Saltar al contenido

Що таке Бітлі? Вступ до інструменту спільного використання соціальних посилань

25 de julio de 2021

Бітлі в основному відомий тим, що є популярним скорочувачем URL-адрес, але це ще не все. На додаток до обробки мільярдів кліків веб-посилань щомісяця, Bitly – це ще й потужний інструмент Інтернет-маркетингу, який використовується для відстеження кліків, перегляду рефералів сайту та отримання уявлення про те, з яких географічних місць надходить більшість кліків.

Змістовий покажчик

Використання Bitly як простого укорочувача URL-посилань

tebapit / Тереза ​​Чієчі
Якщо ви перейдете на веб-сайт Bitly, ви можете вставити посилання в поле в центрі екрана, щоб воно автоматично скоротилося. У полі автоматично відображатиметься ваше нещодавно скорочене посилання, кнопка для його легкого копіювання, підсумок вмісту посилання, скільки кліків воно отримало та можливість приєднатися до Bitly, щоб ви могли зберігати та контролювати всі свої скорочені посилання. Якщо все, що ви хочете зробити, це використовувати Bitly для скорочення посилання, щоб було простіше ділитися ним, ви можете зробити це без проблем, не зареєструвавшись як користувач. Але якщо ви хочете зберегти свої вкорочені посилання впорядкованими, звертатися до них знову в майбутньому та відстежувати кліки по цих посиланнях, то, мабуть, хороша ідея зареєструвати безкоштовний обліковий запис користувача.

Використання Bitly з безкоштовним рахунком

З безкоштовним обліковим записом користувача ви отримуєте доступ лише до Ваші Bitlinks вкладку. Щоб користуватися інформаційною панеллю, користувацькими вкладками Bitlinks та OneView, потрібно оновити обліковий запис преміум-класу. На вкладці Ваші Bitlinks ви побачите гістограму, яка показує кількість Bitlinks, створених вами за останній тиждень (або більший / менший діапазон дат, якщо ви налаштовуєте його за датами вгорі праворуч), а також короткий підсумок загальної кількості кліків , верхні реферали та верхнє розташування у верхньому лівому куті екрана. Під цим ви побачите ваш канал Bitlinks зліва. Виберіть Bitlink, щоб побачити зведення деталей справа.

Знімок екрана Bitly.com.

Створення Bitlinks на Bitly

Щоб створити нову Bitlink, наведіть курсор на оранжевий Створити і виберіть Bitlink зі спадного меню. Праворуч на екрані з’явиться поле, де ви зможете вставити довге посилання та автоматично побачити, як ваше посилання стає Bitlink.

Знімок екрана Bitly.com.

Якщо ви хочете, ви можете налаштувати кілька останніх символів вашого Bitlink. Коли ви будете готові використовувати свій Bitlink, виберіть Копіювати , щоб скопіювати та вставити його кудись або в Поділитися кнопку, щоб поділитися нею в Twitter або Facebook.

Керування вашими посиланнями

Щоразу, коли ви створюєте новий Bitlink, він потрапляє у ваш канал Bitlinks (найновіший угорі та найстаріший знизу), тому ви завжди можете повернутися до нього пізніше. Ви можете натиснути будь-яке посилання в стовпці внизу ліворуч, щоб побачити його деталі праворуч, включаючи заголовок сторінки, на яку воно посилається, кнопки для копіювання / спільного використання / редагування, статистику трафіку, рефералів та місцеположення.

Знімок екрана Bitly.com.

Щоб ваші Bitlinks були організовані, коли ви додаєте більше, ви можете встановити прапорець біля будь-якого Bitlink у вашому каналі, щоб або позначити його, або приховати. Ви можете використовувати рядок пошуку у верхній частині, щоб знайти конкретні Bitlinks за ключовим словом або тегом.

Відкритий API Bitly

Можливо, ви помічали інші популярні веб-сайти та інструменти, які автоматично включають Bitlinks у свої функції. Це тому, що Bitly пропонує відкритий загальнодоступний API, щоб сторонні служби могли ним скористатися.

Bitly Tools

Не забудьте перевірити інструменти Bitly, якщо ви створюєте та обмінюєтеся багатьма посиланнями. Ти можеш:

  • Додайте розширення браузера до вибраного вами веб-браузера (Safari, Chrome або Firefox)
  • Перетягніть закладку на панель закладок.
  • Завантажте програму для iPhone або Android.
  • Додайте плагін WordPress на свій сайт WordPress.

Використання власного фірмового короткого домену

Не зовсім задоволений bit.ly URL? Нема проблем! Bitly досить універсальний, що підтримує фірмові короткі домени, які ви купуєте у реєстратора доменів. Наприклад, ще до того, як About.com став DotDash.com, він мав фірмовий короткий домен, abt.com. Bitly проводить вас через процес налаштування вашого фірмового короткого домену для роботи з платформою, щоб ви могли відстежувати ваші кліки та статистику, як звичайний Bitlink. Кожного разу, коли ви створюєте нове Bitlink у Bitly, просто виберіть bit.ly над довгим полем URL-адреси, щоб перейти до використання власного фірмового домену.