Skip to content

Що потрібно знати про одноразові адреси електронної пошти

2 de Липень de 2021

Одноразові послуги електронної адреси обіцяють усунути спам, залишаючи непогашену пошту. Ось те, що вам потрібно знати, щоб одноразові електронні листи відповідали цій обіцянці та використовували псевдоніми, що викидаються, на вашу користь.

Використовуйте свою електронну адресу, отримуйте спам

Якщо ви роздасте свою електронну адресу, можливо, вам буде повернено спам. Як тільки ви вводите свою електронну адресу у веб-формі, ви втрачаєте контроль над нею. Швидше за все, нічого поганого не станеться, але вони можуть так само використовувати адресу, щоб спамувати вас, або передають її спамерам за кілька доларів. Проте для багатьох сайтів потрібна адреса електронної пошти, щоб нормально функціонувати або взагалі функціонувати. Схоже, ви або виключені із значної частини Інтернету (наприклад, з інтернет-покупок та отримання повідомлень по електронній пошті) – або ви отримуєте спам. Справжня дилема. Звичайно, ви можете використовувати безкоштовний обліковий запис замість вашої основної адреси електронної пошти, але це переміщує проблему лише з одного облікового запису електронної пошти на інший.

Отримайте спам, викиньте свою одноразову електронну адресу

Одноразові служби електронної пошти роблять ідею веб-облікового запису електронної пошти ще на крок далі. Проблема поширюється на необмежену кількість одноразових електронних адрес, і потоком спаму можна керувати. Як це можливо? Підписуючись на щось в Інтернеті за допомогою одноразової адреси електронної пошти, ви використовуєте не свою справжню електронну адресу, а її псевдонім. Кожен псевдонім створюється спеціально для сайту або списку розсилки, і одноразова електронна адреса стає з ним пов’язаною. За замовчуванням усі псевдоніми вашої реальної адреси електронної пошти пересилають будь-яку пошту на цю справжню адресу, як якщо б ви спочатку використовували свою основну адресу електронної пошти. Але як тільки спам стікає, різниця проявляється. Оскільки кожна одноразова електронна адреса надається лише одному веб-сайту та пов’язана з ним, джерело спаму можна легко визначити. Вжити попереджувальні заходи щодо подальшого спаму з цього сайту (або спамерів, яким він продав надану адресу) настільки ж просто. Псевдонім, винний у доставці небажаної електронної пошти, вимкнений або навіть видалений. Він більше не прийматиме жодних повідомлень та спаму. Фантастично, чи не так? І це справді працює. Але є одне джерело спаму, де навіть одноразові адреси електронної пошти не дуже допомагають: ваш веб-сайт. Одноразові адреси електронної пошти вимагають, щоб ви мали контроль над тим, кому давати псевдоніми. Якщо у вас є веб-сайт і ви хочете, щоб відвідувачі зв’язалися з вами електронною поштою, ви повинні надати там “справжню” адресу. Якщо ви використовуєте одноразову електронну адресу на своєму веб-сайті, ви можете вимкнути її, як тільки спамери виявлять її. Звичайно, ви повинні надати кожному привітальному контакту власний псевдонім (або вашу справжню електронну адресу), щоб вони могли продовжувати надсилати вам пошту, навіть якщо ви вимкнете псевдонім, який вони спочатку використовували для зв’язку з вами. На щастя, це може бути так просто, як використання нової адреси в Відповідати на: заголовок. Деякі одноразові служби електронної пошти також дозволяють скласти білий список відправників, яким завжди дозволяється надсилати вам пошту на будь-яку одноразову електронну адресу. Це має той невеликий недолік, що спамери можуть випадково або будь-якими іншими способами вгадати таку адресу та пройти зі своїм спамом. Крім того, ви можете використовувати псевдоніми, які автоматично закінчуються. Наприклад, якщо на сайті щодня з’являється нова одноразова електронна адреса, наприклад, термін їх дії може закінчитися приблизно через тиждень.

Використовуйте одноразові адреси електронної пошти, усувайте спам

У будь-якому випадку пропонується відносно проста, але дуже ефективна зброя проти спаму. Якщо ви послідовно та виключно використовуєте одноразові адреси електронної пошти у веб-формах, на форумах, у Usenet та в дискусійних групах, зі своїми контактами та на власному веб-сайті, ми вважаємо, що ви можете приборкати спам одноразовою адресою до абсолютного мінімуму.