Saltar al contenido

Що робити, коли файли Microsoft Word не відкриваються

21 de julio de 2021

Іноді файли Windows пошкоджуються або пошкоджуються. Це ускладнює відкриття цих файлів у Microsoft Word. Якщо це трапиться з вами, наведений нижче посібник допоможе вам відновити файли та продовжити роботу. Інструкції в цій статті стосуються Word для Microsoft 365, Word 2019, Word 2016, Word 2013, Word 2010 і Word 2007.

Змістовий покажчик

Як відновити файлові асоціації Microsoft Word

Асоціації файлів Windows можуть ненавмисно змінитися. Для вирішення проблеми виконайте такі дії:

  1. Відкрийте Провідник файлів Windows, перейдіть до папки, що містить файл, а потім клацніть файл правою кнопкою миші.

  2. Виберіть Відкрити за допомогою.

  3. Виберіть Microsoft Word зі списку опцій. Наступного разу, коли ви виберете файл, він відкриється правильно.

Як відкрити пошкоджений файл Word

Якщо файл пошкоджено, скористайтеся функцією Відкрити та відновити, щоб відновити його.

  1. Відкрийте Word, виберіть Файл > відчинено > Перегляньте, потім перейдіть до розташування файлу. Не відкривайте файл із Останні розділ. В Office 2013 виберіть місце, а потім виберіть Перегляньте. В Office 2010 вам не потрібно вибирати Перегляньте.

    Значок

  2. Виберіть потрібний файл, виберіть відчинено спадну стрілку, потім виберіть Відкрити та відремонтувати.

    Команда

Як уникнути пошкодження файлів

Файли зазвичай псуються, коли комп’ютер виходить з ладу або втрачає живлення. Якщо це сталося, відкрийте попередню версію файлу, якщо ви ввімкнули функцію автоматичного відновлення в налаштуваннях Word. Пошкодження файлу також відбувається, коли файл зберігається на USB-пристрої, який відключено, коли він відкритий у Windows. Якщо індикатор активності пристрою блимає, зачекайте кілька секунд після того, як він припинить блимати, перш ніж виймати його. Якщо це не зупиняється, перейдіть на панель завдань Windows і виберіть Безпечне вилучення обладнання значок. Крім того, у Microsoft 365 зберігайте файли в OneDrive і використовуйте функцію автоматичного збереження як додатковий рівень захисту.