Saltar al contenido

Що таке додаток Pushbullet для Android?

17 de julio de 2021

Pushbullet – це проста програма, яка поєднує ваш смартфон, планшет і робочий стіл. Ви можете завантажити Pushbullet для iOS, Android, веб-браузерів та робочих столів. Основна мета програми – керувати мобільними сповіщеннями з будь-якого пристрою, надсилаючи їх на ваш комп’ютер.

Змістовий покажчик

Налаштування Pushbullet

Почніть із завантаження програми Pushbullet для Android на свій смартфон або планшет. Щоб зареєструватися в Pushbullet, вам потрібно підключити його до свого профілю Facebook або Google; немає можливості створити унікальний логін.

Після того, як ви ввійшли в систему, програма проведе вас через її функції, включаючи надсилання текстових повідомлень з робочого столу, керування сповіщеннями та обмін посиланнями та файлами між пристроями.

Завантажити для:

Pushbullet у Chrome та інших браузерах

Отримавши логін, ви можете встановити плагін веб-переглядача для Chrome, Firefox, Opera або клієнта на робочому столі. Ваш вибір – встановити як плагін, так і настільну програму або лише один; Pushbullet працює в будь-якому випадку.

Плагін Chrome для pushbullet

У настільному додатку або плагіні браузера ви можете побачити список усіх підключених пристроїв. Ви можете змінити імена відповідно до своїх уподобань, наприклад, «Телефон tebapit» замість «Galaxy S9».

Повідомлення Pushbullet

Сповіщення з’являються в правому нижньому куті екрана. Якщо у вас є плагін для браузера, ви можете побачити кількість сповіщень, що очікують на вашу відповідь, поруч із піктограмою Pushbullet у верхньому правому куті. Відхиляючи сповіщення на робочому столі, ви також відхиляєте його на мобільному пристрої. Отримавши текст, ви побачите це сповіщення на своєму смартфоні, планшеті та робочому столі. Ви можете відповідати на повідомлення з будь-якого з цих пристроїв та надсилати нові. Можливо, ви отримаєте забагато повідомлень через Pushbullet. У цьому випадку ви можете ігнорувати сповіщення на робочому столі для кожного додатка, зайшовши в налаштування. Наприклад, ви можете вимкнути сповіщення, які надходять на ваш робочий стіл. Щоразу, коли ви отримуєте сповіщення, є можливість вимкнути всі сповіщення від цієї програми, крім того, щоб їх відхилити.

Налаштування робочого столу Pushbullet

Передача файлів та посилань

Ще однією чудовою особливістю є можливість передавати файли та посилання. Якщо ви часто починаєте читати статті на одному пристрої, а потім перемикаєтесь на інший, ви не можете припинити надсилати собі посилання по електронній пошті. За допомогою Pushbullet ви можете клацнути правою кнопкою миші веб-сторінку, вибрати Pushbullet у меню, а потім пристрій, на який ви хочете його надіслати, або навіть усі пристрої. На мобільному телефоні натисніть кнопку меню поруч із полем URL. Це воно. Щоб ділитися файлами з робочого столу, перетягніть файли в програму. На своєму мобільному пристрої виберіть файл, яким хочете поділитися, і виберіть Pushbullet з меню. Якщо ви ввімкнули його, ви також можете отримати доступ до файлів на своєму мобільному пристрої через настільну програму. Pushbullet зручний під час входу на веб-сайти, які використовують двофакторну автентифікацію. (Саме тоді вам потрібно ввести код, надісланий на ваш смартфон за допомогою текстового повідомлення, для додаткового рівня безпеки над вашим ім’ям користувача та паролем.) Можливість перегляду та копіювання текстового повідомлення на робочому столі економить час і терпіння. Усі ці функції чудові, але вас може турбувати безпека. Pushbullet пропонує додаткове наскрізне шифрування, що означає, що він не може прочитати інформацію, якою ви ділитесь між пристроями. Ця функція повинна бути включена в налаштуваннях і вимагає встановлення окремого пароля.

Особливості преміум-пулеметів

Pushbullet – це безкоштовна послуга, але ви можете перейти на план Pro і отримати доступ до кількох додаткових послуг. Ви можете вибрати платити 39,99 доларів на рік / 3,33 долари на місяць, або переходити з місяця на 4,99 доларів. Безкоштовної пробної версії немає, але програма пропонує 72-годинний період повернення коштів. Ви можете оплатити кредитною карткою або PayPal. Однією з найкрутіших функцій Pro є дзеркальна підтримка дій сповіщень. Деякі сповіщення Android називаються розширеними сповіщеннями, де ви отримуєте більше можливостей, ніж відкривати або відхиляти сповіщення. Наприклад, якщо програма дозволяє вам відкладати сповіщення, ви можете вибрати відкласти в сповіщенні Pushbullet. Якщо у вас є безкоштовний обліковий запис, ви побачите ці розширені опції сповіщень; вибір одного підказує оновити, що може дратувати. Можливо, крутіше – те, що Pushbullet називає універсальним копіюванням та вставленням. За допомогою нього ви можете скопіювати посилання або текст на свій комп’ютер, а потім взяти телефон і вставити його в додаток. Спочатку потрібно ввімкнути цю функцію на всіх своїх пристроях, і для цього потрібно завантажити настільну програму. Інші оновлення включають необмежену кількість повідомлень (проти 100 на місяць із безкоштовним тарифом), 100 ГБ місця для зберігання (проти 2 ГБ) та можливість надсилання файлів до 1 ГБ (проти 25 МБ). Ви також отримуєте пріоритетну підтримку, що, мабуть, означає, що ваші електронні листи відповідають швидше, ніж безкоштовні учасники.

Підтримка pushbullet

Якщо говорити про підтримку, розділ довідки в Pushbullet не є вичерпним. Він містить кілька поширених запитань, кожен із яких має активний розділ коментарів із відповідями співробітників Pushbullet. Ви можете зв’язатися з компанією безпосередньо, заповнивши веб-форму або надіславши електронне повідомлення.