Saltar al contenido

Що під маскою Кубоне в Іграх покемонів?

29 de mayo de 2021

Більшість моторошних історій та міських легенд за участю Покемон серії – це винаходи людини. На відміну від популярних міфів, прослуховування музики в Росії Покемон червоний або Покемон Блю Місто лаванди не змусить вас з’їхати з розуму. Покемон Втрачене срібло не існує за межами фанатських проектів, і Гріті Рейкат, ймовірно, не загинув на Ес-Сен. Це не означає, що в іграх Покемон бракує екземплярів та персонажів, гідних подвійних дублів. Каталог Pokedex кожної гри наповнений безліччю прикладів покемонів, які не обов’язково підходять для дітей. Той, хто давно став об’єктом легенд та спекуляцій, – це Кубон. У цій статті ми пояснюємо, хто це Кубон, і таємницю того, що знаходиться під його фірмовою маскою черепа.

Змістовий покажчик

Хто такий Кубон?

Cubone – маленький коричневий дикозавр, схожий на покемона, який несе в руках палицю. Цей воїн наземного типу – суперефективний руйнівник електричних типів, але він більш відомий завдяки черепу, який він носить на голові. Це пояснюється тим, що кістяна маска Кубоне насправді є черепом її померлої матері, згідно із записами Pokédex, знайденими в декількох Покемон ігор. Вічно самотній, Кубон часто ізолюється і плаче про свою втрату. Згідно з ігровими знаннями, його маска заплямована слізними слідами. Так Усі записи про Cukedo в Pokedex у кількох поколіннях ігор говорять про самотнього тварина, який виє на Місяці. У багатьох роботах також згадується, що ніхто не знає, як виглядає Cubone під його маскою, оскільки Pokemon ніколи не знімає його. Але плюшевий Cubone, випущений на початку 2020 року, дає підказку. Під страшним черепом Кубон напрочуд … чарівний?

Кубоне – це дитина-кангасхан?

Однією з популярних теорій серед шанувальників покемонів є те, що Кубоне – це немовля Кангасхан, яке стало свідком смерті матері та увінчало себе черепом батьків. Не потрібно надто розтягувати свою уяву, щоб зрозуміти, чому це може бути так. Кангасхан зображений з немовлятами в сумках, які виходять з сумки і встають самостійно, коли Кангасхан Мега еволюціонує в Покемон X і Ю. Коли ви добре подивитесь на немовля, воно справді нагадує кубон.

Компанія Покемон

Тож Кубонес – осиротілий колектив джаї Кангасхана? Game Freak, одна з компаній, що стоїть за франшизою, не говорить так чи інакше, і, мабуть, ніколи не буде.

Кубоне – осиротілий покемон?

Альтернативні пояснення потенційно похмуріші, ніж теорія немовлят Кангасхана. Один блогер, Метью Юлій, зазначає, що Кубон – це вид. Отож, згідно з записом Покемона Покемона, кожна Кубон, що народилася у світі, швидко втрачає свою матір, а потім очищає мертвий череп від свого тіла і заявляє про це:

Одинокий покемон, через його тенденцію триматися в собі та уникати соціальних ситуацій, мабуть, був травмований смертю матері. Кубон часто буде плакати вночі, оплакуючи свою матір.

Природа не є доброю навіть у світі покемонів. Історія Кубона – це особливо викривлене уявлення про Коло життя. Навіть розпад життєвого циклу Кубона Юлієм не дає відповіді на важливі питання.

Таємниця міста лаванди та Кубоні

В Покемон червоний і Покемон Блакитний, Місто Лаванда переслідує Маровак (еволюціонувала Кубон), яка загинула, захищаючи свою дитину Кубон. Саїд Кубон, до речі, має однакову маску черепа, характерну для свого виду. Проходячи в ігровому діалозі, смерть Маровака трапляється незадовго до того, як приходить гравець. Більше того, Team Rocket намагалася викрасти Cubone, щоб продати свою маску черепа.

Місто покемонів лаванди

Компанія Pokemon

Обидві крихти інформації вказують на те, що Маровак і Кубон жили разом довгий час після народження Кубона, тому, ймовірно, в перші моменти життя вони не залишилися сиротами чи кинутими. Крім того, якщо мати Кубоне була ще жива, як вона отримала маску черепа, яку жадала команда Ракета? Таємниця найодинокішого покемону, здається, готова втримати прихильників франшизи на спекуляціях на довгі роки. До тих пір ми можемо ніколи не знати, що знаходиться під маскою Кубоне.