Skip to content

Що таке кнопка Amazon Dash?

6 de Липень de 2021

Якщо ви коли-небудь робили покупки в Інтернеті на Amazon, швидше за все, ви бачили рекламу кнопок Amazon Dash. Ви можете використовувати цей продукт для спрощення та спрощення онлайн-покупок.

Що таке кнопка Amazon Dash?

Фото з Amazon
Кнопки Amazon Dash – це пристрої розміром із брелок, які включають – сюрприз, сюрприз – апаратну кнопку. Основна ідея Dash полягає в тому, щоб зробити його швидким і простим для переупорядкування ваших улюблених, найбільш вживаних продуктів від Amazon; Ви можете просто натиснути кнопку Тире, і буде надіслано нове замовлення. Компанія виставляє рахунки Dash як “послугу поповнення”, і кожна кнопка відповідає певному товару, доступному на Amazon, тому ви не можете замовити кілька типів предметів з одного тире. Ось чому ви побачите десятки і десятки унікальних фірмових кнопок Dash, відвідавши цільову сторінку Dash на Amazon.

Як працює Amazon Dash?

Перш за все, вам знадобиться членство в Amazon Prime, щоб отримати доступ до кнопки Dash, як для апаратного, так і для віртуального різноманіття. Це членство поверне вам щорічну або щомісячну плату, а переваги включають безкоштовну доставку в один і той же день або два дні на різні товари, доступ до послуги потокової передачі Prime Music, потокову передачу відео, знижки через послугу передплати Amazon Family і більше. Кожна фізична кнопка Amazon Dash вимагає придбання: $ 4,99 за поп (Ред. Примітка: Однак віртуальні кнопки безкоштовні.) Компанія намагається зробити це більш приємним, пропонуючи вам кредит у розмірі 4,99 доларів після того, як ви зробите своє перше замовлення на придбання товару за допомогою нової кнопки. Це означає, що ви не обов’язково хочете купувати кнопку “Тире”, якщо ви не впевнені, що будете переупорядковувати асоційований продукт не раз.

Як налаштувати кнопку Amazon Dash

Апаратні пристрої мають Wi-Fi та Bluetooth, а також працюють від акумулятора, і вони працюють, коли підключено до вашого смартфона. Перш ніж розпочати, потрібно завантажити додаток Amazon Shopping для Android або iOS. Потім вам потрібно підключити кнопку Dash до Wi-Fi та вказати, який товар ви хочете придбати, натиснувши апаратну кнопку. Для налаштування кнопки виконайте такі дії:

  1. Відкрий свій Додаток Amazon.

  2. Перейдіть у свій акаунт.

  3. Під Тире кнопки та послуги, виберіть Налаштування нового пристрою.

  4. Виберіть Значок кнопки тире і Прийміть умови.

  5. Завершіть реєстрацію.

Зручно, Amazon дозволить вам вибирати з безлічі варіантів розміру (або варіантів кольору або запаху, якщо це можливо. Amazon також має простий покроковий посібник з налаштування кнопки Dash після її отримання. Amazon рекомендує ви вішаєте або встановлюєте свою фізичну кнопку Dash у місці, яке має сенс залежно від того, де ви використовуєте та / або зберігаєте відповідний товар. Звичайно, в інтересах компанії вам тримати кнопку Dash в такому місці, де ви ніколи забудьте його використати. Варто витратити час, щоб знайти місце для кнопки, яка тримає її в недоступному для малюка або когось іншого, хто може випадково натиснути та надіслати ваші замовлення на Amazon, що піднімаються вгору.

Про віртуальні кнопки Amazon Dash

Перегляд кнопок Amazon Virtual Dash.

Амазонка
Amazon також пропонує віртуальні кнопки Dash, які працюють під тією ж умовою, що полегшує повторне замовлення найнеобхіднішого на сайті. Але з цією версією служби у вас немає апаратного гаджета для тире; натомість ви можете клацнути на ярлику на екрані, щоб перевпорядкувати будь-який елемент, який Amazon визначить одним із ваших улюблених. Ці віртуальні кнопки – це призначені в Інтернеті ярлики, доступні на домашній сторінці Amazon або на Ваших Тире Кнопках (доступні з Вашого облікового запису Prime), де Ви можете тримати свої кнопки упорядкованими. Ви можете отримати до них доступ із комп’ютера, мобільного пристрою чи пристрою Echo Show. Якщо ви коли-небудь замовляли товари кілька разів у компанії, є велика ймовірність, що у вас вже є безліч автоматично створених цифрових кнопок для доступу. Перегляньте свої варіанти, перейшовши на сторінку “Ваші кнопки” на Amazon, де ви можете впорядковувати, додавати та видаляти їх, а також робити покупки, натискаючи на біле коло з написом Купуйте на кожній кнопці. Якщо є товар, який ви хочете додати як віртуальну кнопку Dash, ви можете зробити це безпосередньо на сторінці деталей продукту будь-чого, що доступне з доставкою Prime. Якщо ви тільки починаєте гратись за допомогою віртуальних кнопок Dash, дуже легко випадково щось замовити – оскільки багато хто вчиться на важкому шляху, – але на щастя, Amazon також знає цей факт і дозволяє безкоштовно скасувати помилкове замовлення до 30 хвилин після отримання покупки (або, як правило, до того, як вони будуть позначені як «Незабаром відправлені»). Ви також можете отримати доступ до своїх віртуальних кнопок і натиснути їх, щоб подавати замовлення через додаток для смартфонів Amazon.

Плюси Amazon Dash

Очевидно, що перевага кнопки Amazon Dash полягає в тому, що це робить повторне замовлення необхідного продукту неймовірно зручним. Це як параметр замовлення в один клік Amazon, який перейшов на наступний рівень. Після встановлення параметрів оплати та доставки ви можете буквально здійснити покупки, натиснувши кнопку. Якщо ви організована людина, яка може ефективно розташувати кнопки Dash у вашому житловому приміщенні таким чином, щоб у вас ніколи не закінчувалися необхідні товари, ця послуга також може бути неймовірно корисною.

Мінуси Amazon Dash

Незважаючи на очевидні переваги використання ярликів переупорядкування, пропонованих фізичною або цифровою кнопкою Dash, є й потенційні недоліки. Послуга Amazon Dash заохочує клієнтів постійно переробляти замовлення продуктів, що може означати, що ви не робите кроку назад, щоб подумати, чи справді вам потрібен певний товар. Інший потенційний мінус – менш конкурентоспроможні ціни. Це відрізнятиметься від товару до товару, але деякі користувачі Dash повідомляють, що вони платять значно вищі тарифи при замовленні товару за допомогою кнопок, порівняно із замовленням того самого товару через його сторінку на Amazon. Це лише ускладнює проблему, через те, що кнопки Amazon Dash не відображають ціни, тому ви по суті змінюєте порядок товару всліпу.

Поради щодо ефективного використання тире кнопок

Зрештою, чи має сенс для вас кнопка Dash, це залежатиме від того, як ви зазвичай здійснюєте покупки в Amazon і від того, наскільки добре ви зможете організувати свої покупки. Вам потрібно буде оцінити ваші шаблони покупок і ваші конкретні потреби, щоб вирішити, як віртуальна або фізична кнопка Dash може вписатися у ваш досвід Amazon, але якщо ви перебуваєте на огорожі, розгляньте ці поради щодо адаптації послуги відповідно до ваших потреб:

  • Увімкнути сповіщення про замовлення: Однією з найбільших потенційних пасток за допомогою кнопок Amazon Dash є те, як легко хтось випадково може надсилати замовлення ненавмисним натисканням кнопки. (Подумайте: Діти граються з кнопкою.) На щастя, ви можете переконатись, що знаєте, щоразу, коли проходить замовлення, налаштувавши свої налаштування сповіщень. Просто перейдіть до свого Налаштування, потім виберіть Параметри сповіщення і налаштувати речі за допомогою Редагувати варіант, щоб ви ніколи не здивувалися, побачивши рахунок за кредитною карткою або пакет, що надійшов поштою.
  • Тримайте їх у ідеальному місці: Кожна фізична кнопка Amazon Dash постачається з багаторазовим клеєм, тому ви можете наклеїти їх на стіну або іншу поверхню, яка має сенс залежно від типу виробу. Також є в комплекті знімний гачок, так що ви також можете повісити пристосування.
  • Будьте в курсі прогресу вашого замовлення: Хоча ви завжди можете перевірити останній стан замовлення через свій обліковий запис Amazon на робочому столі або за допомогою програми для смартфона, ви також можете підтвердити, що замовлення було здійснено за допомогою апаратної кнопки. Коли ви натискаєте гаджет, щоб зробити замовлення, індикатор стану замовлення світиться зеленим, якщо покупка пройшла, або червоним, якщо замовлення було невдалим через проблему з виставленням рахунків або якусь іншу проблему.
  • Отримати злом: Якщо ви програміст або особливо підкований, ви можете перевірити кнопку AWS IoT, яка, по суті, є кнопкою тире, яку можна налаштувати на виклик кабіни, відкриття гаражних дверей, дзвінок на вказаний контакт, розблокування або запуск автомобіль та багато іншого. Приємно бачити, що Amazon визнає використання свого унікального пристрою поза замовленням продуктів через свій сайт, хоча замовлення цього спеціалізованого гаджету, ймовірно, не буде застосовним для звичайного користувача.

Не всім потрібна кнопка Dash, щоб залишатися вгорі у своєму списку покупок, і, мабуть, розумно протестувати віртуальну версію перед тим, як заплатити більше 4,99 доларів за апаратну кнопку. Таким чином ви зможете побачити, чи використовуєте ви їх взагалі, оскільки ви не отримаєте назад свій кредит у розмірі 4,99 доларів, поки не зробите покупку за допомогою фізичної кнопки.