідомлення другові? Відповідаючи на запитання у Facebook? Вам, мабуть, добре користуватися мм.

Ви маєте сказати більше після того, як дасте свою відповідь. Як зазначено вище, мм значною мірою залежить від контексту, тож якщо ви хочете залишити коментар, пов’язаний з тим, що ви кажете так, своїм мм відповідь це відображатиме.

Ви думаєте, що «так» має бути вашою відповіддю, але відчуваєте байдужість або, можливо, проти. Отже, ви знаєте, що вам потрібно сказати «так», але ваші почуття не зовсім там. Простий мм може сказати, що якщо ви хочете, щоб допитувач зрозумів вашу байдужість чи опозицію.

Коли використовувати «Так»

Ви ведете належну або професійну розмову. Якщо ви пишете електронною поштою своєму викладачу коледжу, говорите про серйозну проблему або ведете будь-яку іншу розмову, яка вимагає належного етикету електронної пошти і без жартів, найкраще зупинитися на простому так.

Ви хочете чітко визначити свою відповідь. Не всі знають що мм засоби, і вони не можуть інтерпретувати це як щире так залежно від того, як він використовується. Дотримуйтесь приказки так якщо ви не хочете плутати свою відповідь.

Ви не сумніваєтесь у тому, щоб сказати «так». Коли ви говорите «так» в Інтернеті або в тексті, люди, як правило, вірять вам на слово. Сказати так коли ви хочете дати зрозуміти, що ви насправді не думаєте або не відчуваєте можливого ні.