Skip to content

Що таке ведучий блогу?

5 de Липень de 2021

Коли ви вирішите розробити та опублікувати щоденник в Інтернеті, вам знадобиться ведучий блогу.

Що таке ведучий блогу?

Ведучий блогу – це компанія, яка надає місце на своїх серверах та обладнання для зберігання вашого блогу. Це робить щоденник доступним в Інтернеті кожному. Як правило, провайдер хосту блогу бере плату за зберігання вашого блогу на своєму сервері. Незважаючи на те, що існує кілька безкоштовних компаній, що займаються хостингом блогів, ці послуги часто обмежені. Створені ведучі блогів надають різноманітні допоміжні послуги. Деякі ведучі блогів також надають програмне забезпечення для ведення блогу.

Спочатку отримайте домен

Якщо ви не придбали доменне ім’я для свого блогу, виберіть хостингову компанію, яка надає послуги домену та послуги хостингу блогів. Деякі компанії з хостингу блогів включають безкоштовний домен на один рік із придбанням веб-хостингу або хостингу блогів. Коли ви використовуєте одну і ту ж компанію для послуг хостингу доменів та блогів, вам не потрібно буде передавати або підключати своє доменне ім’я до іншої компанії, що розміщує блоги. Ви будете використовувати одну компанію для всіх ваших служб ведення блогу.

Що шукати у ведучому блогу?

Якщо постачальник пропонує кілька рівнів обслуговування, вивчіть особливості, а потім виберіть пакет, який найкраще відповідає вашим потребам. Якщо ви не впевнені, виберіть основний план компанії. Якщо ви передумаєте, ви можете оновити пакет. Деякі функції, які потрібно шукати в хості блогу, включають:

  • Безкоштовне або недороге доменне ім’я (або компанія, яка дозволяє використовувати домен, придбаний у іншої компанії).
  • Цілодобова підтримка клієнтів.
  • Безкоштовне програмне забезпечення для створення веб-сайтів (якщо ви не створюєте свій сайт в іншому місці, а потім завантажуєте його на платформу хоста блогу).
  • Сертифікат SSL (для безпеки).
  • Облікові записи електронної пошти та обсяг пам’яті в облікових записах електронної пошти.
  • Кількість місця для зберігання вашого блогу на сервері. Блоги зазвичай не є величезними файлами, тому вам може не знадобитися необмежений простір. Однак постачальник послуг оновить ваш план, щоб забезпечити більше місця, якщо ви запитаєте.

Ознайомтесь із нашим списком найкращих сайтів для розміщення блогів.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Гунелій, Сьюзен. “Що таке ведучий блогу?” ThoughtCo, 4 червня 2021 р., Thinkco.com/what-is-blog-host-3476271.
Гунелій, Сьюзен. (2021, 4 червня). Що таке ведучий блогу? Отримано з https://www.thoughtco.com/what-is-blog-host-3476271
Гунелій, Сьюзен. “Що таке ведучий блогу?” ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/what-is-blog-host-3476271 (доступ 5 липня 2021 р.).