Saltar al contenido

Що робити, коли iTunes не має назв пісень для вашої музики

29 de junio de 2021

Цифрові музичні файли – це не єдине, що додається до iTunes під час імпорту компакт-диска. Ви також отримуєте назви пісень, виконавців та альбомів для кожного доданого MP3 або AAC. Іноді, однак, ви копіюєте компакт-диск у iTunes і виявляєте, що у вас щойно з’явилися «Трек 1» та «Трек 2» на неназваному альбомі постійно популярного «Невідомого виконавця» (я віддаю перевагу їхнім попереднім роботам, особисто). Іноді ви просто отримуєте порожнє місце, де має бути ім’я виконавця чи альбому. Якщо ви коли-небудь бачили, як це траплялося, ви можете задатися питанням, чому в iTunes немає назв пісень і як це виправити. Ця стаття містить відповідь на обидва питання.

Змістовий покажчик

Як iTunes визначає компакт-диски та пісні

Назви пісень та альбомів не кодуються на компакт-диски. Вся ця інформація насправді живе в Інтернеті. Коли ви копіюєте компакт-диск, iTunes використовує службу GraceNote (раніше відому як CDDB або База даних компакт-дисків) для ідентифікації компакт-диска та додавання імен пісень, виконавців та альбомів для кожної композиції. GraceNote – це масивна база даних про альбоми, яка дозволяє відрізнити один компакт-диск від іншого, використовуючи дані, унікальні для кожного компакт-диска, але приховані від користувачів. Коли ви вставляєте компакт-диск у свій комп’ютер, iTunes надсилає дані про компакт-диск GraceNote. Потім GraceNote надає інформацію про пісні на цьому компакт-диску в iTunes.

Чому пісні в iTunes іноді не містять інформації

Коли ви не отримуєте назв пісень або альбомів у iTunes, це пов’язано з тим, що GraceNote не надсилала жодної інформації до iTunes. Це може статися з кількох причин:

 • Компакт-диск вийшов з дуже невеликого звукозапису, є неясним або вийшов самостійно. Такі альбоми можуть не входити до бази даних GraceNote.
 • Ви імпортуєте комбінований компакт-диск, на якому при створенні не було цієї інформації.
 • Коли ви копіюєте компакт-диск у iTunes, ваш комп’ютер не під’єднаний до Інтернету. Вам потрібно веб-з’єднання, щоб iTunes спілкувався з GraceNote та надсилав вам інформацію про трек.

Як отримати інформацію про компакт-диск із GraceNote в iTunes

Якщо під час вставлення компакт-диска ви не отримуєте інформації про пісню, виконавця чи альбом, ще не імпортуйте компакт-диск у iTunes. Перевірте підключення до Інтернету. Якщо це не працює, відновіть з’єднання, знову вставте компакт-диск і перевірте, чи є у вас інформація про пісню. Якщо ви це зробите, продовжуйте копіювати компакт-диск. Якщо ви вже імпортували компакт-диск, але у вас відсутня вся його інформація, ви все одно зможете отримати його з GraceNote. Для цього:

 1. Переконайтеся, що ви підключені до Інтернету.

 2. Відкрийте iTunes, якщо він ще не запущений.

 3. Клацніть піснею, про яку ви хочете отримати інформацію.

 4. Клацніть на Файл меню.

 5. Клацніть Бібліотека.

 6. Клацніть Отримати назви треків.

 7. На цьому етапі iTunes зв’яжеться з GraceNote. Якщо він може відповідати пісні, він автоматично додає будь-яку інформацію, яку має. Якщо це не може точно відповідати пісні, у спливаючому вікні може бути запропонований вибір варіантів. Виберіть правильний і натисніть гаразд.

Якщо компакт-диск все ще знаходиться у вашому комп’ютері, ви також можете натиснути Варіанти меню у верхньому правому куті екрана імпорту компакт-дисків, а потім натисніть Отримати назви треків.

Як додати власну інформацію про компакт-диск у iTunes

Якщо компакт-диск відсутній у GraceNote, вам потрібно буде додати інформацію до iTunes вручну. Поки ви знаєте ці деталі, це досить легко. Дізнайтеся, як у цьому посібнику з редагування інформації про пісню iTunes.

Як додати інформацію про компакт-диск до GraceNote

Ви можете допомогти GraceNote покращити свою інформацію та допомогти іншим людям уникнути цієї проблеми, подавши інформацію про компакт-диск. Якщо у вас є музика, яку GraceNote не може розпізнати, ви можете надіслати інформацію, виконавши такі дії:

 1. Переконайтеся, що ваш комп’ютер підключений до Інтернету.

 2. Вставте компакт-диск у свій комп’ютер.

 3. Запустіть iTunes.

 4. Клацніть на піктограму компакт-диска у верхньому лівому куті, щоб перейти на екран імпорту компакт-дисків. Поки компакт-диск вставлений у ваш привід і відображається в iTunes, НЕ ще імпортуйте компакт-диск у iTunes.

 5. Відредагуйте всю інформацію про пісню, виконавця та альбом для компакт-диска, який ви хочете надіслати, за допомогою кроків у статті, на яку посилається в останньому розділі.

 6. Клацніть на Варіанти значок.

 7. Клацніть Надішліть імена доріжок CD у спадному меню.

 8. Тоді iTunes надішле інформацію, яку ви додали про цю пісню, до GraceNote для включення до своєї бази даних.