Saltar al contenido

Що потрібно врахувати перед покупкою нового принтера

31 de julio de 2021

Оскільки існує безліч варіантів друку для дому та офісу, вибір відповідного для ваших потреб може бути складним завданням. Чи варто купувати все-в-одному (AIO), чи вистачить однофункціонального принтера? Чи впорається струменевий принтер з вашим друком або вам потрібен лазерний принтер? Незалежно від того, купуєте ви базову модель для оформлення епізоду про домашнє завдання або квитанцію в Інтернеті, підрозділ домашнього офісу або парк принтерів для вашої компанії, ось основні фактори, які слід врахувати, перш ніж купувати принтер. У цій статті розглянуто загальні категорії друку, які допоможуть вам звузити пошук. Перегляньте нашу поглиблену інформацію про покупку принтера, коли ви будете готові уточнити конкретну інформацію щодо пошуку принтера.

Змістовий покажчик

Будинок проти офісу проти домашнього професіонала

Ваша перша робота – оцінити тип робочого навантаження, для якого вам знадобиться принтер. Деякі принтери можуть друкувати тисячі, а то й десятки тисяч сторінок за місяць. Ці принтери в офісному стилі добре працюють для малого бізнесу та офісів з глобальною орієнтацією. Якщо ви домашній професіонал або студент, вам може знадобитися принтер, який витримує невелике навантаження, наприклад, щомісячні звіти про витрати, курсові та інші прості документи. Якщо ви плануєте використовувати принтер економно, знайдіть принтер з невеликим завантажувальним лотком, який можна зберігати максимально компактно, щоб звільнити місце для інших пристроїв та меблів. Ціни на принтери можуть сильно відрізнятися. Після того, як ви визначите принтер, який вам подобається, перевірте подібні моделі інших виробників, щоб дізнатися, чи є велика різниця у вартості.

Струменевий проти лазера

Загалом, існує дві основні категорії принтерів: струменеві та лазерні.

Струменеві принтери

Струменеві принтери використовують для друку документів та фотографій чорнильні або блакитні, пурпурові та жовті чорнила. Ймовірно, ви будете використовувати струменевий принтер у себе вдома або в гуртожитку, тому що ці принтери доступні за ціною та їх легко налаштувати. Струменеві принтери друкують високоякісні фотографії з використанням чорнила на основі пігменту та друкують більшу концентрацію кольору, ніж інші типи принтерів.

Всередині струменевого принтера

frankieleon / CC BY 2.0 / Flickr

Лазерні принтери

У лазерних принтерах використовуються тонер -картриджі та складний барабан, який з’єднує тонер із папером для виробництва документів. Тонер -картриджі витримують велике навантаження, ніж чорнильні, і краще підходять для офісних налаштувань.

картриджі з тонером для лазерних принтерів

antpkr / Getty Images

Витрати на струменеві та лазерні принтери

Вибираючи між струменевими та лазерними принтерами, враховуйте витрати на друк. Лазерні принтери коштують дорого, а також картриджі з тонером. Однак, тонер може тривати до року, залежно від навантаження. Струменеві принтери більш доступні за ціною, як і чорнильні картриджі. Компроміс полягає в тому, що картриджі містять невелику кількість чорнила і витримують пару місяців при невеликих робочих навантаженнях. Чорнильні картриджі схильні до засмічення, якщо не використовуються часто. Висушені чорнила можуть замерзнути на друкувальних голівках, викликаючи повідомлення про помилки, розчарування та забруднення документів або фотографій.

Документ проти друку фотографій

Струменеві та лазерні принтери друкують високоякісні документи та фотографії. Якщо ви хочете створювати приголомшливі, реалістичні фотографії та мистецтво, купіть спеціальний фотопринтер. Фотодрукарі використовують спеціальні чорнила та глянцевий фотопапір для друку ваших зображень у лабораторній якості. Деякі підключаються до ваших облікових записів у соціальних мережах, таких як Facebook та Instagram, щоб надрукувати відверті кадри. Струменеві та лазерні принтери найкраще підходять для друку документів. Струменеві принтери, особливо, схильні використовувати багато чорнила при створенні документа. Якщо ви надрукуєте фотографію за допомогою струменевого принтера, ви ризикуєте розмазати та виточити чорнило через тривалий час висихання. Тонер для лазерного принтера не отримує такої ж кількості насиченої кольорової насиченості. Хоча можна друкувати кольоровим тонером, лазерні принтери краще підходять для таких завдань, як друк наочних посібників для зустрічей. Тип паперу, який ви використовуєте для струменевого друку, також впливає на розмазування та витік чорнила.

Все-в-одному проти однофункціональної

Принтери «все в одному», також відомі як багатофункціональні принтери (МФУ), друкують, копіюють, сканують та надсилають факси. Ці принтери чудово підходять для малого бізнесу, професіоналів на дому, студентів та великих офісів. Розгляньте МФУ, якщо ви обробляєте декілька типів документів і проектів і вам потрібен спосіб швидко створювати та надсилати звіти та зображення. Ці принтери також чудово підходять для художників, які працюють із традиційними медіа та програмами цифрового мистецтва. Наприклад, намалюйте та намалюйте на папері, а потім відскануйте зображення у свою улюблену програму, щоб виконати лінійний малюнок та розфарбувати. Однофункціональні принтери роблять лише одне-друкують. Однофункціональні моделі ідеально підходять, якщо у вас є діти шкільного віку, яким потрібно писати та друкувати есе чи інші завдання. Ці принтери також ідеально підходять, якщо ви час від часу друкуєте документи, наприклад квитанції про покупки в Інтернеті та електронні листи -підтвердження для особистих записів. Однофункціональні моделі, як правило, мають меншу місткість завантажувального лотка, можливості друку меншого обсягу та привабливу ціну, коли вам потрібно друкувати за бюджет.

Однофункціональний принтер з невеликим форм-фактором

Мобільні принтери

Подумайте, чи потрібно друкувати на ходу. Мобільні принтери легкі і компактні. Деякі мають вбудовані акумулятори для друку в дорозі. Більшість моделей поміщаються в рюкзак або сумку для ноутбука для подорожей. Мобільні принтери також підключаються до мобільних пристроїв та ноутбуків за допомогою Wi-Fi або Bluetooth для друку з або без підключення до Інтернету. Це чудово підходить для професійних підрядників, які подорожують у місця, де немає надійного мережевого з’єднання. Мобільні принтери також є хорошим вибором для студентів приміських коледжів. Ці принтери можуть друкувати есе або інші завдання, якщо студенти не мають доступу (або часу для бігу) до комп’ютерних лабораторій на території кампусу. За допомогою компактного мобільного принтера друкуйте папери в останню хвилину у своєму автомобілі і будьте готові до уроку.