Saltar al contenido

Що потрібно, щоб зачепити нову ігрову консоль

20 de abril de 2021

Ключові винос

  • Постійний дефіцит найновіших ігрових консолей означає, що користувачі повинні проявляти творчість, щоб взяти їх у руки.
  • Користувачі подорожують на великі відстані та звертаються до каналів Twitter, скальперів та аукціонів, щоб знайти предмети на складі.
  • Якщо ви відчайдушно бажаєте негайно взяти в руки консоль, можливо, вам доведеться заплатити націнку.

Microsoft

На сьогоднішній день придбання ігрової консолі наступного покоління вимагає більше грошей. Нестача Microsoft Xbox Series X та Playstation 5 від Sony означає, що геймери повинні докласти максимум зусиль, щоб отримати новітні пристрої. Користувачі подорожують на великі відстані та звертаються до каналів Twitter, скальперів та аукціонів, щоб знайти предмети на складі. «Оскільки скальпери використовують ботів, щоб викупити весь запас за лічені секунди, звичайні люди платять подвійну, а іноді навіть потрійну вартість PS5, щоб просто взяти їх у руки», – сказав Рекс Фрейбергер, генеральний директор Gadget Review. електронне інтерв’ю. «Зараз ви можете підписатись на кожне сповіщення, покласти його у кошик, як тільки отримаєте сповіщення, і нехай воно зникне до завершення замовлення.»

Змістовий покажчик

Подорож на далекі відстані до консолі Nab a?

Джош Чемберс, редактор сайту HowToGame, чув про людей, які подорожують по пересіченій місцевості, щоб отримати нову консоль, а також платять премію. «Схоже, що ті, хто хоче нову консоль при запуску, готові заплатити вдвічі або навіть втричі роздрібну ціну консолей, особливо це стосується все ще дефіцитного PS5», – сказав він в електронному інтерв’ю. Чемберс отримав свій власний Xbox Series X після запуску завдяки плану гри, але він каже, що це лише тому, що він був готовий. «У мене були відкриті вкладки браузера в різних роздрібних магазинах, таких як Amazon, і я постійно оновлював їх, коли вступав в силу час запуску».

Фрайбергер сказав, що консолі важко отримати через поєднання недостатнього виробництва та скальперів. «Торговельні посередники використовують ботів, щоб викупити одиниці на десятки тисяч доларів, щоб продати за націнку», – додав він. Крістофер Дж. Фергюсон, професор психології Університету Стетсона, з перших вуст знає, як важко отримати нову консоль. Він намагався отримати PS5 для своєї дослідницької лабораторії. «Зазвичай ми надсилаємо заявку, і університет її замовляє», – сказав він в електронному інтерв’ю. «Зараз це неможливо. Тож нам доведеться з’ясувати, чи університет [is] добре, замовивши дорогий через eBay, або відшкодувавши мені гроші, якщо я стою біля ранку о 5 ранку одного ранку, щоб отримати одну секунду, коли вона потрапляє на полиці. Я не замовляв його одразу, вважаючи, що буде якесь відставання, але дивно, як довго триває цей дефіцит «.

Поради щодо оцінки консолі

Експерти зазначають, що для придбання консолі вам знадобиться поєднання удачі, стратегії та наполегливості. «Зараз вам просто потрібно ввімкнути сповіщення, мати все готове для перевірки (тому збережіть платіжний профіль та інформацію про доставку), і сподіваємось, ви зможете натиснути цю кнопку досить швидко», – сказав Фрейбергер. «Схоже, ті, хто хоче нову консоль при запуску, готові заплатити вдвічі або навіть втричі роздрібну ціну консолей». Якщо ви відчайдушно бажаєте взяти консоль якомога швидше, можливо, вам доведеться заплатити націнку. Девін Пікелл, автор ігор та давній власник Xbox, рекомендує сайт перепродажу StockX. «Ось так я отримав свою суму лише на 100 доларів більше, ніж вартість перепродажу», – сказав він в електронному інтерв’ю. «Це називається» фондовий ринок речей «. Там ви можете узгодити ціни на нову консоль і відстежувати діаграми цін, щоб побачити, коли деталь гаряча в порівнянні з холодною. StockX перевіряє кожну покупку і легко обробляє процес. Я рекомендую це на eBay або інших сайтах, де людина, яка продає вам консоль має мінімальну відповідальність «.

Фергюсон сказав, що не зміг знайти «чарівну відповідь» на отримання консолі. «Два простих рішення полягають у відсмоктуванні вищих цін на аукціоні, де більш високі ціни будуть знижувати попит», – сказав він. «Або познайомтеся з кимось, хто працює у Target, GameStop або Best Buy, хто може сказати вам, коли слід чекати біля магазину вранці, щоб першим зібрати одного з полиць».