Saltar al contenido

Що робити, коли пульт дистанційного керування Fire Stick не працює

16 de abril de 2021

Fire Stick та інші пристрої Fire TV використовують пульти дистанційного керування, які трохи відрізняються від більшості інших пультів дистанційного керування у вашому домі. Оскільки ці пульти дистанційного керування відрізняються від тих, до яких ви, мабуть, звикли, з’ясувати, чому ваш пульт дистанційного керування Fire Stick раптово перестав працювати, може бути важко.

Змістовий покажчик

Що змушує пульт дистанційного керування Fire Stick перестати працювати?

Існує багато речей, які можуть призвести до того, що пульт дистанційного керування Fire Stick припинить працювати або взагалі завадить такому працювати. Найпоширеніші проблеми включають проблеми з акумуляторами, перешкоди, що блокують сигнал від пульта дистанційного керування, та перешкоди від іншої електроніки. Пам’ятайте, якщо все інше не вдається, ви можете спробувати скинути Fire Stick до заводських налаштувань. Ось найпоширеніші причини припинення роботи пульта дистанційного керування Fire Stick:

 • Батареї: Найпоширенішою причиною того, що пульти дистанційного керування Fire Stick перестають працювати, є проблеми з акумулятором. Неправильно вставлені батареї, низький рівень заряду акумулятора та інші пов’язані з цим проблеми можуть призвести до того, що пульт дистанційного керування Fire Stick перестане працювати.
 • Сполучення: Якщо ваш пульт дистанційного керування не поєднаний з вашим Fire Stick, він не працюватиме. Перш ніж користуватися ними, пульти дистанційного керування завжди потрібно поєднувати в пару.
 • Відстань: Пульти дистанційного керування Fire Stick використовують Bluetooth, а не інфрачервоний порт, тому теоретичний діапазон становить близько 30 футів. Фактичний діапазон, як правило, нижчий.
 • Перешкоди: Вам не потрібна пряма видимість між вашим Fire Stick і пультом дистанційного керування, але перешкоди можуть різко зменшити дальність.
 • Втручання: Пристрої, які можуть заважати з’єднанням Bluetooth, можуть перешкоджати роботі пульта дистанційного керування.
 • Сумісність: Якщо ви придбали запасний пульт для вашого Fire Stick, переконайтеся, що вони сумісні.
 • Пошкодження: Зовнішні пошкодження, такі як пошкодження водою, та внутрішні несправності через несправні компоненти можуть призвести до того, що пульт дистанційного керування Fire Stick перестане працювати.

Проблеми з дистанційним акумулятором Fire Stick

Найпоширеніші причини того, що пульти дистанційного керування Fire Stick перестають працювати, пов’язані з батареями. Основна проблема полягає в тому, що пульти дистанційного керування Fire Stick використовують Bluetooth замість інфрачервоного, і з’єднання Bluetooth може стати нестабільним, коли батареї розряджаються. Пульти дистанційного керування Fire Stick та Fire TV досить енергоємні в порівнянні з іншими пультами дистанційного керування. Якщо ви багато використовуєте пристрій Fire TV, ви можете розраховувати на те, що батареї проходять швидше, ніж можна було очікувати. Тож навіть якщо ви нещодавно замінили акумулятори, все одно варто перевірити їх. Ось як виключити батареї як проблему, коли пульт дистанційного керування Fire Stick перестане працювати:

 1. Вийміть батареї з пульта дистанційного керування Fire Stick.

  Фотографія батарей у пульті дистанційного керування Fire Stick.

 2. Зверніть увагу на те, як були встановлені батареї, і переконайтесь, що вони не були зворотними. Якщо вони були назад, перевстановіть їх і спробуйте пульт ще раз.

  Фотографія батарейного відсіку пульта дистанційного керування Fire Stick, на якому показано, як встановлювати батареї.

  Загляньте всередину батарейного відсіку, і ви побачите схему, яка показує, в якому напрямку встановлювати батареї.

 3. Встановіть нові акумулятори.

  Фотографія нових батарей у пульті дистанційного керування Fire Stick.

  Оскільки пульт дистанційного керування Fire Stick використовує Bluetooth замість інфрачервоного, акумулятори, які добре працюють на пульті дистанційного керування телевізором, можуть не працювати, якщо їх замінити на пульт дистанційного управління Fire Stick. За можливості використовуйте нові батареї.

 4. Якщо пульт все ще не працює, спробуйте інші батареї.

  Знімок екрана акумуляторних і лужних батарей з пультом дистанційного керування Fire TV.

  Акумуляторні батареї забезпечують лише 1,2 В порівняно з 1,5 В від лужних батарей. Якщо у вас виникли проблеми з акумуляторами, спробуйте нові лужні батареї.

 5. Якщо пульт все ще не працює, акумулятори, мабуть, не ваша проблема.

Підключення пульта дистанційного керування Fire Stick

Коли ви купуєте новий пристрій Fire Stick або Fire TV, який постачається з пультом дистанційного керування, пульт дистанційного керування повинен бути вже в парі. Це означає, що коли ви вперше налаштовуєте пристрій Fire Stick або пристрій Fire TV, він вже повинен розпізнавати входи з пульта дистанційного керування без необхідності робити щось особливе. У деяких випадках ви можете виявити, що Fire Stick і пульт дистанційного керування не були з’єднані в пару, або що ваш Fire Stick і пульт дистанційного керування з часом зникли через збій. Коли це трапляється, ремонт пульта дистанційного керування зазвичай вирішує проблему. Купуючи новий пульт дистанційного керування, перед використанням його завжди потрібно з’єднати з ним. Ось як підключити пульт дистанційного керування Fire Stick:

 1. Підключіть ваш Fire Stick і переконайтеся, що він увімкнений.

 2. Зачекайте, поки Fire TV завантажиться.

 3. Тримайте пульт дистанційного керування біля вашої палиці.

  Пульт дистанційного керування та пульт дистанційного керування Fire Stick в безпосередній близькості.

 4. Натисніть і утримуйте Додому на пульті дистанційного керування Fire TV.

  Кнопка віддаленого дому Fire Stick

 5. Продовжуйте тримати Додому кнопку принаймні 10 секунд.

 6. Відпустіть Додому і перевірте, чи працює пульт.

 7. Якщо пульт все ще не працює, спробуйте утримувати кнопку Додому кнопку знову. Щоб цей процес спрацював, іноді потрібно кілька спроб.

Проблеми з відстанню та перешкодами з пультами дистанційного керування телевізором

Пульти дистанційного керування Fire Stick та Fire TV використовують Bluetooth замість інфрачервоного, тому вам не потрібна пряма видимість між пультом дистанційного керування та вашим пристроєм. Вам навіть не потрібно спрямовувати пульт на свій пристрій, оскільки орієнтація пульта не має нічого спільного з силою сигналу Bluetooth. Пристрої Bluetooth, такі як пульт дистанційного керування Fire Stick, мають теоретичний діапазон близько 30 футів, але багато чого може зменшити цей діапазон. Будь-які перешкоди між пультом дистанційного керування та Fire Stick або Fire TV можуть суттєво зменшити радіус дії пульта. Ось як перевірити, чи є проблема проблемою відстані чи перешкод:

 1. Перемістіть пульт фізично ближче до вашої палиці.

 2. Видаліть усі перешкоди між пультом дистанційного керування та вашим Fire Stick.

 3. Якщо пульт працює лише тоді, коли ви тримаєте пульт за телевізором або коли ви дуже близько до телевізора, використовуйте подовжувач Fire Stick, щоб змінити положення пристрою. Вам може знадобитися довше розширення для переміщення Fire Stick з-за телевізора, якщо телевізор встановлений у виїмці або шафі для розваг.

 4. Якщо ваш пристрій Fire TV розміщений всередині шафи для розваг або подібного корпусу, вийміть його з корпусу та перевірте, чи працює ваш пульт.

Пульти дистанційного керування та перешкоди

Bluetooth має деякі переваги перед інфрачервоним, наприклад, як відсутність прямої видимості між пультом дистанційного керування та Fire Stick лише зменшує дальність, а не заважає пульту взагалі працювати. Однак пульти дистанційного керування Bluetooth сприйнятливі до перешкод, яких не мають інфрачервоні пульти. Перевірте, чи немає поблизу вашого Fire Stick будь-якого з наведених нижче пристроїв:

 • Мікрохвильові печі
 • Бездротові колонки
 • Неекрановані коаксіальні кабелі
 • Бездротові телефони
 • Бездротові колонки
 • Інші бездротові пристрої

Якщо у вас є будь-які бездротові пристрої або щось інше, що може спричинити перешкоди Bluetooth, поблизу вашої Fire Stick спробуйте перемістити їх. Якщо це неможливо, спробуйте вимкнути їх і відключити по черзі, щоб перевірити, чи дозволяє це працювати пульту дистанційного керування Fire Stick. Це повинно дозволити вам визначити джерело втручання та розібратися з цим відповідно.

Дистанційна сумісність Fire Stick

Якщо ваша проблема почалася, коли ви придбали запасний пульт дистанційного керування Fire Stick, і вам не вдалося його успішно створити, це може мати проблему сумісності. Існує кілька поколінь Fire Stick, інші пристрої Fire TV та пульти дистанційного керування Fire TV, і всі вони не працюють разом. Amazon підтримує список пультів дистанційного керування та пристроїв Fire TV, за допомогою яких ви можете переконатися, що ваш пульт дистанційного керування та пристрій навіть здатні працювати разом.

Спробуйте скористатися додатком Fire TV Phone

Якщо ви вичерпали всі свої варіанти, можливо, пульт дистанційного керування Fire TV мав несправність або він був пошкоджений. Найкращим варіантом, у такому випадку, є придбання нового пульта дистанційного керування. Тим часом ви можете фактично використовувати свій Android або iPhone як пульт для пристрою Fire Stick або Fire TV.

Віддалений додаток Fire TV, що працює на телефоні Android.

Щоб керувати телефоном своїм пристроєм Fire TV, потрібно встановити віддалений додаток Fire TV. Ось де його взяти:

 • Android: віддалений додаток Fire TV у Google Play.
 • iOS: віддалений додаток Fire TV у магазині програм.
 • Kindle: віддалений додаток Fire TV у магазині додатків Amazon.

Ось як змусити його працювати з вашим пристроєм Fire Stick або Fire TV:

 1. Підключіть пристрій Fire Stick або Fire TV і зачекайте, поки він завантажиться.

 2. Завантажте та встановіть віддалений додаток Fire TV та запустіть його.

 3. Увійдіть у свій обліковий запис Amazon у віддаленому додатку Fire TV.

 4. Виберіть свій пристрій Fire TV зі списку пристроїв у програмі.

 5. Зачекайте, поки на вашому телевізорі з’явиться код, і введіть його в програмі.

 6. Ось і все, ваш телефон тепер буде функціонувати як пульт дистанційного керування Fire TV.