Saltar al contenido

Що поставляється з комутатором Nintendo?

15 de abril de 2021

Розглядаєте можливість придбання комутатора Nintendo? Корисно знати, що поставляється з Nintendo Switch і Nintendo Switch Lite, щоб ви могли відповідно сплатити за будь-які додаткові аксесуари. Ми пояснюємо різницю між тим, що поставляється в комплекті з кожною консоллю.

Змістовий покажчик

Що входить до складу комутатора Nintendo?

Оригінальний комутатор Nintendo є більш дорогим з двох консолей, тому це також консоль з більшістю аксесуарів. Ось огляд того, що є в коробці.

  • Консоль Nintendo Switch. Найважливіша частина – консоль Nintendo Switch – це більший пристрій, ніж Nintendo Switch Lite, і має знімний екран.
  • Два контролери Nintendo Joy-Con. На відміну від Nintendo Switch Lite, можна від’єднати два контролери Joy-Con від консолі Nintendo Switch, що дозволяє використовувати контролери подалі від самої консолі. Це полегшує багатокористувацькі ігри, а деякі ігри дозволяють гравцям використовувати по одному Joy-Con.
  • Док-станція Nintendo Switch. Основна відмінність між Nintendo Switch і Nintendo Switch Lite полягає в тому, що можна закріпити Nintendo Switch, тим самим дозволяючи підключити його до телевізора. Для цього консоль постачається з док-станцією, а також виконує функцію зарядної станції.
  • Кабелі. Комутатор Nintendo постачається з кабелем HDMI для підключення до телевізора та зарядним кабелем змінного струму до USB-C для живлення, а також двома браслетами для кріплення до контролерів Joy-Con для безпеки.

Що входить до складу Nintendo Switch Lite?

Nintendo Switch Lite набагато дешевший за оригінальний Nintendo Switch, але також включає набагато менше аксесуарів. Він також має деякі обмеження, такі як неможливість підключення до телевізора та незнімні Joy-Cons. Чи постачається Nintendo Switch Lite з іграми? Офіційно це не так, але багато роздрібних торговців поєднуються в іграх з Nintendo Switch Lite, щоб зробити його більш привабливим досвідом «прямо з коробки». Це набагато менший список, ніж оригінальна консоль Nintendo Switch. Ось подивіться, що в коробці.

  • Консоль Nintendo Switch Lite. Консоль Nintendo Switch Lite менша і легша за звичайну Nintendo Switch, оскільки спрямована на більш мобільний ринок. Подумайте про це більше як про Nintendo 3DS або подібний до домашньої ігрової консолі.
  • Зарядний кабель. Консоль Nintendo Switch Lite також постачається із зарядним кабелем та настінною вилкою.

Що слід купувати поряд із комутатором Nintendo?

Тепер, коли ви знаєте, що вже поставляється з вашим Nintendo Switch або Nintendo Switch Lite, корисно подумати, які аксесуари для Nintendo Switch вам можуть знадобитися, щоб разом з ним. Ось кілька порад.

  • Ігри комутатора Nintendo. Ігрова приставка не дуже весела без гри. Ви можете придбати картриджі для фізичних ігор або придбати кредит Nintendo Switch eShop, щоб придбати ігри цифровим способом через Nintendo eShop.
  • Картка пам’яті MicroSD. І Nintendo Switch, і Nintendo Switch Lite мають 32 ГБ внутрішньої пам’яті. Цього достатньо, щоб зберегти кілька ігор, але якщо ви маєте намір завантажити багато з них, незабаром у вас закінчиться місце. Картка пам’яті microSD вирішує цю проблему, дозволяючи зберігати набагато більше ігор та зберігати файли.
  • Додаткові контролери Joy-Con. Якщо ви плануєте грати у багато багатокористувацьких ігор, додаткові контролери Joy-Con – хороша покупка. Хоча відокремлений характер Nintendo Switch Joy-Cons допомагає у деяких багатокористувацьких іграх, повний набір є корисною додатковою функцією. Це тим більше у випадку з Nintendo Switch Lite, оскільки ви не можете від’єднати контролери.
  • Сумка для перенесення. Обидві консолі портативні, а це означає, що легко взяти подряпини з боків або навіть на екран, беручи його з собою. Кейс для перенесення робить його безпечнішим переміщення, а також ви можете зберігати в ньому ігрові картриджі та інші предмети.