Skip to content

Що означає BML?

12 de Липень de 2021

BML – це одне з тих скорочень, що має багатозначне значення. Це може означати будь-що з наступного:

  1. Bling My Line
  2. Благослови моє життя
  3. Кусання губи

Це три дуже різні інтерпретації. Справжній фокус полягає у визначенні того, яке тлумачення використовується, коли ви бачите скорочення в Інтернеті або в текстовому повідомленні. Давайте подивимося на кожного з них, коли ми глибше заглиблюємось у їх значення та як вони зазвичай використовуються.

BML як “Bling My Line”

“Bling my line” – це все одно, що сказати: “зателефонуй мені”, “напиши мені”, “надішліть мені повідомлення” або “схопіть мене”. Слово “лінія” стосується номера телефону (або іншого способу встановлення контакту через смартфон), тоді як жаргонний термін “bling” означає, що телефон загоряється або видає звукове сповіщення. Деякі люди використовують його невимушено, щоб попросити людей зв’язатися з ними, тоді як інші використовують лише тоді, коли шукають романтичну / сексуальну зустріч. Можливо, на скорочення та його особливе використання для романтичних / сексуальних зустрічей вплинула популярна пісня репера Дрейка “Hotline Bling”, в якій він співає про телефонні дзвінки, які він отримуватиме від певного любовного інтересу пізно вночі.

Приклади BML як “Bling My Line”

Приклад 1: “Самотній сьогодні, тому bml, якщо ти хочеш поспілкуватися”

Приклад 2: “Bml, якщо у вас PS4”

Приклад 3: “Досить нудний банкомат, тому bml, щоб допомогти мені витратити час і не збожеволіти від нудьги”

BML як “Благослови моє життя”

«Благослови моє життя» – це сучасний сленговий спосіб проявити вдячність. Хтось відчуває потребу поділитися особливо позитивним досвідом чи подією, може включити BML у своє повідомлення, щоб висловити, наскільки їм пощастило чи пощастило. BML як “поблагослови моє життя” є синонімом LML (що означає “полюби своє життя”) і протилежність FML (що означає “f *** my life”). Залежно від того, переживає людина щось позитивне чи негативне, їх використання BML / FML зміниться.

Приклади BML як “Благослови моє життя”

Приклад 1: “Отримав бал на іспиті, який я напхав три години, перш ніж мені довелося його писати. BML”

Приклад 2: “Bml, це сніжний день, і я не міг би дбати про те, щоб піти на уроки сьогодні вранці”

Приклад 3: “Настільки щасливий, що мій bf вирішив забрати мене назад bml, я не можу повірити, що ми розірвались на цілі 2 дні”

BML як “кусання губи”

«Кусання губи» – це вираз обличчя, що використовується для передачі фізичної реакції конкретної людини на щось. Оскільки люди, як правило, кусають губи з різних причин, реакція може бути позитивною чи негативною залежно від контексту. Хтось може сказати, що вони кусають губу, щоб підкреслити кокетливість (позитивна реакція), або, можливо, вони захочуть перекусити губу, бо почуваються незручно в певній ситуації (негативна реакція). З цією абревіатурою контекст є ключовим.

Приклади BML як “кусання губ”

Приклад 1: “Ей, надішліть мені фото, що ви носите … bml …”

Приклад 2: “Idk, bml, все, що ти хочеш зробити, зі мною все гаразд.”

Приклад 3: “Побачив найсимпатичнішого хлопця сьогодні у кампусі bml, я думаю, що я в захваті !!!”

Визначення правильної інтерпретації BML

Єдиний спосіб визначити правильну інтерпретацію BML, коли ви бачите її десь у дикій природі, – це витягнути якомога більше значення з усього повідомлення в цілому. Запитайте себе, який намір має людина, розмістивши або надіславши це повідомлення? Використовуйте ці вказівки як правило:

  • Якщо здається, що вони хочуть, щоб ви або інші люди зв’язалися з ними, особливо телефоном чи текстом, це може мати на увазі Bling My Line.
  • Якщо це звучить так, ніби вони хваляться чи хваляться чимось хорошим, що з ними трапилося, вони можуть мати на увазі Благослови моє життя.
  • Якщо здається, що вони реагують на щось / когось, що може спокушати або відштовхувати, це може мати на увазі Кусання губи.