Saltar al contenido

Що робити, коли Skype не працює

16 de junio de 2021

Якщо ви не можете змусити Skype працювати, є кілька кроків з усунення несправностей, які ви можете виконати, щоб побачити, в чому проблема, і відновити роботу.

tebapit / Маріца Патрінос

Змістовий покажчик

Причини роботи Skype не працюють

Можливо, є проблема з мікрофоном або проблема з налаштуваннями звуку, і ви не чуєте іншу людину, або вони не чують вас. Або, можливо, ви не можете увійти в Skype, тому що забули свій пароль. Тим не менше, ще однією причиною може бути те, що ваші зовнішні динаміки або мікрофон більше не працюють, і вам потрібно придбати нове обладнання. Можливо, Skype не підключиться. Незалежно від проблеми, насправді є лише кілька вартих вартості речей, які ми сформулювали нижче. Навіть якщо ви вже виконували деякі з цих кроків, виконайте їх ще раз у тому порядку, як ви бачите їх тут. Спочатку ми розпочнемо вас із найпростіших та найімовірніших рішень. Якщо у вас виникають проблеми із здійсненням відеодзвінків у форматі HD за допомогою Skype, існує ряд інших факторів, які впливають на усунення причини.

Крок 1: Скиньте пароль

Скиньте пароль, якщо не можете увійти в Skype. Відвідайте Microsoft Recover Your Account, щоб пройти через скидання пароля Skype. Введіть адресу електронної пошти, яку ви використовували під час першої реєстрації в Skype, а потім дотримуйтесь вказівок, щоб дізнатись, як отримати новий пароль, і знову увійти в систему, щоб знову розпочати відео- та аудіодзвінки. Якщо вам потрібен новий обліковий запис Skype, ви можете створити його на сторінці Створення облікового запису.

Крок 2: Перевірте, чи це проблема Skype

Подивіться, чи не мають проблеми інші зі Skype. Ви не можете багато чого зробити, щоб виправити Skype, якщо це не ваша проблема. Іноді все відбувається не так у кінці Skype, і єдине, що ви можете зробити, це зачекати. Найкращий спосіб перевірити, чи не працює Skype або у нього виникають проблеми з його службою обміну повідомленнями, – перевірити статус Skype / серцебиття Skype. Якщо проблема зі Skype, це вплине на всі платформи, будь то в Інтернеті, на мобільному пристрої, на ноутбуці, Xbox тощо. Щось інше, що ви можете зробити для усунення проблеми зі Skype, це перевірити Детектор вниз, щоб перевірити, чи інші користувачі Skype повідомляють, що Skype не працює або має якісь інші проблеми з підключенням. Якщо будь-який веб-сайт виявляє проблему, це, швидше за все, означає, що ви не єдиний, хто не може користуватися Skype. Просто почекайте годину або близько того і спробуйте ще раз.

Крок 3: Перевірте підключення до мережі

Переконайтесь, що це не проблема мережі. Skype не працюватиме, якщо у вас немає підключення до мережі. Це вірно, якщо ви використовуєте Skype з будь-якого пристрою, будь то в Інтернеті, на телефоні, комп’ютері тощо. Якщо ви не можете відкрити веб-сайти з кроку 1 або нічого іншого не працює, можливо, вся ваша мережа не працює . Спробуйте перезапустити маршрутизатор або виконайте наші дії з усунення несправностей щодо проблем Wi-Fi. Якщо інші веб-сайти працюють у звичайному режимі, причина, через яку Skype не може здійснювати дзвінки, або причина, через яку він втрачає дзвінки, може бути пов’язана з використанням пропускної здатності. Якщо у вашій мережі кілька людей одночасно користуються Інтернетом, призупиніть або припиніть діяльність на цих пристроях, а потім перевірте, чи Skype знову почне працювати.

Крок 4: Перевірте налаштування звуку та дозволи Skype

Якщо ви не можете почути інших абонентів, коли вони перебувають у Skype, перевірте, чи інші джерела звуку, як-от відео YouTube, працюють належним чином. Просто відкрийте там будь-яке відео, щоб побачити, чи чуєте ви його. Якщо в Skype особлива помилка відтворення (а не на YouTube тощо), і ви не можете почути іншу людину, з якою ви скачуєте, або вона не може вас почути, потрібно перевірити, чи має Skype доступ до вашого динаміки та мікрофон.

Використання Skype на комп’ютері

Якщо ви використовуєте Skype на комп’ютері, відкрийте Skype і торкніться значка Alt щоб побачити головне меню. Потім перейдіть до Інструменти > Налаштування аудіо та відео.

 • Коли це налаштування відкрито, зверніть увагу на область гучності під Мікрофон. Під час розмови ви повинні бачити, як смуга загоряється, як на цій картинці.
 • Якщо мікрофон не працює зі Skype, виберіть меню поруч Мікрофон і подивіться, чи є інші варіанти; можливо, вибрано неправильний мікрофон.
 • Якщо немає інших, з яких можна вибрати, переконайтеся, що мікрофон підключений до мережі, увімкнений (якщо він має вимикач живлення) та має акумулятори (якщо бездротові). Нарешті, відключіть мікрофон, а потім знову приєднайте його.
 • Щоб перевірити звук у Skype, щоб переконатися, що в ньому використовуються правильні динаміки, виберіть Тестовий звук під Доповідачі варіант. Ви повинні почути звук у гарнітурі або динаміках.
 • Якщо під час відтворення зразкового звуку ви нічого не чуєте, переконайтеся, що динаміки або навушники повністю повернуті вгору (деякі навушники мають фізичні кнопки гучності), а екранні налаштування 10.
 • Якщо рівень гучності гарний, перевірте меню поруч із Доповідачі і подивіться, чи є інший варіант для вибору, а потім спробуйте ще раз зразковий звук.

Використання Skype для мобільних пристроїв

Якщо ви використовуєте Skype на планшеті або телефоні, то ваші динаміки та мікрофон вбудовані у ваш пристрій і не можуть бути налаштовані вручну. Однак, як і раніше існують належні дозволи, які Skype вимагає для використання вашого мікрофона, і якщо їх немає, він не дозволить нікому почути, що ви говорите через нього. На пристроях iOS, таких як iPhone, iPad та iPod touch:

 • Зайдіть в Налаштування додаток.
 • Прокрутіть до кінця Skypeта торкніться його.
 • Переконайтеся, що Мікрофон параметр увімкнено (міхур зелений), щоб Skype міг отримати доступ до мікрофона вашого пристрою. Просто натисніть кнопку праворуч, якщо вона ще не зелена.

Пристрої Android можуть надавати Skype доступ до мікрофона таким чином:

 • відчинено Налаштування і потім Програми.
 • Знайдіть і відкрийте Skype і потім Дозволи.
 • Виберіть Дозвольте.

Крок 5: Перевірте налаштування відео та дозволи Skype

Проблеми з доступом Skype до камери можуть бути причиною того, що людина, з якою ви скачуєте, не може бачити ваше відео.

Skype для комп’ютерів

Якщо відео Skype не працює на вашому комп’ютері, відкрийте налаштування відео Skype через Інструменти > Налаштування аудіо та відео пункт меню (натисніть Alt якщо ви не бачите меню). Ви побачите зображення у цьому вікні, якщо веб-камера налаштована належним чином. Якщо ви не бачите в прямому ефірі свого відео перед камерою, візьміть до уваги ці поради:

 • Спробуйте відключити, а потім знову підключити веб-камеру, якщо вона зовнішня.
 • Переконайтесь, що камера нічого фізично не блокує.
 • Використовуйте меню праворуч від Камера в налаштуваннях, щоб вибрати іншу камеру, якщо у вас кілька.

Skype для мобільних пристроїв

Якщо відео Skype не працює на вашому iPad, iPhone або інших пристроях iOS, перейдіть до Налаштування додаток і знайдіть Skype зі списку, а потім увімкніть Камера доступ, якщо це ще не зроблено. Якщо ви використовуєте пристрій Android, запустіть Налаштування а потім знайдіть Програми. Відкрийте Skype а потім виберіть Дозволи зі списку та увімкніть Камера варіант. Якщо пристрій все ще не дозволяє використовувати відео в Skype, пам’ятайте, що перемикатися між передньою та задньою камерами дуже просто. Якщо ваш телефон лежить на столі або ви тримаєте його певним чином, він може повністю заблокувати відео і зробити так, що камера не працює. Спробуйте натиснути маленьку кнопку перемикання камери під час дзвінка, щоб переключитись між фронтальною та задньою камерами. Якщо зараз ви не телефонуєте, ви можете скористатися Камера можливість протестувати відео з вашого пристрою.

Крок 6: Зробіть тестовий дзвінок у Skype

Тепер, коли ви переконалися, що апаратне забезпечення ввімкнено та ввімкнено в Skype, настав час зробити тестовий аудіовиклик. Тестовий дзвінок перевірить, що ви чуєте через динаміки, а також говорите через мікрофон. Ви почуєте, як служба тестування розмовляє з вами, а потім вам нададуть можливість записати повідомлення, яке вам можна буде відтворити. Якщо ви не можете почути голос під час перевірки звуку або запис не відтворюється вам, і вам повідомляють, що проблема в пристрої звукозапису, повторіть наведені вище кроки, щоб переконатися, що апаратне забезпечення працює правильно і налаштовано правильно. В іншому випадку перейдіть до кроку 7 нижче для деяких інших варіантів. Ви також можете використовувати контактну службу тестування ехо / звуку для здійснення тестового відеодзвінка, але все це насправді показує вам власне відео під час аудіодзвінка. Це ще один спосіб перевірки відеодзвінків Skype.

Крок 7: Переінсталюйте Skype

Якщо після випробування вищевказаних кроків з усунення несправностей ви все одно не можете змусити Skype працювати, і це точно не проблема зі службою Skype (Крок 2), спробуйте видалити програму чи програму, а потім переінсталювати їх. Видаляючи Skype і встановлюючи останню версію, ви в основному скидаєте програму та всі її з’єднання з камерою та мікрофоном, що має вирішити будь-які проблеми. Однак, можливо, вам доведеться ще раз виконати описані вище дії, щоб переконатися, що нові підключення встановлені належним чином. Вам обов’язково слід взяти найсвіжішу копію Skype, якщо ви можете нормально користуватися Skype через веб-версію, але не для настільної версії. Якщо веб-камера та мікрофон працюють у вашому веб-браузері чудово, тоді є проблема з офлайн-версією, про яку потрібно подбати за допомогою перевстановлення.

Крок 8: Оновіть драйвери пристроїв

Якщо Skype все ще не дозволяє телефонувати та приймати відео, і ви користуєтеся Skype у Windows, вам слід розглянути можливість перевірки драйвера пристрою на веб-камеру та звукову карту. Якщо щось не так, то ваша камера та / або звук ніде не працюватимуть, в тому числі зі Skype, і, можливо, вам доведеться оновити драйвери.

Крок 9: Перевірте, чи працює мікрофон

Якщо ваш мікрофон остаточно не працює, спробуйте протестувати його за допомогою Інтернет-мікрофонного тесту. Якщо це також не дозволяє вам там говорити, тоді ваш мікрофон, ймовірно, вже не працює. На цьому етапі було б непогано замінити мікрофон, якщо припустити, що це зовнішній мікрофон. Якщо ні, ви завжди можете додати його.

Крок 10: Перевірте звук системи

Якщо в Інтернеті ви більше ніде не чуєте звук, динаміки підключені до мережі (якщо вони зовнішні), а драйвери звукової карти оновлені, то перевірте, чи блокує звук операційна система. Ви можете зробити це в Windows, вибравши піктограму невеликого гучності біля годинника; збільште гучність настільки голосно, наскільки це можливо для тестування, а потім повторіть спробу використання Skype. Якщо ви користуєтеся мобільним пристроєм, відкрийте програму Skype, а потім за допомогою кнопок гучності збоку переконайтеся, що телефон або планшет голосно ввімкнено. Якщо ви простежили все на цій сторінці, щоб переконатися, що тестовий дзвінок працює нормально, і ви можете побачити своє власне відео, то невелика ймовірність того, що будь-яка існуюча проблема Skype залишається за вами. Нехай інша людина також дотримується цих кроків, оскільки зараз це, швидше за все, проблема з її боку.