Skip to content

Що таке соціальні закладки?

21 de Червень de 2021

Соціальні закладки – це спосіб пошуку, керування, упорядкування та зберігання корисного веб-вмісту, який вони хотіли б переглянути та поділитися з іншими. Оскільки сайти соціальних закладок є веб-послугами, ви можете отримати доступ до своїх закладок в Інтернеті в будь-який час із будь-якого пристрою. Ось огляд соціальних закладок, чому вони корисні та чим вони відрізняються від збереження закладок у веб-браузері. Сайти соціальних закладок перетворились на зацікавлені інтернет-спільноти, де користувачі не лише діляться веб-вмістом, але й приєднуються до дискусійних форумів, виходячи зі своїх взаємних інтересів.

Як працює соціальна закладка

Послуги соціальних закладок – це централізовані онлайнові сервіси, де користувачі можуть зберігати та ділитися посиланнями в Інтернеті, або закладки, з іншими членами спільноти. Ці веб-сайти зазвичай пропонують поєднання організаційних та соціальних інструментів, що дозволяє користувачам коментувати та класифікувати свої закладки, а також коментувати та обговорювати теми з іншими зацікавленими користувачами.

Соціальні закладки проти закладок браузера

Ми робимо закладки веб-сайтів або посилань у наших браузерах, щоб ми могли легко отримати до них доступ знову, але соціальні закладки виходять за рамки цієї простої функції пошуку. Завдяки соціальним закладкам ви не тільки зберігаєте улюблені сайти, але й можете надсилати їх друзям, бачити, що цікаво іншим, переглядати популярні посилання та категорії та багато іншого. Більшість сайтів із соціальних закладок дозволяють здійснювати пошук за посиланнями на закладки на теми, які варіюються від покупок, технологій та політики до ведення блогів, новин та спорту. Більшість із них пропонують інструменти пошуку, де ви можете шукати те, що інші користувачі додали до закладок, ввівши пошуковий термін. Оскільки доступ до інструментів соціальних закладок здійснюється через Інтернет, поки ви ввійшли у свій обліковий запис соціальних закладок, ви будете мати останню оновлену версію всіх своїх закладок та іншу настроювану інформацію.

Популярні сайти соціальних закладок

Evernote

Evernote – це популярна послуга соціальних закладок, яка діє як додаток для створення нотаток, призначений для створення, організації та зберігання різних медіа-файлів. Це чудовий інструмент для збору та архівування інформації.

Кишеньковий

Pocket – це ще одна послуга соціальних закладок, призначена для користувачів, які можуть вибирати власний простір за допомогою статей, відео та історій з будь-якої публікації, сторінки чи програми. Платна версія Pocket дозволяє користувачам коментувати, виділяти та додавати статті до приміток.

Digg

Digg – це, скоріше, сайт соціальних новин, у якому статті охоплюють широкий спектр поточних подій. Подобається, додавайте закладки або діліться вмістом Digg у соціальних мережах або публікуйте власні статті на Digg, щоб ділитися з іншими користувачами.

Pinterest

Pinterest – це соціальна мережа з функціями соціальних закладок. Створюйте дошки Pinterest і зберігайте вміст, щоб ділитися ним, і повертайтеся пізніше. Взаємодійте з іншими користувачами, яких цікавлять ті самі теми.

Змішати

Mix називає себе “платформою особистого відкриття”. Вибирайте теми, які вас цікавлять, і змішайте курсовий вміст, до якого можна повернутися пізніше. Підпишіться на інших користувачів Mix, щоб побачити їх збережений вміст у вашому каналі. Це чудовий спосіб колег ділитися ресурсами.

Scoop.it

Scoop.it доступний у безкоштовній версії для приватних осіб, а також у платній діловій версії. Послуга знаходить для вас вміст, який відповідає вашим інтересам, у кількох блогах WordPress, і ви можете розповсюдити цей вміст у своїй мережі.

Середній

Medium – це платформа для ведення блогів та сайт соціальних закладок, де користувачі можуть публікувати та зберігати вміст для подальшого читання. Смачним був дідусь соціальних закладок, але його припинили в 2017 році після придбання Pinboard.

Як я можу отримати вигоду із соціальних закладок?

Сайти для соціальних закладок дають змогу людям стежити за новинами та подіями, що мають тенденцію, із кураторською відповідною інформацією. Для професіоналів вони є прекрасним способом заощадити статті та ресурси, які можуть покращити ваші навички та базу знань. Для підприємств, які беруть участь у сайтах соціальних закладок, можна підвищити рівень пізнаваності вашого бренду та веб-трафік, дозволивши користувачам доступ до вашого вмісту.