Saltar al contenido

Що таке прихована мережа?

20 de noviembre de 2022

Прихована мережа – це бездротова мережа, яка не передає свій ідентифікатор мережі (також відомий як SSID). Це означає, що він невидимий для всіх пристроїв, які шукають нову мережу для приєднання. Корисно зрозуміти, як вони працюють і чи можуть вони принести користь вам і вашій мережі.

Змістовий покажчик

Що означає прихована мережа?

Прихована мережа – це те, що вона звучить: мережа, прихована від звичайного виявлення. Колись це стало популярним серед користувачів, які розуміються на безпеці, і вважалося хорошим способом гарантувати, що зловмисники не зможуть побачити вашу мережу, перш ніж спробувати отримати до неї доступ. Це як мати таємні двері до свого дому, а не напоказ іншим.

Однак останнім часом приховування вашої мережі втрачає популярність, оскільки доступно багато інструментів, які допомагають користувачам виявляти приховані мережі. Крім того, це не так безпечно, як ви думаєте.

Для чого використовується прихована мережа?

Люди використовують приховану мережу, щоб захистити речі. Хоча інструменти для виявлення цих мереж доступні, пересічний користувач не подумає шукати щось, про існування якого навіть не підозрює.

Деякі користувачі також встановлюють приховані мережі, щоб підтримувати порядок під час перегляду нових мереж. Замість того, щоб шукати в довгому списку маршрутизаторів і підключень, наприклад, у багатоквартирному будинку, може бути зручніше тримати його прихованим. Однак підключення до прихованої мережі може бути дещо складнішим, оскільки вам знадобиться знати SSID, щоб її знайти. Це кілька додаткових кроків порівняно з простим натисканням назви мережі та введенням пароля.

Що це означає, коли є прихована мережа?

Знання про доступність прихованої мережі не означає багато. Є багато причин, чому користувачі можуть приховувати мережу.

Можливо, хтось вважає, що приховування своєї мережі робить її безпечнішою та захищенішою від хакерів. Людина, яка створила мережу, також може захотіти зберегти її конфіденційність від інших користувачів поблизу.

Можливо, мережа рідко використовується, тому немає потреби повідомляти про це іншим користувачам.

Навіщо комусь прихована мережа?

Може здатися, що приховані мережі створені з метою безпеки, але це рідко буває так. Він приховує SSID (ім’я мережі), а не пароль мережі.

Деякі користувачі можуть відчувати себе безпечніше, приховуючи свою мережу, хоча набагато краще встановити надійний пароль і мережевий протокол. Душевний спокій через одну галочку, яка перетворює мережу на приховану, може бути корисною.

Інші користувачі можуть віддати перевагу тримати свою приватну мережу прихованою від інших користувачів у своїх домівках, наприклад, якщо вони живуть із сусідами по кімнаті та не хочуть спільно використовувати мережу з ними. Якщо сусід по кімнаті не знає про існування мережі, він не захоче отримати доступ.

У робочому середовищі може існувати гостьова мережа для відвідувачів і одна для внутрішнього використання, причому остання прихована, щоб відвідувачі не плуталися.

Чи безпечна прихована мережа?

Прихована мережа не більш-менш безпечна, ніж звичайна мережа. Як і у випадку з підключенням до будь-якої мережі, безпека залежить від власника мережі та причини її налаштування.

Як і в будь-якій іншій мережі, ви повинні знати, до чого ви підключаєтеся, перш ніж це робити. Не підключайтеся до мережі, якщо не знаєте, хто нею керує.

FAQ

  • Як підключитися до прихованої мережі?

    Щоб підключитися до прихованої мережі, перейдіть до Windows Налаштування > Мережа та Інтернет і виберіть Wi-Fi вкладка. Натисніть Керування відомими мережами і виберіть Додати мережу. Вам потрібно буде ввести назву мережі, тип безпеки та інформацію про ключ безпеки, яку ви можете отримати від адміністратора мережі, а потім натисніть зберегти. Потім ви повинні автоматично підключитися до прихованої мережі.

  • Як видалити приховану мережу зі свого Wi-Fi?

    Щоб видалити приховану мережу, перейдіть до адміністративної панелі маршрутизатора та увійдіть. Знайдіть a Налаштування Wi-Fi варіант і шукайте Приховані мережі. Вимкнути Приховані мережіа потім перезапустіть маршрутизатор, щоб зміни набули чинності.

  • Як приховати мережу Wi-Fi?

    Ви вимкнете SSID, щоб приховати мережу Wi-Fi, і цей процес дещо відрізнятиметься залежно від вашого маршрутизатора. Увійдіть до адміністративної панелі маршрутизатора та знайдіть такий варіант Трансляція SSID. Щоб вимкнути трансляцію SSID і приховати мережу Wi-Fi, зверніться до конкретних інструкцій маршрутизатора. Наприклад, якщо у вас є маршрутизатор Linksys, перейдіть на веб-сайт Linksys, щоб отримати інструкції. Якщо у вас є маршрутизатор Netgear, перейдіть на веб-сайт Netgear, щоб отримати інструкції.