Skip to content

Що сталося з функцією “Повідомлення про відмову” від Apple Mail?

4 de Липень de 2021

У старих версіях пошти, електронної пошти програми Apple, була функція, яка називається Bounce to Sender, що дозволяла користувачам надсилати небажане повідомлення назад своєму автору. Ідея полягала в тому, що якщо ви відхилите повідомлення, відправник припинить надсилати повідомлення електронної пошти на вашу адресу. Apple видалила цю функцію в Apple Mail версії 5 та пізнішої. Ось погляд на те, чому цю функцію було видалено, і як зараз Apple рекомендує користувачам обробляти спам та інші небажані електронні листи. Хоча ви не можете повернути повідомлення відправнику в Apple Mail, ви можете заблокувати відправника і більше не отримувати електронні листи від цієї конкретної особи або групи.

Чому функцію “Відмов до відправника” було видалено

З плином часу та технологій Apple зрозуміла, що ця функція може принести більше шкоди, ніж користі. Ці відхилені повідомлення підтвердили спамеру, що адреса електронної пошти дійсна і їх повідомлення отримано. Крім того, якщо спамер використовував підроблені адреси електронної пошти, повідомлення про відхилення повертається лише на підроблену адресу. У версіях Apple Mail версії 4 та більш ранніх, відмова від повідомлення був простим процесом. Ви виділіть повідомлення у поданні поштової скриньки та виберіть повідомлення > Відмов до відправника.

Рекомендації Apple щодо боротьби зі спамом

Замість того, щоб повертати повідомлення відправнику, Apple Mail має кілька інструментів для роботи з небажаними електронними листами.

Використовуйте вбудовану функцію небажаної пошти

Вбудований фільтр небажаної пошти Apple Mail привертає увагу до спаму, виділяючи підозрілі повідомлення, які ви можете підтвердити як сміття або позначити як безпечні. Цей процес вчить Apple Mail, як краще фільтрувати електронну пошту. Якщо Apple Mail пропустить небажане повідомлення, позначте його як небажане, клацнувши правою кнопкою миші електронний лист і вибравши Позначити як сміття, або вибравши Небажана на панелі інструментів (представлена ​​великим пальцем). Якщо ви не бачите піктограму сміття (великі пальці вгору або вниз) на панелі інструментів, виберіть Пошта > Преференції > Небажана пошта і виберіть Увімкнути фільтрацію небажаної пошти.

Налаштування правил пошти Apple

Правила в Apple Mail допомагають організувати та автоматизувати систему електронної пошти, дозволяючи направляти електронну пошту до певних папок. Налаштуйте правила, які допоможуть визначити, що таке небажана чи небажана пошта, і надішліть їх у папку Смітник або іншу папку, яку ви призначите. Точно відрегулюйте ефективність правила, додавши кілька умов, таких як відправник, вміст, тематика тощо.