Saltar al contenido

Що потрібно знати про підключення до прихованої мережі

7 de marzo de 2023

Прихована мережа – це бездротова мережа, налаштована так, щоб не транслювати назву мережі (SSID). Це означає, що він фактично прихований, якщо ви не знаєте, де шукати, оскільки він не відображатиметься разом з іншими мережами.

Змістовий покажчик

Для чого використовується прихована мережа?

У минулому користувачі часто створювали приховані мережі, щоб додати додатковий рівень безпеки, оскільки ніхто не міг бачити їх існування. Насправді це не додає особливого захисту, і більшість користувачів повинні мати надійні паролі.

Однак приховану мережу можна використовувати для різних цілей. Це може бути для того, щоб список мереж був охайним, наприклад, у жвавому багатоквартирному будинку, де ви не бажаєте рекламувати мережу, яку використовуєте лише для кількох власних пристроїв.

Подібним чином, у робочому середовищі може бути корисно мати гостьову мережу для відвідувачів, приховуючи мережу, яка використовується для співробітників.

Що це означає, коли є прихована мережа?

Прихована мережа нічим не відрізняється від звичайної мережі. Єдина відмінність полягає в тому, що він не передає назву своєї мережі нікому, хто шукає мережу. Однак існує програмне забезпечення, яке може показувати приховані мережі. Виявлення прихованої мережі не означає, що ви можете (або повинні) підключитися до неї, оскільки вам все одно знадобиться пароль для підключення.

Прихована мережа не більш-менш безпечна для підключення, ніж звичайна мережа. Важливо знати, хто володіє та контролює мережу.

Чому в моєму Wi-Fi є прихована мережа?

Якщо ви не встановили прихований маршрутизатор Wi-Fi, ваше мережеве обладнання Wi-Fi не транслюватиме приховані мережі, які ви знайдете через програми чи деінде.

Замість цього ви можете переглядати мережі поблизу вашого місцезнаходження, щоб вибрати підключення до них. Прихована мережа відображається, лише якщо ви використовуєте спеціальну програму, наприклад iStumbler, для перегляду всіх доступних мереж поблизу вашого місцезнаходження.

Якщо ви натрапите на такий, він не заважатиме вашому з’єднанню, якщо ви не спробуєте до нього приєднатися.

Чи варто підключатися до прихованих мереж?

Технічно підключення до прихованих мереж не завдає шкоди, звичайно, за умови, що ви знаєте походження мережі. Якщо ви налаштували приховану мережу самостійно, її безпечно використовувати. Для невідомих, ви повинні знати про це більше.

Підключення до прихованої мережі дещо відрізняється від підключення до звичайної, оскільки воно приховане. Вам потрібно знати назву мережі, тип безпеки та ключ безпеки. Вам їх надасть адміністратор мережі.

Підключитися до прихованої мережі в Windows досить просто.

Як підключитися до прихованої мережі на Mac

 1. Натисніть значок Apple у верхньому лівому куті робочого столу.

 2. Натисніть Системні налаштування.

 3. Натисніть Мережа.

 4. Натисніть спадне меню «Назва мережі».

  Параметри мережі MacOS із виділеним розкривним меню назви мережі.

 5. Натисніть Приєднатися до іншої мережі.

  Мережеві параметри MacOS із виділеним пунктом «Приєднатися до іншої мережі».

 6. Введіть дані мережі.

  MacOS Діалогове вікно «Приєднатися до мережі Wi-Fi».

  Переконайтесь Запам’ятайте цю мережу позначено галочкою, тому вам не доведеться повторно вводити дані пізніше.

 7. Натисніть Приєднуйтесь.

FAQ

 • Як підключитися до прихованої мережі в Windows?

  Якщо ви користуєтеся Windows, найпростіший спосіб підключитися до прихованої мережі — це налаштування Windows. У налаштуваннях виберіть Мережа та Інтернет і переконайтеся, що ви на Wi-Fi вкладка. Виберіть Керування відомими мережами > Додати мережу. Зверніться до своєї ІТ-групи або адміністратора, щоб отримати назву мережі, тип безпеки та інформацію про ключ безпеки. Введіть цю інформацію в Додати мережу екран і виберіть зберегти. Ви будете підключені до прихованої мережі.

 • Як видалити приховану мережу?

  Якщо ви не хочете мати приховану мережу у своїй мережі Wi-Fi, знайдіть адміністративну панель маршрутизатора та ввійдіть. Залежно від маршрутизатора ви побачите опцію для Налаштування Wi-Fi або щось подібне. Шукайте a Приховані мережі варіант. Знайшовши цю опцію, ви зможете вимкнути приховані мережі. Перезапустіть маршрутизатор, щоб завершити процес.

 • Як я можу приховати мережу Wi-Fi?

  Вам потрібно вимкнути SSID мережі, щоб приховати мережу. Для цього вам знадобиться знайти інструкції для вашого маршрутизатора. Ймовірно, цей процес включатиме в себе вхід в адміністративну панель маршрутизатора та пошук відповідного параметра Трансляція SSID. Інструкції вашого маршрутизатора допоможуть вам вимкнути трансляцію SSID і приховати мережу Wi-Fi. Якщо у вас є маршрутизатор Linksys, зверніться на веб-сайт Linksys, а якщо у вас є маршрутизатор Netgear, перейдіть на цей веб-сайт.