Saltar al contenido

Що таке перемикач довідки в командному рядку?

15 de abril de 2021

Перемикач довідки – /? варіант, який надає довідкову інформацію про команду. Тут у Командному рядку відображається інформація про те, як нею користуватися. Це правильний синтаксис, який потрібно використовувати для запуску довідкового перемикача на кожній команді: CommandName /?. Після введення команди у вас виникнуть запитання щодо, поставте пробіл, а потім введіть /?. У більшості команд перемикач довідки має пріоритет над іншими параметрами, що використовуються з командою, і заважатиме виконанню команди. Тоді перемикач довідки корисний лише в інформаційних цілях. Наприклад, або формат /? або формат a: /? (або будь-яке використання команди форматування) відображатиме лише довідкову інформацію про команду, а в цьому прикладі фактично не форматуватиме жорсткий диск.

Змістовий покажчик

Докладніше про перемикач довідки

Коса риса (/) використовується для виконання перемикачів для команд, а знак запитання (?) Стосується, зокрема, довідкового перемикача. На відміну від інших комутаторів, які зазвичай працюють лише для певної команди (як приклади, наведені нижче), комутатор довідки відрізняється. Хоча команда довідки доступна не з кожною командою, програма /? є надання такого ж рівня корисної інформації. Перемикач довідки доступний за допомогою команд командного рядка, команд DOS та команд консолі відновлення. Команди мережі мають спеціальний довідковий перемикач, / допомога або / год, що еквівалентно використанню /? з іншими командами. Якщо ви хочете скопіювати всі результати з довідкового перемикача, все, що вам потрібно зробити, це скористатися оператором перенаправлення, щоб перенаправити вихідні дані команди у файл. Те, що ви бачите нижче, та багато іншого, можна зберегти у файлі TXT, коли використовується оператор перенаправлення. Перемикач довідки іноді називають опцією довідки, перемикачем команд довідки, перемикачем питань і опцією запитання.

Як користуватися довідником

Перемикач довідки дійсно простий у використанні з будь-якою командою:

  1. Відкрийте командний рядок. Перемикач довідки не потрібно запускати з адміністративними привілеями, він не повинен виконуватися з підвищеного командного рядка. Це все ще можна використовувати там, але ви також можете просто використовувати звичайний командний рядок.

  2. Введіть відповідну команду.

  3. Після команди поставте пробіл, а потім введіть /? в кінці цього.

  4. Натисніть Введіть подати команду за допомогою довідкового перемикача.

Допоможіть переключити приклади

dir /?

Виконання вищезазначеного в командному рядку дасть пояснення доступних перемикачів, як на малюнку вище, а також синтаксис команди: Відображає список файлів і підкаталогів у каталозі.
ДИР [drive:][path][filename] [/A[[:]атрибути]] [/B] [/C] [/D] [/L] [/N] [/O[[:]Порядок сортування]] [/P] [/Q] [/R] [/S] [/T[[:]таймфілд]] [/W] [/X] [/4]

Ви можете переглянути сторінку команди Dir, щоб отримати додаткову інформацію про цю команду, включаючи приклади використання цих перемикачів. Як вже згадувалося вище, перемикач довідки можна використовувати і для команди форматування:

формат /?
Форматує диск для використання з Windows.
ФОРМАТ обсяг [/FS:file-system] [/V:label] [/Q] [/L] [/A:size] [/C] [/I:state] [/X] [/P:passes] [/S:state]
ФОРМАТ обсяг [/V:label] [/Q] [/F:size] [/P:passes]
ФОРМАТ обсяг [/V:label] [/Q] [/T:tracks /N:sectors] [/P:passes]
ФОРМАТ обсяг [/V:label] [/Q] [/P:passes]
ФОРМАТ обсяг [/Q]

Нижче наведено частину опису довідкового перемикача при застосуванні до команди виклику. Ця команда використовується в командному файлі для запуску інших сценаріїв або пакетних програм з іншого сценарію або пакетної програми:

дзвінок /?
Викликає одну пакетну програму з іншої.
Дзвоніть [drive:][path]ім’я файлу [batch-parameters]
batch-parameters Вказує будь-яку інформацію командного рядка, необхідну пакетній програмі.
Якщо ввімкнено розширення команд, CALL змінюється наступним чином:
Команда CALL тепер приймає мітки як ціль CALL. Синтаксис:

CALL: аргументи мітки

Команда at – це лише ще один приклад:

в /?
Команда AT застаріла. Будь ласка, використовуйте schtasks.exe.
Команда AT планує команди та програми для запуску на комп’ютері за адресою
вказаний час і дату. Служба планування повинна бути запущена для використання
команда AT.
AT [computername] [ [id] [/DELETE] | / ВИДАЛИТИ [/YES]]
AT [computername] час [/INTERACTIVE]
[ /EVERY:date[,…] | / ДАЛІ: дата[,…]]»команда»

Як бачите, зовсім не важливо, що це за команда. Просто покладіть /? в кінці, перш ніж вдарити Введіть, щоб використовувати перемикач довідки з цією конкретною командою. Відвідайте списки команд у верхній частині цієї сторінки, щоб побачити, з якою кількістю різних команд працює перемикач довідки.