Skip to content

Що означає HRU?

30 de Червень de 2021

HRU розшифровується як: Як справи?

Що бентежить у цій конкретній абревіатурі, так це те, що слова “є” та “ти” не представлені їх першими літерами. Натомість в абревіатурі використовуються інтернет-сленгові терміни “R” та “U”, які звучать точно так, як відповідні їм слова “є” та “ти”.

Подібною абревіатурою до HRU є NMU, що означає “Не багато, ти?”

Як використовується HRU

Як і в очних розмовах, надсилання HRU в текстовому повідомленні або розміщення його як відповідь комусь в Інтернеті – це безпечний, дружній спосіб привітати когось і продемонструвати свою зацікавленість у тому, що вони говорять про себе. Акронім може супроводжуватися знаком питання, а може і не супроводжувати його, але він завжди представляє питання незалежно від пунктуаційного вживання. Для незнайомців, які вперше зустрічаються в Інтернеті через дошки оголошень, сайти знайомств, соціальні мережі чи інші інтернет-спільноти, відкриття з HRU може справді допомогти змусити кульку під час розмови. Друзі, колеги та інші люди, яких ви особисто знаєте, також можуть використовувати його, щоб допомогти розпочати розмову або просто зареєструватися з вами.

Приклади HRU

Приклад 1

Інтернет-користувач №1: “Гей, хру”

Інтернет-користувач №2: “У мене чудово, thx. Хру?”

Інтернет-користувач №1: “Непогано, просто холін”.

Наведений приклад представляє надзвичайно невимушену розмову двох абсолютно незнайомих людей, які щойно підключились до Інтернету. Вони обидва використовують HRU, щоб виявити інтерес до знайомства та продовжити спілкування.

Приклад 2

Друг No1: “Вибачте, я не писав повідомлення цілий тиждень, був дуже зайнятий”.

Друг No2: “Нп хун, буває. Так хру?”

Друг No1: “Добре, але мені потрібно випити якомога швидше !! Хочеш вийти?”

Другий приклад вище представляє розмову, яку двоє близьких друзів можуть мати за допомогою текстового повідомлення. Друг №2 реєструється у Друга №1, використовуючи HRU, не відмовляючись від них увесь тиждень.

Ще одна сленгова альтернатива HRU

Одним із найбільших недоліків використання HRU в Інтернеті або в текстових повідомленнях є те, що менше людей зобов’язано знати його значення через те, що це одна з тих менш популярних абревіатур. Швидше за все, навіть деякі найбільш підковані в Інтернеті люди, залежні від смартфонів, не знатимуть, що це означає. Рішенням цього є використання трохи більш очевидної альтернативи HRU: Як ти. Цю сленгову фразу набагато легше читати та декодувати. Практично кожен, хто підключений до сучасних технологій, усвідомлює, що використання Р. означає “є” і U означає “ти”, тож ви, швидше за все, отримаєте кращу відповідь.

Коли і коли не використовувати HRU

На відміну від багатьох інших сленгових скорочень, HRU – це доброзичливе та ввічливе скорочення – але це не обов’язково означає, що ви можете використовувати його де завгодно чи з ким завгодно. Ось кілька загальних рекомендацій.

Використовуйте HRU, коли:

  • Ви пишете повідомлення чи спілкуєтеся з кимось іншим, хто часто використовує абревіатури. Незалежно від того, чи є це ваш BFF, ваша 15-річна племінниця або навіть ваша дорога стара мама, яка любить писати текстові повідомлення / спілкуватися зі скороченнями, більше шансів, що у них не буде проблем із розумінням (або вони, принаймні, будуть схвильовані і готові дізнатися), що означає HRU.
  • Ви надзвичайно невимушено спілкуєтесь із кимось, з ким щойно познайомились в Інтернеті. Якщо ви спілкуєтеся з кимось новим на сайті знайомств, у чаті чи де-небудь ще в Інтернеті, ваше використання HRU може допомогти задати невимушений тон розмови.
  • Вам щиро цікаво дізнатись більше про іншу людину. У багатьох людей виникає звичка запитувати інших, як вони просто здаються ввічливими, проте не виявляють зацікавленості далі цього питання і, отже, не можуть налагодити більшу частину розмови. Не потрапляйте в цю пастку, якщо хочете зробити хорошу розмову.

Не використовуйте HRU, коли:

  • Ви ведете невимушену розмову з кимось, хто завжди користується правильним написанням та граматикою. Навіть якщо це випадково, напевно, гарною ідеєю виявити свою повагу до іншої людини, дотримуючись належного написання та граматики, якщо це те, що вони використовують у розмові.
  • Ви ведете професійну бесіду з кимось. Краще не надсилати по електронній пошті або надсилати текстові повідомлення HRU своєму асистентові викладання в коледжі, орендодавцю, керівнику на роботі чи будь-якому іншому професійному зв’язку. Вони можуть бути не вражені.
  • Ви почуваєтесь зобов’язаними просити про це. Можливо, вам краще взагалі пропустити використання HRU у розмові. Натомість запитайте або скажіть щось, про що щиро хочете поговорити.