Saltar al contenido

Що таке адаптивний контролер Xbox і як він працює?

1 de agosto de 2021

Адаптивний контролер Xbox – це спеціальний пристрій, призначений для того, щоб полегшити грати у відеоігри людям з фізичними та розумовими вадами. Пристрій було випущено наприкінці 2018 року в США і з тих пір стало доступним у більшості великих регіонів світу.

Змістовий покажчик

Дизайн адаптивного контролера Xbox

Дизайн адаптивного контролера Xbox на перший погляд виглядає дуже простим: дві гігантські кнопки чорного кола замінюють традиційні кнопки A і B поряд із більшою, ніж звичайна, D-панеллю та трохи більшими кнопками меню Xbox One. Незважаючи на спрощений зовнішній вигляд, адаптивний контролер Xbox також має 19 портів для додаткових аксесуарів, які після підключення можуть працювати як входи для інших кнопок на звичайному контролері Xbox, таких як X, Y, RT, RB, LT та ФУНТ.

Чим відрізняється адаптивний контролер Xbox One?

При підключенні відповідних аксесуарів адаптивний контролер Xbox може виконувати всі основні функції традиційного контролера Xbox.

Microsoft
Його основні та найбільш очевидні відмінності полягають у його форм-факторі, що полегшує використання особам з низьким рівнем фізичної координації, а також у можливості налаштування, що дозволяє адаптувати його для окремих випадків використання.

Доступні аксесуари для адаптивного контролера Xbox

19 портів адаптивного контролера Xbox підтримують широкий спектр додаткових аксесуарів від першої та сторонніх виробників, які можуть налаштовувати входи кожної кнопки контролера Xbox і роблять ігровий процес більш доступним для тих, хто має певні потреби. Через фактор ніші адаптивного контролера Xbox, контролер та всі його аксесуари, як правило, не продаються у фізичних роздрібних магазинах і їх потрібно купувати в Інтернеті. Ось деякі з підтримуваних аксесуарів для адаптивного контролера Xbox.

  • Джойстик Logitech Extreme 3D Pro: традиційний ігровий джойстик.
  • Набір для ніг з кріпленням для тіла: Підставка, призначена для контролера, яка може підключатися до руки, ноги, тіла або інвалідного візка.
  • QuadStick: Ігровий контролер для чотириплегіків, який дозволяє гравцям вводити елементи керування рухами рота.
  • Перемикачі AbleNet: Великі кнопки, які можна розмістити в різних положеннях.
  • 3DRudder Foot Motion Controller: Пристрій введення, призначений для розміщення на підлозі.
  • Одноручний джойстик PDP: маленький доступний джойстик, який можна тримати в одній руці.
  • Ножна педаль вимикача 3: більша педаль, яку можна використовувати як кнопковий вхід.

Які консолі підтримують адаптивний контролер Microsoft?

Адаптивний контролер Xbox повністю підтримується на всіх консолях Xbox One, включаючи оригінальний Xbox One, Xbox One S і Xbox One X.

Адаптивний контролер Xbox і консоль Xbox One S.

Microsoft
Як і звичайні контролери Xbox, адаптивний контролер Xbox також можна використовувати з комп’ютерами та планшетами з ОС Windows 7, Windows 8.1 та Windows 10. Windows 10 є рекомендованою операційною системою для адаптивного контролера Xbox, оскільки пропонує більшу підтримку для ігор та налаштування контролера за допомогою безкоштовного додатка Windows 10 Xbox Accessories. Очікується, що підтримка адаптивного контролера Xbox продовжиться для майбутніх консолей Xbox та операційних систем Windows. Він підключається до консолей Xbox та ПК з Windows за допомогою бездротового Bluetooth Xbox і USB-C.

Де доступний контролер доступності Xbox?

Адаптивний контролер Xbox від Microsoft можна придбати в Австралії, Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Греції, Ірландії, Італії, Нідерландах, Новій Зеландії, Норвегії, Польщі, Португалії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США. Основне місце для придбання адаптивного контролера Xbox – з офіційного веб -сайту Microsoft Store, хоча інші інтернет -магазини також можуть його продавати. Веб -сайт Microsoft Store зазвичай поставляється на міжнародній основі, тому навіть якщо адаптивний контролер Xbox офіційно не підтримується у вашій країні, ви все одно зможете імпортувати його, замовивши його в Інтернеті.

Відеоігри, які підтримують адаптивний контролер Xbox

Адаптивний контролер Xbox можна використовувати для гри в більшість відеоігор на консолі Xbox One, включаючи назви Xbox One та ті, у які можна грати через зворотну сумісність з Xbox 360 та оригінальних поколінь консолей Xbox. Єдині ігри Xbox, на які Адаптивний контролер Xbox не може грати, – це ті, які покладаються виключно на введення через датчик Kinect або смартфон, наприклад Танець Центральний прожектор та Просто танцюй серія. На ПК з Windows адаптивний контролер Xbox можна використовувати для гри в будь -яку гру, яка має параметри керування для звичайного контролера Xbox. Будь -яка гра Windows 10 з брендом Xbox Play Anywhere гарантовано підтримує контролери Xbox.

Чи підтримує адаптивний контролер Xbox гарнітури?

Роз’єм для стереогарнітури 3,5 мм розташований на адаптивному контролері Xbox. Цей аудіороз’єм підтримує найпоширеніші навушники, гарнітури та навушники. Однак гарнітури USB не підтримуються. Оригінальні гарнітури Xbox не розроблені спеціально для звичайного контролера Xbox.