Saltar al contenido

Що роблять Інтернет і мережеві магістралі

31 de julio de 2021

У комп’ютерних мережах a хребет передає мережевий трафік на високій швидкості. Магістралі з’єднують локальні та глобальні мережі. Магістральні мережі забезпечують максимальну надійність та продуктивність широкомасштабних міжміських передач даних. Найвідоміші магістральні мережі з’єднують Інтернет.

Змістовий покажчик

Основні технології Інтернету

Майже весь веб -перегляд, потокове відео та інший поширений онлайн -трафік протікає через магістралі Інтернету. Вони складаються з мережевих маршрутизаторів і комутаторів, з’єднаних переважно волоконно -оптичними кабелями. Кожна оптоволоконна лінія на магістралі зазвичай забезпечує 100 Гбіт / с пропускної здатності мережі. Комп’ютери рідко підключаються безпосередньо до магістралі. Натомість мережі постачальників Інтернет -послуг або великі організації підключаються до цих магістралей, а комп’ютери мають непрямий доступ до магістралі.

Гвідо Роза/Getty Images
У 1986 році Національний науковий фонд США створив першу магістральну мережу для Інтернету. Перше посилання NSFNET забезпечувало лише 56 Кбіт / с – продуктивність, яка сміється за сучасними стандартами, – хоча до 1991 року його швидко оновили до лінії T1 1,544 Мбіт / с і до Т3 до 45 Мбіт / с. Багато наукових установ та дослідницьких організацій використовували NSFNET. Протягом 1990 -х років вибухове зростання Інтернету в значній мірі фінансувалося приватними компаніями, які створили власні хребти. Зрештою Інтернет став мережею менших магістралей, якими керують провайдери Інтернет -послуг, які залучають найбільші національні та міжнародні магістралі, що належать великим телекомунікаційним компаніям.

Магістралі та агрегація посилань

Одним з методів управління дуже великими обсягами трафіку даних, які протікають через магістральні мережі, називається агрегація посилань або транкінг. Агрегування каналів передбачає скоординоване використання кількох фізичних портів на маршрутизаторах або комутаторах для доставки єдиного потоку даних. Наприклад, чотири стандартних посилання зі швидкістю 100 Гбіт / с, які зазвичай підтримують різні потоки даних, можна об’єднати разом, щоб забезпечити один канал 400 Гбіт / с. Мережеві адміністратори налаштовують обладнання на кожному кінці з’єднання для підтримки цього транкінгу.

Виклики з мережевими магістралями

Завдяки своїй центральній ролі в Інтернеті та глобальних комунікаціях, магістральні установки є головною мішенню для атак. З цієї причини постачальники, як правило, приховують місцезнаходження та деякі технічні деталі свого хребта. Наприклад, одне університетське дослідження про основні канали Інтернету в США вимагало чотирьох років досліджень і досі є неповним. Національні уряди іноді жорстко контролюють вихідні магістральні зв’язки своєї країни і можуть або цензурувати, або повністю закрити доступ до Інтернету для своїх громадян. Взаємодія між великими корпораціями та їх угоди щодо спільного використання мереж один одного також ускладнюють динаміку бізнесу.