Saltar al contenido

Що потрібно знати про справжню вартість iPhone

16 de julio de 2021

Дізнатися, скільки коштує iPhone, не так просто, як перевірити веб-сайт Apple на вказану ціну останнього iPhone. Це тому, що вартість придбання iPhone залежить від кількох факторів, і вам потрібно врахувати вартість щомісячної послуги, яка залежить від вашого плану. Отже, щоб з’ясувати, скільки коштує iPhone, потрібно трохи математики.

Змістовий покажчик

Вартість останніх iPhone

Дрю Енджерер / Персонал / Getty News Images
Першим і найважливішим фактором вартості iPhone є сам телефон. Ціни варіюються залежно від того, яку модель ви хочете і скільки місця для зберігання ви віддаєте перевагу. У лінійці iPhone від Apple новий телефон може стати вашим за десь від 49 доларів (для базового iPhone 8) до 1449 доларів (для найвищого класу iPhone 11 Pro Max), залежно від моделі, яку ви хочете. Станом на квітень 2020 року вартість нового iPhone від Apple виглядає так:

Модель 64 Гб 128 Гб 256 Гб 512 ГБ
iPhone 11 Pro Макс 1099 доларів $ 1249 1449 доларів
iPhone 11 Pro $ 999 1149 доларів 1349 доларів
iPhone 11 $ 699 749 доларів $ 849
iPhone XR 599 доларів 649 доларів
iPhone SE (2-го покоління) 399 доларів 449 доларів 549 доларів
iPhone 8 Plus 549 доларів 599 доларів
iPhone 8 449 доларів 499 доларів

У наші дні майже кожен платить повну ціну за свій iPhone (докладніше про те, чому це в наступному розділі), тому не чекайте великих знижок. Але ви можете заплатити повну ціну заздалегідь або платити щомісячно. Основні телефонні компанії пропонують щомісячний план оплати, коли ви купуєте у них новий iPhone. Це пропонує нижчу вартість попередньої оплати, але ви повинні залишатися з оператором, поки не буде оплачено iPhone, або сплатити залишок, перш ніж перейти на іншого оператора. Якщо ж ви хочете придбати свій телефон у розстрочку, але не застрягти в телефонній компанії, перегляньте програму оновлення iPhone від Apple. IPhone майже ніколи не надходить у продаж. Ви можете знайти короткострокові знижки, коли випускаються нові моделі або навколо свят, але це, як правило, невелика економія. Apple насправді не продає свою продукцію у продажу, тому не чекайте її. Просто купуй те, що хочеш, коли хочеш.

Субсидії перевізників не збираються повертатися

Раніше було, що iPhone коштують набагато дешевше – іноді лише 199 доларів – для останньої моделі, оскільки телефонні компанії платили частину вартості телефону, щоб спокусити вас скористатися їх послугою. Більше ні. За останні роки великі телефонні компанії скасували субсидії, що дозволяють клієнтам, які підписують дворічний контракт, платити значно менше за свої iPhone. Дуже малоймовірно, що система субсидій повернеться, тому сподівайтесь платити повну ціну за свій iPhone відтепер. Тим не менш, коли випускаються нові моделі iPhone, основні оператори, включаючи AT&T, Sprint, T-Mobile та Verizon, іноді пропонують зниження вартості для останнього iPhone, якщо ви торгуєте своєю старою моделлю iPhone.

Регіональні та передплачені оператори іноді мають вищі ціни

Ви можете заплатити трохи менше ціни наклейки за iPhone – у більшості випадків близько 50 доларів – якщо ви купуєте її через одного з менших регіональних операторів, які пропонують телефон у деяких районах США, ці оператори не завжди мають Найновіші моделі мають більш обмежені щомісячні плани, і їх обслуговування, як правило, орієнтоване на менші сільські райони, але вони є економічним варіантом для деяких користувачів.

Щомісячні плани голосу та даних

Ви повинні врахувати щомісячні витрати на послугу передачі голосу та даних, яку надає телефонна компанія, яку ви обрали, думаючи про вартість iPhone. Щомісячні тарифні плани iPhone зазвичай включають витрати на обслуговування даних, дзвінки, обмін текстовими повідомленнями та інші послуги. Очікуйте витрачати близько 100 доларів на місяць у великих перевізників на послуги, якими користується більшість людей. З передоплаченими операторами тарифи дешевші, як правило, вони складають приблизно половину ціни, пропонованої основними операторами, але з’єднання для передачі даних часто повільніші або найшвидші швидкості обмежуються залежно від того, скільки ви використовуєте. Очікуйте, що ці компанії витратять близько 50–60 доларів на дзвінки, текстові повідомлення та передачу даних.

Інші витрати

Ви не хочете витрачати сотні на новий iPhone, а потім кидати його в гаманець або кишеню штанів без захисного чохла. Плануйте надіти футляр на iPhone, як тільки отримаєте. Багато захисних футлярів коштують близько 40-100 доларів. IPhone постачається зі стандартною гарантією Apple, але ви можете розширити цей захист за допомогою AppleCare + розширює гарантію, доступну безпосередньо від Apple. Ціна AppleCare відрізняється залежно від вашої моделі – очікуйте витратити 100–200 доларів на два додаткові роки покриття. Якщо ви купуєте свій iPhone за допомогою щомісячної програми оновлення iPhone від Apple, у вартість входить AppleCare +. Багато інших компаній пропонують страховку для iPhone, але ми не рекомендуємо її використовувати. Більше від tebapit

 • iPhone

  Скільки коштує iPhone 4?

 • Жінки з новими айфонами

  Все, що потрібно знати про програму оновлення Apple iPhone

 • Магазин Verizon запасається iPhone 6s

  Скільки коштує перехід вашого iPhone на Verizon?

 • Жінка в телефонний магазин

  8 найкращих місць для придбання телефонів у 2021 році

 • Здійснення покупки в Apple Store

  Як дізнатись, чи можна оновити iPhone

 • Троє друзів, дивлячись на мобільний телефон

  Найкращі бюджетні телефонні плани на 2021 рік

 • Вступ до iPhone XS та XR

  Де придбати iPhone

 • Молода жінка з смартфон на платформі поїзда

  Які мережі підтримують передоплату бездротової послуги? (2021)

 • iphone страхування

  10 компаній, які застрахують ваш iPhone

 • Бар Apple Genius

  Чи варто отримувати AppleCare + із iPad?

 • iPhone XS та XR

  Все, що потрібно знати про розблоковані айфони

 • Жінка дивиться на стільниковий телефон

  Що таке плани мобільних телефонів?

 • Телефон Android на деревному блоці

  Що таке розблокований телефон?

 • Людина розмовляє по своєму мобільному телефону

  8 найкращих тарифів на стільниковий телефон на 2021 рік

 • iPhone X

  Купівля передоплаченого iPhone підходить саме вам?

 • Особиста точка доступу на iPhone

  Особиста точка доступу на iPhone: Що потрібно знати

tebapit

Слідуй за нами

 • Facebook

 • Про нас
 • Рекламуйте
 • Політика конфіденційності
 • Політика щодо файлів cookie
 • Кар’єра
 • Редакційні вказівки
 • Зв’язок
 • Умови користування
 • Конфіденційність ЄС
 • Повідомлення про конфіденційність у Каліфорнії
 • ДОВІРЯВаші права на конфіденційність

tebapit та наші сторонні партнери використовують файли cookie та обробляють особисті дані, такі як унікальні ідентифікатори, на основі вашої згоди зберігати та / або отримувати доступ до інформації на пристрої, показувати персоналізовану рекламу та для вимірювання вмісту, аналізу аудиторії та розробки продукту. Щоб змінити або скасувати вибір вашої згоди для tebapit.com, включаючи ваше право на заперечення, де використовується законний інтерес, натисніть нижче. Ви можете будь-коли оновити свої налаштування за посиланням «Конфіденційність ЄС» внизу будь-якої сторінки. Цей вибір буде повідомлений нашим партнерам у всьому світі і не впливатиме на дані веб-перегляду. Список партнерів (постачальників)

Ми та наші партнери обробляємо дані для:

Активно скануйте характеристики пристрою для ідентифікації. Використовуйте точні дані геолокації. Зберігайте та / або отримуйте доступ до інформації на пристрої. Виберіть персоналізований вміст. Створіть персоналізований профіль вмісту. Вимірюйте ефективність реклами. Виберіть основні оголошення. Створіть профіль персоналізованої реклами. Виберіть персоналізовану рекламу. Застосовуйте дослідження ринку, щоб генерувати інформацію про аудиторію. Виміряйте продуктивність вмісту. Розробляти та вдосконалювати продукти. Список партнерів (постачальників)