Saltar al contenido

Що таке планшет Android?

20 de abril de 2021

Якщо ви думаєте про придбання нового планшета, у вас є багато варіантів, включаючи Apple iPad, Amazon Fire та сотні планшетів Android. Якщо для вас важлива кількість доступних програм, розгляньте планшет Android, який використовує Google Play Store. Ось усе, що вам потрібно знати, перш ніж інвестувати в новий планшет Android. Інформація в цій статті в цілому стосується планшетів Android, виготовлених різними виробниками (Google, Samsung, Lenovo та іншими).

Змістовий покажчик

Вартість планшета Android та інші міркування

Перш ніж купувати планшет, потрібно врахувати багато речей, включаючи процесор, розмір дисплея, камеру та об’єм оперативної пам’яті. Хоча такі висококласні пристрої Android, як Samsung Galaxy Tab S6, можуть коштувати кілька сотень доларів, бюджетні планшети коштують менше 100 доларів. Однак фактичні характеристики мають значення більше, ніж ціна, тому ви повинні знати, на що звертати увагу.

Не всі планшети мають останню версію Android

Мобільна операційна система Android переважно з відкритим кодом, що означає, що кожен може завантажити її та спроектувати навколо неї пристрій. Ось чому існує багато пристроїв з Android або його різновидів, і чому багато виробників телефонів (за винятком Apple) роблять пристрої Android. Масив виробників Android означає, що у світі Android немає стандартизації. Таким чином, зазвичай можна зустріти нові планшети, які працюють на версії Android, яка є однією чи двома старіми версіями. У 2020 році останньою версією є Android 10. Пристрій із старішою версією буде працювати нормально, але він не матиме доступу до найновіших програм та функцій.

маммела / Піксабай

Не всі планшети підключаються до Google Play

Оскільки кожен може зробити планшет Android, деякі виробники використовують мобільну операційну систему для побудови іншої платформи. Це означає, що вони вирішують, чи включати Google Play Store, офіційний магазин додатків для операційної системи Android. Популярні пристрої Amazon Fire, включаючи планшети Fire, засновані на Android, але не мають доступу до Google Play Store. Натомість ці пристрої використовують Amazon Appstore. Можна встановити Google Play Store на Kindle Fire, але для цього потрібні передові технічні знання. Переконайтеся, що придбаний вами планшет має доступ до потрібних вам програм.

Деякі планшети вимагають плану даних

Планшети Android можна продавати як лише Wi-Fi, так і з бездротовим доступом до даних 3G, 4G або 5G. Ці планшети часто продаються зі знижкою в обмін на контракт із постачальником стільникових послуг, як і телефони. Прочитайте дрібний шрифт, коли ви перевіряєте ціну, щоб дізнатись, чи не берете ви до двох років платежів, крім ціни на пристрій. Також перевірте, скільки даних включено в план. Планшети можуть використовувати пропускну здатність більше, ніж телефони, тому вам знадобиться план, який розширюється, якщо вам потрібно більше даних.

Незабаром нова модель?

Перш ніж купувати новий планшет Android, з’ясуйте, чи скоро з’явиться нова версія. Якщо вам подобаються або потрібні нові функції, пропоновані наступною моделлю, зачекайте на цю, оскільки вона може бути доступна приблизно за тією ж ціною. Якщо вам не потрібні ці функції і ви задоволені поточною моделлю, зачекайте, поки ціна впаде після нового випуску.

Остерігайтеся модифікованого Android

Подібно до того, як виробники пристроїв можуть вільно змінювати інтерфейс користувача Android на телефонах, вони також можуть змінювати його на планшетах. Виробники кажуть, що це відрізняє їх продукцію, але є і недоліки. На пристроях із модифікованим користувальницьким інтерфейсом, таких як інтерфейс HTC Sense або Samsung One UI, можливо, для коректної роботи програм потрібно буде переписати, а це означає, що ви будете довше чекати оновлення ОС. Крім того, коли хтось показує вам, як щось робити на Android, це не завжди буде працювати однаково для модифікованої версії.

Аксесуари, функції та можливості Android

Виробник вашого планшета відіграє важливу роль у видах аксесуарів та функцій, які він підтримує. Наприклад, Samsung є одним з найбільших виробників пристроїв Android. Коли хтось обговорює справи для пристроїв Android, вони зазвичай спочатку розглядають Samsung. Samsung також має сильну екосистему навколо своїх продуктів, з ексклюзивними програмами, інтеграцією зі смарт-пристроями та такими носячими технологіями, як розумні годинники Samsung. Менший виробник, мабуть, не зможе запропонувати стільки підтримки. Розгляньте й інші ваші пристрої. Можливо, ви хочете керувати своїм смарт-телевізором із планшета, але планшет Samsung, який ви розглядаєте, погано інтегрується з вашим телевізором LG. Шукайте планшет, сумісний з іншими пристроями. Якщо ви хочете встановити додатки за межами Google Play Store, переконайтеся, що ви зможете викорінити свій планшет Android. Вкорінення, також відоме як джейлбрейк, забезпечує доступ до всіх налаштувань пристрою. Хоча це легко зробити на більшості пристроїв, деякі виробники роблять це неможливим.